Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy miłosny kryje kilka niespodzianek. Co czeka Twój znak zodiaku?

Tygodniowy horoskop miłosny na 15–21.03.2021

Redakcja VIVA! 15 marca 2021 10:15
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy miłosny na 15–21.03.2021 ostrzega, że nie będą to najłatwiejsze dni, jeśli chodzi o uczucia i emocje. Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre znaki zodiaku będą narzekać na brak porozumienia w związkach, a część z tych relacji może się rozpaść...

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Horoskop miłosny nie wyklucza, że w tym tygodniu skoncentrujesz się na przyszłości swojego związku. Nie popełnisz błędu, jeśli swoje pomysły skonsultujesz z ukochaną osobą – tylko we dwójkę będziecie mogli osiągnąć to, na czym Ci zależy. Prawdopodobnie będziesz musiała pomyśleć nad kompromisem.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Pomimo dość napiętej atmosfery w związku, postaraj się nie prowokować żadnych kłótni. Nieodpowiednie słowa zranią Twoją drugą połówkę, a odzyskanie zaufania będzie Cię sporo kosztować. Opanuj emocje, a już wkrótce znów będziesz cieszyć się harmonią w relacji. Samotne Byki czeka miła niespodzianka.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Jak przewiduje horoskop, w tym tygodniu sprawy osobiste nie będą Twoim priorytetem. Nie zapominaj jednak, że związek wymaga Twojego zaangażowania, a bliska osoba uważnie Cię obserwuje. Udowodnij, że zależy Ci na tej relacji miłosnej, a nie będziesz musiała zmagać się z nieporozumieniami.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy na 15–21 marca 2021

ZOBACZ TEŻ: Horoskop numerologiczny na 2021 rok

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Gwiazdy ostrzegają wszystkie przedstawicielki znaku Raka, że nadchodzące dni nie będą łatwe, jeśli chodzi o miłość. Prawdopodobnie będziesz musiała ponieść konsekwencje czynu z przeszłości, a Twoja reakcja na ten fakt wpłynie na przyszłość Twojego związku. Panuj nad emocjami, jeśli zależy Ci na obecnej relacji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na życie osobiste, jeśli nieco zwolnią. Nie wymagaj od drugiej połówki więcej, niż może Ci zaoferować – nadmierne emocje mogą wpędzić Cię w kłopoty. Także singielki spod znaku Lwa powinny uważać na to, co mówią i robią, aby nie odstraszyć kogoś, na kim im zależy.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Jak przewidują Gwiazdy, niektóre Panny zapragną w tym tygodniu zmian w życiu uczuciowym. Nie obawiaj się śmiałych decyzji – nadszedł czas, abyś zadbała o siebie i swój komfort psychiczny. Zaufaj swojej intuicji, a nie popełnisz żadnego błędu.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi muszą pamiętać, że negatywne emocje nie wpłyną dobrze na ich relacje miłosne. Nadchodzące dni będą dość napięte, dlatego nawet drobna sprzeczka może prowadzić do poważnej kłótni. Postaraj się panować nad tym, co mówisz, aby nie pogorszyć sytuacji osobistej.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Horoskop miłosny na najbliższy tydzień nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu uczuciowym, ale możesz być pewna, że bliska osoba zadba o Twoje samopoczucie w najlepszy możliwy sposób. Także samotne przedstawicielki znaku będą cieszyć się romantyczną atmosferą nadchodzących dni.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Prawdopodobnie będziesz musiała zmierzyć się z przeszłością. Zastanów się jednak, czy warto powracać do tego, co było, ponieważ możesz wiele stracić... Ukochana osoba nie wykaże się wyrozumiałością, dlatego dokładnie przemyśl, na czym – lub na kim – tak naprawdę Ci zależy.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Koziorożce nie będą narzekać na brak porozumienia w relacji miłosnej. Sprawy osobiste zaczną układać się wyjątkowo pomyślnie, dlatego nie będziesz miała powodów do obaw. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na ciekawą znajomość, która z czasem może przerodzić się w coś więcej.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Prawdopodobnie będziesz musiała podjąć decyzję, która wpłynie na przyszłość Twojej relacji miłosnej. Nie kieruj się obawami i poradami otoczenia, ale zastanów się, czy jesteś szczęśliwa. Jeśli uznasz, że Twoje życie uczuciowe wymaga zmian, zacznij je wprowadzać.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Przed Tobą bardzo spokojne, wręcz nieco nudne dni, jeśli chodzi o miłość i uczucia. W tym tygodniu możesz narzekać na stagnację, ale nie wymuszaj niczego na siłę – nieprzemyślane decyzje tylko Ci zaszkodzą. Także samotne Ryby muszą opanować emocje. Na burzliwe wyznania jeszcze przyjdzie czas. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…