Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy miłosny na kolejne dni. Co czeka znaki zodiaku w miłości?

Tygodniowy horoskop miłosny na 26.04–2.05.2021

Redakcja VIVA! 27 kwietnia 2021 08:45
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Jak przepowiada horoskop tygodniowy miłosny na 26.04–2.05.2021, nadchodzi czas zmian w życiu osobistym. Znaki zodiaku będą miały wiele pomysłów, jeśli chodzi o rozwój ich związków, jednak Gwiazdy ostrzegają, że nie warto decydować się na nieprzemyślane kroki.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Osoby spod znaku Barana powinny być rozsądne. Nie wybiegaj w przyszłość, jeśli nie jesteś pewna swoich pragnień i tego, jak ma wyglądać Twój związek. Im więcej obietnic teraz złożysz, tym trudniej będzie Ci się z nich wywiązać. Bliska osoba nie wykaże się wyrozumiałością.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Nie będziesz narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia. W Twoim życiu osobistym wszystko zacznie się układać, nawet jeśli w ostatnim czasie nie brakowało sporów i nieporozumień. Odrobina dobrej woli i przekonanie do kompromisu pozwolą Ci na dłużej zachować harmonię w związku.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Jak podpowiadają Gwiazdy, w tym tygodniu powinnaś szczególnie uważać na swoje słowa. Niewykluczone, że niewinna krytyka może poważnie zranić bliską Ci osobę, a odzyskanie zaufania nie będzie łatwe. Postaraj się panować nad sobą i swoim zachowaniem, a wszystko się ułoży.

ZOBACZ TEŻ: HOROSKOP TYGODNIOWY NA 26.04–02.05.2021

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Horoskop miłosny na nadchodzące dni nie przewiduje znaczących zmian w życiu uczuciowym osób spod znaku Raka. W Twojej relacji zapanuje harmonia, a wszelkie nieporozumienia znikną. Gwiazdy podpowiadają, że jest to doskonały moment na rozmowy o przyszłości.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Nie będzie to łatwy tydzień dla Lwów. Niektóre przedstawicielki znaku zaczną walczyć o obecne związki, ale inne postanowią odejść. Bez względu na okoliczności i opinię otoczenia, nie zmieniaj swojej decyzji. Kieruj się wyłącznie swoim dobrem.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Prawdopodobnie pozbędziesz się wszelkich wątpliwości, związanych z Twoją relacją miłosną. Najbliższe dni będą niezwykle udane pod względem uczuciowym, zarówno dla Panien w stałych związkach, jak i singielek. Wykorzystaj szansę od losu.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre Wagi zaczną zastanawiać się nad nowym etapem w swoim życiu. Jeśli znajdziesz się w tej grupie osób, pamiętaj jedynie, aby okazać szacunek osobom, na których naprawdę Ci zależy. Nieodpowiednie zachowanie może Cię wiele kosztować.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Jak podpowiada horoskop, wydarzenia nadchodzącego tygodnia będą kluczowe dla niektórych osób spod znaku Skorpiona. Zastanów się, jak powinna wyglądać Twoja relacja miłosna i jej rozwój, a wnioski wskażą Ci odpowiedni kierunek zmian. Samotne przedstawicielki znaku nie powinny ufać nieznajomym.

ZOBACZ: Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Sprawdź, co podpowiada horoskop partnerski

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Nie będziesz narzekać na wydarzenia najbliższych dni, jeśli nie dasz się ponieść emocjom. Jak ostrzegają Gwiazdy, prowokowanie sporów i wybuchy zazdrości mogą zniszczyć wszystko, nad czym pracowałaś przez ostatnie miesiące. Zachowaj rozsądek, a bliska osoba wiele Ci wybaczy.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Przed Tobą czas dużych zmian. Niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się na ważny krok w rozwoju obecnej relacji miłosnej, inne docenią to, co mają, a jeszcze inne zapragną zupełnie nowych doświadczeń. Bez względu na Twój wybór, kieruj się intuicja, a nie popełnisz błędu.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Ominą Cię kłopoty miłosne, jeśli nie będziesz okazywać nadmiaru negatywnych emocji. Nawet jeśli uznasz, że w Twoim związku nie wszystko układa się tak, jakbyś tego chciała, nie prowokuj sporu na ten temat. Ukochana osoba nie musi wiedzieć, czego tak naprawdę oczekujesz, dlatego postaw na szczerą rozmowę.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb będą nieco wybredne w tym tygodniu. Gwiazdy nie widzą w tym nic złego, jednak polecają zachować rozsądek. Nieprzemyślana krytyka może Cię sporo kosztować, dlatego zastanów się, co zarzucasz drugiej połówce. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Jeśli interesuje Cię astrologia, sięgnij po jeden z tych gadżetów:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.