Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. STOCK.ADOBE
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy miłosny: znaki zodiaku mogą liczyć na uczuciowe niespodzianki

Miłosny horoskop tygodniowy na 19–25.04.2021

Redakcja VIVA! 19 kwietnia 2021 07:45
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. STOCK.ADOBE

Horoskop tygodniowy miłosny na 19–25.04.2021 ostrzega, że nadchodzące dni nie będą łatwe, jeśli chodzi o uczucia. Ze względu na dość nieoczekiwane emocje, niektóre znaki zodiaku zaczną podejmować decyzje, które wcześniej wydawały się zbyt trudne. Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to dobry czas na pochopne działania.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Prawdopodobnie będziesz musiała zaakceptować, że nie wszystko układa się po Twojej myśli. Chwilowe nieporozumienia nie powinny Cię jednak zniechęcać. Skoncentruj się na pracy nad rozwojem swojego związku – im więcej czasu temu poświęcisz, tym szybciej osiągniesz wymarzony cel.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Osoby spod znaku Byka nie będą narzekać na wydarzenia w życiu miłosnym, jeśli powstrzymają negatywne emocje. Nie jest to dobry czas na szczere rozmowy o przyszłości Twojego związku. Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś wstrzymać się z wszelkimi decyzjami, aby nieświadomie nie popełnić bolesnego błędu.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop miłosny na najbliższe dni nie przewiduje znaczących zmian w życiu miłosnym osób spod znaku Bliźniąt. Spokojna atmosfera tego tygodnia pozytywnie wpłynie na Twoją relację z drugą połówką, dlatego wykorzystaj szansę, jeśli zależy Ci na zakończeniu niektórych sporów.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy na 19–25 kwietnia 2021 roku

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Pomimo dość nerwowego początku tygodnia, Gwiazdy nie przepowiadają większych kłopotów miłosnych. Postaraj się jednak nie traktować wszystkiego zbyt poważnie, aby nie doprowadzić do nieprzyjemnej kłótni z ukochaną osobą. Samotne Raki muszą uzbroić się w cierpliwość.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Jak przewiduje horoskop, nie będzie to łatwy tydzień dla większości przedstawicielek znaku. Niektóre Lwice zapragną zmian w swoich związkach, a inne podejmą trudną decyzję o rozstaniu. Bez względu na to, co postanowisz, pamiętaj, aby ufać wyłącznie swojej intuicji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Nie będziesz narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia. Gwiazdy przewidują wiele romantycznych niespodzianek, które skłonią Cię do pewnych decyzji, związanych z przyszłością. Także samotne Panny nie będą się nudzić – zwykłe spotkanie z kimś z przeszłości może rozwinąć się w dobrym kierunku.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Horoskop miłosny przepowiada udany tydzień dla tych przedstawicielek znaku, które od dawna pracują nad rozwojem swoich relacji. Jeśli należysz do tego grona, ukochana osoba na pewno udowodni, jak bardzo jest Ci wdzięczna za zaangażowanie. Jeśli nie – Gwiazdy podpowiadają, że nadszedł czas na zmiany.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Nie będziesz musiała martwić się o swoje sprawy uczuciowe, jeśli nie ulegniesz chwilowym emocjom i nie powrócisz do wspomnień z przeszłości. Horoskop ostrzega, że nieprzemyślane decyzje będą miały bolesne konsekwencje, dlatego zastanów się, czy warto ryzykować utratę tego, co masz.

ZOBACZ TEŻ: Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Sprawdź, co podpowiada horoskop partnerski

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję o Twojej relacji miłosnej, koniecznie omów ją z bliską osobą. Brak odpowiedniej komunikacji może doprowadzić do wielu niepotrzebnych sporów. Samotne Strzelce powinny uważać na nieszczere wyznania.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Im bardziej zaangażujesz się w rozwój relacji miłosnej, tym lepszy rezultat osiągniesz. Horoskop uczuciowy na najbliższe dni podpowiada, że nadszedł odpowiedni moment na spore zmiany. Pamiętaj jedynie, że kompromis to Twój klucz do harmonii w związku.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie powinny w tym tygodniu kierować się emocjami. Niedopowiedzenia, spory i pochopne oskarżenia mogą prowadzić do nieporozumień w relacji z kimś, na kim Ci zależy. Poważne rozmowy lepiej przełożyć na inny czas.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Im lepiej zadbasz o swoje samopoczucie, tym lepiej zacznie układać się Twoje życie uczuciowe. Pamiętaj, że to Twoje potrzeby powinny być najważniejsze, a nie wymogi ukochanej osoby. Niewykluczone, że właśnie z tego powodu niektóre przedstawicielki znaku podejmą trudne, ale słuszne decyzje. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. STOCK.ADOBE

Jeśli interesuje Cię astrologia, sięgnij po jeden z tych gadżetów:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…