Horoskop numerologiczny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Nowe wyzwania i miłe niespodzianki: sprawdź przepowiednię horoskopu numerologicznego!

Co przyniesie nowy 2021 rok?

Redakcja VIVA! 19 grudnia 2020 17:53
Horoskop numerologiczny
Fot. stock.adobe

Co czeka nas w nadchodzącym 2021 roku? Zgodnie z zapowiedzią Gwiazd, będzie to pracowity czas dla większości z nas. Niektóre osoby skoncentrują się na sprostaniu wyzwaniom zawodowym, inne poświęcą się miłości... Co jeszcze przepowiada horoskop numerologiczny na 2021 rok?

Jak dokonać obliczeń i dowiedzieć się, jaką jesteś liczbą według numerologii? To bardzo proste. Dodaj do siebie każdą cyfrę Twojej daty urodzenia. Na przykład, jeśli osoba urodziła się 11 października 1990 roku, obliczenia wyglądają następująco:

1 + 1 + 1 + 0 + 1 + 9 + 9 + 0 = 4 + 18 = 22 = 4

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2021: JEDYNKA

Jeśli jesteś Jedynką, z natury jesteś dość uparta i masz ogromną siłę woli. Właśnie te cechy pomogą Ci osiągnąć wielki sukces zawodowy w nowym 2021 roku! Wspaniale rozwijająca się kariera będzie Twoim priorytetem w ciągu następnych dwunastu miesięcy, ale takie podejście może zwiastować kłopoty. Sprawy osobiste nie będą układać się po Twojej myśli, jeśli nie odnajdziesz sposobu na równowagę w tych dwóch sferach swojego życia. Negatywne emocje, jak drażliwość, złość i irytacja, tylko pogłębią problem.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2021: DWÓJKA

Dla Dwójek nadchodzący nowy rok będzie pełen niespodzianek. Jak przewiduje horoskop, im bardziej będziesz pewna siebie i swoich umiejętności, tym więcej osiągniesz. Gwiazdy nie wykluczają, że w tym roku zaspokoisz potrzebę rozwoju osobistego, jeśli tylko zdecydujesz się na nowe wyzwania i odkryjesz w sobie nowe talenty. Niektóre Dwójki podejmą decyzje osobiste, których nie planowały. Inne nie będą narzekać na kłopoty w związkach, ale horoskop ostrzega, że nadmierna zazdrość może wszystko zepsuć.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2021: TRÓJKA

Nadchodzący 2021 rok będzie zaskakujący udany dla ambitnych Trójek. Prawdopodobnie odnajdziesz sposób na zaprezentowanie najlepszych cech swojego charakteru, co pozwoli w pełni ujawnić Twój potencjał. Na rozwój kariery wpłynie kilka czynników, dlatego nie obawiaj się odważnych pomysłów i śmiało proponuj nowe rozwiązania, a Twoje starania nie pozostaną niezauważone. Sprawy rodzinne i miłosne również ułożą się po Twojej myśli, jeśli tylko okażesz nieco więcej uwagi i troski swoim najbliższym.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2021: CZWÓRKA

Horoskop numerologiczny na 2021 rok przepowiada dość trudny czas dla większości Czwórek. Sukces zawodowy stanie się Twoim priorytetem, a takie cechy jak pracowitość, odpowiedzialność i gotowość do nagłych zmian pomogą Ci w osiągnięciu celu. Nie będzie to łatwe, jednak wytrwałość pozwoli Ci pokonać wszelkie przeszkody. Z natury niezależne Czwórki prawdopodobnie nie będą zbyt mocno angażować się w sprawy rodzinne i miłosne, ale lekceważenie osób, które są im najbliższe, nie przyniesie nic dobrego.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2021: PIĄTKA

W nadchodzącym roku większość Piątek postawi na rozwój, zarówno zawodowy, jak i osobisty. Gwiazdy nie wykluczają, że zapragniesz zmian, a Twoje pozytywne nastawienie odbije się na rezultacie końcowym. Na pewno nie będziesz narzekać na wydarzenia kolejnych dwunastu miesięcy, jeśli będziesz działać zgodnie z ustalonym przez siebie planem. Nowy 2021 rok będzie również bardzo romantyczny. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy nie, przygotuj się na wiele czułych wyznań i niespodziewanych propozycji.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2021: SZÓSTKA

Jak przepowiada horoskop numerologiczny, 2021 rok będzie wyjątkowo udany dla tych Szóstek, które od dawna pracują na swój sukces. Jeśli należysz do tego grona osób, przygotuj się na radosne wieści i przyjemne niespodzianki, jak awans lub podwyżka. Pamiętaj jednak, aby nie zatrzymywać się na tym, co już osiągnęłaś, ponieważ stać Cię na więcej. Gwiazdy ostrzegają przed kłopotami miłosnymi. Zaangażowanie w pracę odbije się na Twoich relacjach osobistych, dlatego niezbędny będzie kompromis.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2021: SIÓDEMKA

Nadchodzący rok przyniesie Siódemkom wiele niespodzianek. Gwiazdy podpowiadają, że podejmiesz trafne decyzje, jeśli nie będziesz działać pod wpływem emocji. Uwierz w siebie i swoje umiejętności, a osiągniesz wszystko to, o czym marzysz od dawna. Sprawy zawodowe mogą zająć większość Twojego wolnego czasu, co może wpłynąć na relacje z bliskimi. Zadbaj o poprawną komunikację, a sprawy miłosne również ułożą się tak, jakbyś tego chciała. Samotne Siódemki powinny pamiętać, że 2021 rok sprzyja drugim szansom.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2021: ÓSEMKA

Większość Ósemek odetchnie wraz z nadejściem nowego 2021 roku. Kłopoty zawodowe będą jedynie wspomnieniem, jeśli poważnie skoncentrujesz się na swojej przyszłości. Twoje śmiałe pomysły będą miały szansę na realizację, a rezultat przekroczy Twoje oczekiwania. Gwiazdy przepowiadają również sukces finansowy, jeśli tylko nie poddasz się pokusie niepewnych inwestycji. Nie będziesz też narzekać na sprawy miłosne, chociaż horoskop nie wyklucza, że niektóre Ósemki podejmą trudne decyzje osobiste.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2021: DZIEWIĄTKA

Chociaż horoskop numerologiczny ostrzega, że Dziewiątki muszą przygotować się na bardzo trudny rok, Gwiazdy obiecują, że przy odpowiednim podejściu wszystko ułoży się pomyślnie. Pamiętaj więc, że nie jest to dobry czas na pochopne decyzje i nieprzemyślane czyny – jedynie zaplanowane wcześniej działania uchronią Cię od kłopotów i wpadek. Jeśli chodzi o miłość, ze względu na emocjonalną atmosferę roku, nie powinnaś prowokować żadnych kłótni. Jedna z nich będzie miała przykre konsekwencje. 

Horoskop numerologiczny
Fot. stock.adobe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?