Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy miłosny na początek nowego miesiąca: sprawdź, co czeka Twój znak zodiaku

Tygodniowy horoskop miłosny na 29.03–4.04.2021

Redakcja VIVA! 29 marca 2021 08:05
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy miłosny na 29.03–4.04.2021 przepowiada dość emocjonalny tydzień. Znaki zodiaku będą szczególnie podatne na negatywne odczucia, co może doprowadzić do kłótni i nieporozumień. Jak przewidują Gwiazdy, najbliższe dni będą skłaniać do trudnych decyzji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Zgodnie z przepowiednią horoskopu na nadchodzący tydzień, osoby spod znaku Barana nie będą narzekać na wydarzenia w życiu miłosnym, jeśli nie poddadzą się negatywnym myślom. Twoje nastawienie do drugiej połówki wpłynie na rozwój związku, dlatego postaraj się panować nad emocjami. Samotne przedstawicielki znaku powinny uważać na nieszczere komplementy.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Pomimo dość napiętej atmosfery w relacji miłosnej, nie prowokuj żadnych kłótni i sporów. Nieprzemyślana opinia, bolesna krytyka lub pretensje mogą Cię wiele kosztować... Ukochana osoba doceni jednak Twoje zaangażowanie w rozwój waszego związku, dlatego nie obawiaj się szczerej rozmowy o uczuciach.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop miłosny nie przepowiada większych kłopotów w Twoim życiu osobistym. Uważaj jednak na to, co mówisz, jeśli nie chcesz doprowadzić do poważnej kłótni z bliską osobą. Gwiazdy podpowiadają, że nie jest to dobry moment na rozmowy o przyszłości – pozostaw je na lepszy czas, gdy harmonia powróci do Twojej relacji.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy na 29 marca–4 kwietnia 2021 roku

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Osoby spod znaku Raka poznają w nadchodzącym tygodniu siłę kompromisu. Im szybciej odnajdziesz drogę do porozumienia z drugą połówką, tym szybciej zapomnisz o ewentualnym kryzysie w związku. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na ciekawą znajomość z kimś, kto odmieni ich przyszłość.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Nie będzie to łatwy tydzień pod względem miłosnym. Jak przepowiada horoskop na najbliższe dni, prawdopodobnie przeprowadzisz rozmowę, po której przyszłość Twojej relacji nie będzie pewna. Nie ulegaj jednak namowom bliskiej osoby i nie zmieniaj postanowień, jeśli zleży Ci na Twoim własnym szczęściu.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Gwiazdy namawiają Panny do chwilowego odpoczynku od spraw miłosnych. W tym tygodniu musisz zadbać przede wszystkim o swoje samopoczucie, dlatego nie angażuj się w rozwiązywanie ewentualnych kłopotów osobistych i nieporozumień. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szasnę na wyznanie swoich uczuć.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Horoskop na początek nowego miesiąca nie przepowiada znaczących zmian w Twoim życiu osobistym. Nie wydarzy się nic, co mogłoby jakkolwiek wpłynąć na rozwój Twojego związku, jednak nie wymuszaj zmian na siłę. Im bardziej będziesz teraz spokojna, tym większe emocje odczujesz w najbliższej przyszłości.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Pomimo dość napiętej atmosfery pomiędzy Tobą i ukochaną osobą, nie podejmuj teraz żadnych decyzji. Jak ostrzegają Gwiazdy, emocjonalne podejście do spraw osobistych może wpędzić Cię w kłopoty, których konsekwencje będą bardzo bolesne. Zachowaj rozwagę, a harmonia powróci do Twojej relacji miłosnej.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop na wiosnę 2021: sprawdź, jakie niespodzianki skrywają nadchodzące miesiące

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Przedstawicielki znaku Strzelca nie będą narzekać na wydarzenia w życiu miłosnym, bez względu na to, czy są w związkach, czy nie. W nadchodzącym tygodniu możesz liczyć na wiele przyjemnych niespodzianek, a nawet na spełnienie niektórych pragnień. Pozytywny nastrój nie opuści Cię przez dłuższy czas.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Bez względu na okoliczności, postaraj się nie prowokować kłótni z bliską osobą. Napięcie wkrótce zniknie, ustępując miejsca radosnym emocjom i romantycznym wyznaniom. Uważaj również na wszelkie porady otoczenia – nie próbuj zastosować ich w swoich życiu, o ile nie chcesz doprowadzić do kryzysu.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Jak przewiduje horoskop, sprawy miłosne nie będą priorytetem Wodników, dlatego nie jest to odpowiedni czas na podejmowanie decyzji o przyszłości. Postaraj się jednak nie ignorować potrzeb drugiej połówki, aby nie odpowiadać za coś, co nie jest od Ciebie zależne. Samotne przedstawicielki znaku nie bedą się nudzić.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Przedstawicielki znaku Ryb nie powinny upierać się przy swoim. Im bardziej będziesz uparta, tym mniejsze Twoje szanse na wygraną, ponieważ bliska osoba nie będzie wyrozumiała. Zastanów się nad kompromisem, a harmonia szybko powróci do Twojego związku. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Interesujesz się astrologią? Uwielbiasz wszelkiego rodzaju wróżby i horoskopy? Sięgnij po te gadżety:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…