Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na ostatnie dni kwietnia. Co czeka Twój znak zodiaku?

Tygodniowy horoskop na 26.04–02.05.2021

Redakcja VIVA! 25 kwietnia 2021 06:45
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 26.04–02.05.2021 przewiduje, że niektóre znaki zodiaku osiągną nieoczekiwany sukces w sprawach, które już dawno uznały za przegrane. Gwiazdy podpowiadają rownież, że nadchodzące dni będą udane pod względem wszelkich inwestycji finansowych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Zgodnie z podpowiedzią horoskopu na nadchodzące dni, osoby spod znaku Barana powinny popracować nad komunikacją z otoczniem. To dobry czas zarówno na rozwój dotychczasowych relacji, jak i zdobywanie nowych znajomości. Im bardziej zaangażujesz się w to, co robisz, tym lepszy wynik uzyskasz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

W tym tygodniu powinnaś skoncentrować się przede wszystkim na sobie. Zajmij się swoim samopoczuciem, odpocznij, uporządkuj swoje myśli i emocje. Gdy tylko osiągniesz upragniony spokój, odzyskasz również energię do działania.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz w tym tygodniu istotną wiadomość, która będzie miała wielki wpływ na Twoje życie zawodowe. Prawdopodobnie będziesz musiała podjąć szybką decyzję, jednak horoskop nie poleca czekać. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, poproś o poradę kogoś, komu bezgranicznie ufasz.

ZOBACZ TEŻ: HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY NA 26.04–02.05.2021

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka nie powinny ulegać negatywnym emocjom. Nawet jeśli nadchodzące dni nie będą łatwe, postaraj się zachować dobre nastawienie, a kłopoty wkrótce znikną. Nie prowokuj również żadnych kłótni, aby nie doprowadzić do poważnych nieporozumień w relacjach z bliskimi.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Prawdopodobnie właśnie w tym tygodniu osiągniesz cel, nad którym od dawna pracujesz. Pamiętaj jednak, że to nie koniec Twojej drogi – im bardziej będziesz zmotywowana do dalszego działania, tym lepszy będzie rezultat końcowy. Los będzie Ci sprzyjał w większości spraw.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny chwilowo nie powinny rozpoczynać nowych projektów. Zastanów się nad planem, jaki możesz wprowadzić w życie, aby Twoim celom nie przeszkadzały żadne zaległości. Rozsądek i odpowiedzialność przybliżą Cię do upragnionego sukcesu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop na nadchodzące dni nie przewiduje znaczących zmian w życiu osób spod znaku Wagi. Majówkowy tydzień upłynie w spokojnej atmosferze, co pozytywnie wpłynie na Twoje relacje z najbliższymi. Gwiazdy ostrzegają jedynie, że nie powinnaś wymuszać zmian, jeśli nie jesteś na nie gotowa.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Przed Tobą dość pracowity, ale satysfakcjonujący tydzień. Prawdopodobnie odniesiesz sukces w sprawach, które od dawna znajdują się na Twojej liście zawodowych wyzwań. Jak przepowiada horoskop na koniec kwietnia, nie będziesz również narzekać na wydarzenia w życiu miłosnym.

ZOBACZ: Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Sprawdź, co podpowiada horoskop partnerski

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Nie będziesz narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli nie będziesz kierować się emocjami. Postaraj się odciąć od wszelkich plotek i niedomówień, ponieważ nierozsądne słowa mogą Cię wpędzić w poważne kłopoty. Niektóre Strzelce pozbędą się kłopotów finansowych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Przed Tobą dość spokojny i harmonijny początek nowego miesiąca. Gwiazdy nie wykluczają, że zapragniesz poważnych zmian zawodowych, a jednocześnie ostrzegają, że nie jest to odpowiedni czas na takie decyzje. Im większą odpowiedzialnością się wykażesz, tym większy osiągniesz sukces w przyszłości.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie powinny polegać na opinii otoczenia. Jak przepowiada horoskop, w tym tygodniu będziesz musiała podjąć kilka decyzji, które z pewnością wpłyną na Twoją przyszłość. Podejmując ostateczną opinię na temat nowych wyzwań, słuchaj wyłącznie swojej intuicji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Nie będziesz narzekać na koniec tego miesiąca, jeśli nie ulegniesz wpływom osób trzecich. Bez względu na okoliczności, nie zmieniaj swoich planów i nie odwołuj żadnych spotkań. Gwiazdy nie wykluczają, że jedno z nich może okazać się dla Ciebie kluczem do osiągnięcia sukcesu. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Odkryj tajemnice horoskopów. Te książki wprowadzą Cię w niezwykły świat astrologii:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.