Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na kolejny tydzień czerwca. Co czeka znaki zodiaku?

Tygodniowy horoskop na 7–13.06.2021

Redakcja VIVA! 7 czerwca 2021 07:50
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy na 7–13.06.2021 podpowiada, że znaki zodiaku zaczną analizować wartości życiowe. Niektóre osoby rozczarują się w swoich wyborach, a innym spodoba się wybrana ścieżka rozwoju. Gwiazdy ostrzegają jednak, że natychmiastowy zysk może okazać się złym wyborem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Jak podpowiada horoskop na nadchodzące dni, nie jest to odpowiedni czas na ważne decyzje, szczególnie te zawodowe. Prawdopodobnie będziesz kierować się emocjami, co może doprowadzić do dość przykrych konsekwencji. Gwiazdy zapewniają, że na wszelkie zmiany jeszcze przyjdzie czas.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Osoby spod znaku Byka powinny kierować się w tym tygodniu jedną zasadą – nie liczyć na otoczenie, ale na siebie. Nie pozwól, aby ewentualne trudności zmusiły Cię do zmiany planów. Masz spore szanse na sukces w tym, co robisz, o ile wykażesz się determinacją i pewnością siebie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na najbliższy tydzień nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Bliźniąt. Dni upłyną w dość przyjemnej atmosferze, a komunikacja z otoczeniem ulegnie znaczącej poprawie. Gwiazdy podpowiadają również, że właśnie teraz powinnaś poważnie zastanowić się nad inwestycją w siebie.

ZOBACZ: Horoskop miesięczny miłosny: jak ułoży się życie uczuciowe znaków zodiaku w czerwcu?

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Nie będziesz narzekać na nadchodzące dni, jeśli wywiążesz się ze swoich obowiązków. Nie odkładaj niczego na później i pozbądź się zaległości, a odniesiesz sukces zawodowy w najbliższym czasie. Nowy projekt może przynieść Ci spory zysk, dlatego nie rezygnuj z niego, dopóki nie poznasz wszystkich szczegółów.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Przed Tobą dość pracowity, ale satysfakcjonujący tydzień. Twoje zaangażowanie przyniesie upragniony rezultat, a niespodziewana premia tylko utwierdzi Cię w przekonaniu, że zmierzasz w dobrym kierunku. Nie angażuj się jedynie w niepewne inwestycje finansowe, jeśli nie chcesz stracić oszczędności.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny zaczną myśleć o poważnych zmianach, zarówno w sprawach zawodowych, jak i osobistych. Gwiazdy nie wykluczają, że właśnie teraz podejmiesz decyzje, które wpłyną na Twoją przyszłość – nie obawiaj się nowych wyzwań, nawet tych, które wydają Ci się nierealne.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop podpowiada, że teraz koniecznie musisz zadbać o swoje samopoczucie. Przepracowanie może skutecznie Cię zniechęcić do dalszego rozwoju, a los szykuje przyjemną niespodziankę, której utrata może być dla Ciebie bolesna. Zaopiekuj się sobą i swoim zdrowiem, a wszystko zacznie się układać.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w życiu osób spod znaku Skorpiona. Najbliższe dni upłyną w dość spokojnej atmosferze, a ewentualne nieporozumienia nie będą miały wpływu na Twój nastrój. Unikaj jednak sytuacji, które wymagają konkretnego wyboru – możesz popełnić poważny błąd.

ZOBACZ: Książę Harry: pantoflarz czy... spryciarz? Znak zodiaku Sussexa wiele mówi o jego charakterze

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Nie będziesz narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli nie będziesz stosować się do porad otoczenia. Nie wszystkie podpowiedzi się sprawdzą, a Twoja naiwność może wpędzić Cię w kłopoty. W przypadku sporów, słuchaj tylko intuicji. Uważaj również na inwestycje w nieznane projekty.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca mogą narzekać na gorsze samopoczucie. Jak podpowiadają Gwiazdy, po prostu nadszedł czas na odpoczynek – zadbaj o siebie w najlepszy możliwy sposób, a odzyskasz energię i motywację do działania. Popracuj też nad komunikacją z najbliższymi.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Horoskop na najbliższe dni nie wyklucza, że w tym tygodniu zapragniesz wielkich zmian. Jeśli poczujesz, że jesteś gotowa na nowe wyzwania – nie trać czasu i zaczynaj działać. Im bardziej zaangażujesz się w swój rozwój, tym większe będą Twoje szanse na sukces.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Gwiazdy podpowiadają, że w tym tygodniu powinnaś słuchać wyłącznie swojej intuicji. Jeśli uznasz, że nie jesteś przekonana do tego, co dzieje się obecnie w Twoim życiu, nie obawiaj się zmiany planów. Los ma dla Ciebie kilka przyjemnych niespodzianek. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Jeśli interesuje Cię astrologia, sięgnij po jedną z tych książek:

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.