Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na początek czerwca. Sprawdź, co czeka Twój znak zodiaku!

Tygodniowy horoskop na 31.05–06.06.2021

Redakcja VIVA! 31 maja 2021 07:50
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy na 31.05–06.06.2021 podpowiada, że znaki zodiaku powinny odzyskać równowagę. Sprawy zawodowe należy oddzielić od wyzwań w życiu osobistym, aby nie doprowadzić do konfliktów. To również dobry moment na zmiany, które wcześniej wydawały się nieodpowiednie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Prawdopodobnie nie będziesz narzekać na kłopoty związane z pracą, ale możesz napotkać pewne trudności w komunikacji z najbliższymi. Aby nie zrujnować dobrych relacji, nie kieruj się emocjami, ale rozsądkiem. Im bardziej będziesz spokojna, tym lepiej wszystko się ułoży.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Przed Tobą bardzo udany tydzień. Początek nowego miesiąca sprzyjać będzie słusznym postanowieniom, na przykład o zmianach zawodowych. Przygotuj dokładny plan, aby nic Ci nie umknęło, i już wkrótce będziesz mogła cieszyć się wielkim sukcesem. Los będzie Ci sprzyjał we wszystkim, co robisz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Nie będziesz narzekać na początek nowego miesiąca, jeśli wywiążesz się z zaległości. Nie planuj niczego na najbliższe dni, ponieważ ewentualna zmiana harmonogramu może Cię nieprzyjemnie zaskoczyć. Niektóre osoby spod znaku Bliźniąt zaczną zastanawiać się nad rewolucją w sprawach osobistych.

ZOBACZ: Nie lubi mediów bo... nie cierpi krytyki? Znak zodiaku Meghan wiele mówi o jej charakterze

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Gwiazdy nie wykluczają, że w tym tygodniu zaczniesz zastanawiać się nad nowym kierunkiem samorozwoju. Wydarzenia ostatnich miesięcy będą dla Ciebie wskazówką, jeśli chodzi o wybór zajęć – bez trudu określisz, które z nich są dla Ciebie dobre, a które raczej powinnaś odpuścić.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzących dni. Sprawy zawodowe i osobiste zaczną układać się po Twojej myśli, a nieporozumienia z przeszłości znikną. Pozytywne nastawienie i dobry humor wpłyną na Twoje relacje z otoczeniem – to dobry moment na zażegnanie wszelkich sporów.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Im bardziej będziesz elastyczna w kwestiach zawodowych, tym większe Twoje szanse na upragniony sukces. Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz interesującą propozycję współpracy, która może zmienić Twoje życie raz na zawsze. Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się, czy jesteś gotowa na wielkie zmiany.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Osoby spod znaki Wagi muszą wykazać się zwiększoną uwagą, ponieważ ryzyko popełnienia błędu będzie w tym tygodniu zbyt duże. Niestety, nawet drobny błąd może Cię wiele kosztować, dlatego postaraj się nie rozpraszać. Niektóre przedstawicielki znaku mogą narzekać na komunikację z najbliższymi.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Gwiazdy nie przewidują znaczących wydarzeń w życiu Skorpionów. I chociaż początek nowego miesiąca Cię nie rozczaruje, nie spodziewaj się zmian – Gwiazdy podpowiadają, że na wszystko przyjdzie czas. Spokojna atmosfera czerwcowych dni skłoni Cię do poważnych przemyśleń o sprawach osobistych.

ZOBACZ: Horoskop chiński uczuciowy. Sprawdź miłosne dopasowanie znaków

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Przed Tobą tydzień pełen wyzwań. Nie narzekaj jednak na pracowity początek miesiąca, ponieważ horoskop na najbliższe dni wskazuje, że właśnie teraz możesz osiągnąć sukces, na który tak długo pracujesz. Gwiazdy nie wykluczają też innych pozytywnych wieści, jak informacja o awansie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca muszą zadbać o samopoczucie. Wystrzegaj się nadmiernego wysiłku, także w sprawach zawodowych. Zadbaj o swój stan, zanim zaangażujesz się w nowe projekty. Bliska osoba chętnie okaże Ci soje wsparcie, jeśli tylko odważysz się o nie poprosić.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Horoskop na najbliższe dni nie przewiduje większych kłopotów w Twoim życiu, a sprawy zaczną układać się tak dobrze, jakbyś tego chciała. Pamiętaj jednak, żeby nie wymuszać pewnych zdarzeń, nawet jeśli bardzo Ci zależy. Im bardziej będziesz cierpliwa, tym więcej zyskasz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Gwiazdy ostrzegają, że nadchodzący tydzień może nieprzyjemnie Cię zaskoczyć. Działaj rozważnie, jeśli nie chcesz wpaść w poważne kłopoty, szczególnie finansowe. Powstrzymaj się od decyzji, związanych z Twoją przyszłością – nie jest to dobry czas na planowanie. Horoskop zapewnia, że trudności wkrótce miną. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Pasjonujesz się astrologią i chcesz poznać tajemnice horoskopów? Sięgnij po te książki:

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.