Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy miłosny na początek maja. Co czeka znaki zodiaku w miłości?

Tygodniowy horoskop miłosny na 3–9.05.2021

Redakcja VIVA! 4 maja 2021 06:45
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy miłosny na 3–9.05.2021 nie przepowiada zmian w życiu osobistym znaków zodiaku. Gwiazdy ostrzegają jednak, że niektóre znaki będą nadmiernie podatne na wpływ negatywnych emocji, co może prowadzić do poważnych kłótni.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BARAN

Jak podpowiada horoskop miłosny na początek miesiąca, właśnie osoby spod znaku Barana muszą w jak największym stopniu kontrolować swoje emocje. Wszelkie spory w skrajnie negatywny sposób wpłyną na Twój związek, dlatego zanim coś powiesz, zastanów się, czy warto.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BYK

Przed Tobą dość spokojne dni. Gwiazdy nie przewidują żadnych nieporozumień w Twojej relacji miłosnej, a wręcz zachęcają do omówienia zaległych konfliktów. To świetny czas na oczyszczenie atmosfery i zadbanie o harmonię w związku.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop miłosny na nadchodzące dni nie przewiduje zmian w Twoim życiu osobistym, niezależnie od tego, czy jesteś w stałym związku, czy nie. Podpowiedź Gwiazd: nie wymuszaj niczego na siłę, a wszystko ułoży się lepiej, niż się spodziewasz.

ZOBACZ: TYGODNIOWY HOROSKOP NA 3–9 MAJA 2021 ROKU

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RAK

Pomimo dość napiętej atmosfery w związku, prawdopodobnie uda Ci się osiągnąć kompromis z ukochaną osobą. Nie powinnaś upierać się przy swoim, nawet jeśli bardzo Ci zależy. Im bardziej będziesz elastyczna, tym lepiej na tym wyjdziesz.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli nie będą żyć marzeniami. Nie jest to dobry czas na planowanie przyszłości – już wkrótce w Twoim życiu osobistym nastąpi moment, który całkowicie zmieni Twój pogląd na obecną relację.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: PANNA

O ile przedstawicielki znaku w związkach nie mogą liczyć na znaczące zmiany, o tyle singielki spod znaku Panny na pewno nie będą się nudzić. Gwiazdy przepowiadają ciekawą znajomość, która szybko rozwinie się w poważniejszą relację. Nie strać swojej szansy na szczęście.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WAGA

W tym tygodniu powinnaś ufać wyłącznie swojej intuicji. Jak podpowiada horoskop miłosny, nie unikniesz rozczarowań, ale będziesz wiedziała, na czym stoisz, jeśli chodzi o rozwój Twojego związku. Samotne Wagi nie powinny przekreślać osoby, która od dawna stara się o ich uwagę.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: SKORPION

W życiu miłosnym osób spod znaku Skorpiona nie zabraknie emocji, także negatywnych. Jak podpowiadają Gwiazdy, nadchodzące dni to dobry czas na omówienie wszelkich nieporozumień i sporów, dotyczących przyszłości. Niektóre przedstawicielki znaku podejmą jednak trudną decyzję o rozstaniu.

ZOBACZ: Co przynosi szczęście znakom zodiaku?

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: STRZELEC

Przedstawicielki znaku Strzelca powinny przygotować się na wspaniały tydzień. Romantyczna atmosfera i czułe wyznania we wspaniały sposób wpłyną na Twój związek, a bliska osoba może zaskoczyć Cię pewną propozycją. Nie odmawiaj, jeśli zależy Ci na tej relacji.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Nie będziesz narzekać na kłopoty w życiu osobistym, jeśli zgodzisz się na kompromis. Nadszedł czas, abyś nieco odpuściła i pozwoliła bliskiej osobie na przejęcie sterów w waszej relacji. Im więcej zaufania okażesz, tym lepiej rozwinie się Twój związek.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WODNIK

Prawdopodobnie nie unikniesz w tym tygodniu kłótni z ukochaną osobą. Jednak, jak przepowiada horoskop miłosny, żadna z nich tak naprawdę nie wpłynie na Twoją decyzję, co do przyszłości obecnego związku. Jeśli chcesz podjąć ostateczną decyzję, pamiętaj, aby kierować się wyłącznie swoimi potrzebami.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb nie będą narzekać na kłopoty w życiu osobistym, ale również nie mogą liczyć na żadne zmiany. Horoskop na nadchodzący tydzień podpowiada, że powinnaś docenić to, co już masz. Nie wymagaj zbyt wiele, a wkrótce osiągniesz swój cel.  

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.