Horoskop tygodniowy
Fot. STOCK.ADOBE
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na kolejne dni sierpnia. Sprawdź przepowiednię dla Twojego znaku zodiaku

Tygodniowy horoskop na 9–15 sierpnia 2021

Redakcja VIVA! 9 sierpnia 2021 07:58
Horoskop tygodniowy
Fot. STOCK.ADOBE

Horoskop tygodniowy na 9–15 sierpnia 2021 zapowiada udany czas. Zgodnie z przepowiednią Gwiazd, znaki zodiaku będą cieszyć się z sukcesów, zarówno w sprawach zawodowych, jak i osobistych. Ostrożność należy zachować jedynie w kwestiach finansowych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Pomimo dość spokojnej atmosfery nadchodzących dni, nie powinnaś tracić kontroli – nawet niewielki błąd w rozwoju kariery zawodowej może Cię wiele kosztować. Nie obawiaj się jednak nietypowych rozwiązań i śmiałych pomysłów. Wykaż się rozwagą i pewnością siebie, a kłopoty Cię ominą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Horoskop na nowy tydzień sierpnia ostrzega, że nie jest to odpowiedni moment na podejmowanie decyzji, które mogłyby wpłynąć na Twoją przyszłość. Nie śpiesz się i nie wymuszaj zdarzeń, dopóki nie będziesz całkowicie pewna, że jesteś gotowa na niespodziewane konsekwencje. Intuicja wskaże Ci słuszną drogę.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt nie będą narzekać na wydarzenia najbliższych dni. Prawdopodobnie otrzymasz atrakcyjną propozycję współpracy – rozważ ją, jeśli od dawna myślisz o zmianach w sferze zawodowej. W przypadku wątpliwości, koniecznie zwróć się po poradę do osób, którym ufasz. Bliscy Cię nie zawiodą.

POLECAMY: Horoskop miłosny na sierpień dla każdego znaku zodiaku

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Gwiazdy nie wykluczają zmian w Twoim życiu, nie tylko w sprawach związanych z pracą. Nadchodzące dni będą początkiem nowego etapu, który pozytywnie Cię zaskoczy. Pamiętaj jednak, że droga na szczyt może być kręta, ale nawet w obliczu ewentualnych trudności nie powinnaś zmieniać swoich planów.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Przed Tobą bardzo spokojny i udany tydzień. Horoskop przepowiada pozytywne zmiany, które zmotywują Cię do dalszego działania – nowe znajomości, ciekawe projekty i zaangażowanie w coś, co naprawdę Cię interesuje. Gwiazdy ostrzegają jedynie przed niepewnymi transakcjami finansowymi.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Panny nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia, jeśli popracują nad swoimi emocjami. Przygnębienie i gorszy nastrój znikną, jeśli zajmiesz się projektami, w które wierzysz, i na których naprawdę Ci zależy. Bliska osoba okaże Ci niezastąpione wsparcie – nie zapomnij podziękować.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop na najbliższe dni nie przewiduje znaczących zmian w życiu osób spod znaku Wagi. Nie będziesz narzekać na rozwój wydarzeń, ale nie spodziewaj się też wielkich emocji. Chwilowa stagnacja może Cię zirytować, jednak nie wymuszaj niczego na siłę. Los szykuje dla Ciebie niespodziankę.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona czeka udany, choć pracowity czas. W tym tygodniu powinnaś przejąć kontrolę nad swoją karierą – jeśli od dawna zależy Ci na awansie, powinnaś wykonać pierwszy krok w tym kierunku. Im bardziej będziesz pewna siebie i swoich umiejętności, tym większa szansa, że osiągniesz swój cel.

ZOBACZ TEŻ: W jaki sposób znaki zodiaku okazują... miłość?

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Wykorzystaj spokojną atmosferę nadchodzących dni na samorozwój. Przede wszystkim skoncentruj się na analizie swoich planów – zrób to bardzo dokładnie, oceniając swoje realne możliwości. Prawdopodobnie nie zdecydujesz się na pewne projekty, ale nie jest to powód do zmartwień – ich miejsce zajmą nowe pomysły.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Niektóre osoby spod znaku Koziorożca zaczną rozwijać się w tym kierunku, który obrały już dawno, a inne zapragną poważnych zmian. Nie ignoruj własnych potrzeb bez względu na to, w jakiej grupie się znajdziesz. Nie wszystkie decyzje będą łatwe, ale w przyszłości nie pożałujesz żadnej z nich.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Przed Tobą bardzo spokojny i szczęśliwy tydzień. Niedawne decyzje, które pozwolą Ci zmienić Twoje życie, już teraz zaczną procentować, a Ty po raz kolejny upewnisz się, że podjęłaś słuszną decyzję. Uważaj jedynie na osoby, które nie życzą Ci dobrze – nie opowiadaj o swoich sukcesach tym, którym nie ufasz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Gwiazdy nie przewidują znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Ryb. Spokojna atmosfera tygodnia może Cię nieco rozleniwić, ale nie zaniedbuj najważniejszych obowiązków. Zadbaj o swoje samopoczucie – już wkrótce zacznie się dziać tak wiele, że będziesz potrzebowała zapasów energii.  

Horoskop tygodniowy
Fot. STOCK.ADOBE

Sięgnij po te propozycje książkowe, jeśli interesuje Cię astrologia:

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?