Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na pierwsze dni marca: sprawdź, co przepowiadają Gwiazdy!

Tygodniowy horoskop na 1–7.03.2021

Redakcja VIVA! 28 lutego 2021 06:37
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy na 1–7.03.2021 ostrzega przed emocjami. Nieobiektywna ocena różnych sytuacji może negatywnie wpłynąć na komunikację z otoczeniem, dlatego znaki zodiaku powinny szczególnie uważać na to, co mówią i robią.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Początek nowego miesiąca nie będzie dla Ciebie łatwy, ale ostatecznie zyskasz więcej niż stracisz. Gwiazdy nie wykluczają, że poniesiesz konsekwencje za niedokończone sprawy, jednak dzięki temu pozbędziesz się zaległości i będziesz mogła rozpocząć nowy projekt. W sprawach finansowych warto zachować rozsądek.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przepowiada znaczących zmian w Twoim życiu. Spokojna atmosfera najbliższych dni sprzyjać będzie tak przyjemnym sprawom, jak odpoczynek w gronie najbliższych. Zadbaj o swoje samopoczucie, szczególnie jeśli w ostatnim czasie czujesz, że brak Ci energii.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt na pewno nie będą narzekać na nudę. Ten tydzień będzie pracowity, jednak nie obawiaj się nowych obowiązków – im więcej się teraz nauczysz, tym więcej zyskasz w przyszłości. Zastanów się, na jakim etapie jest Twoja kariera i co możesz zrobić, aby osiągnąć cel, na którym Ci zależy.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy miłosny na 1–7 marca 2021

ZOBACZ TEŻ: Horoskop numerologiczny na 2021 rok. Co przewiduje?

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Nie będzie to łatwy tydzień dla osób spod znaku Raka. Jak ostrzegają Gwiazdy, nie unikniesz negatywnych emocji, które mogą pokierować Tobą w najmniej odpowiednim momencie. Postaraj się odzyskać nad sobą kontrolę, aby nie zniechęcić do siebie otoczenia. Nie jest to również dobry moment na inwestycje.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Pomimo dość spokojnej atmosfery najbliższych dni, nie powinnaś teraz wymuszać żadnych zmian w swoim życiu. Bez względu na to, czy chodzi o Twoją pracą, czy relacją miłosną – nie podejmuj spontanicznych decyzji. Nieprzemyślane działania mogą doprowadzić do przykrych konsekwencji i dalszych nieporozumień.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Gwiazdy nie przewidują znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Panny. Nie oznacza to jednak, że tydzień upłynie spokojnie – prawdopodobnie zaczniesz intensywnie myśleć o rozwoju swojej kariery, co skłoni Cię do nieoczekiwanych decyzji. Zanim zrobisz ostateczny krok, rozważ wszystkie „za” i „przeciw”.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzących dni, jeśli nie zmienią wcześniej ustalonych planów. Pomimo nacisków otoczenia, nie rezygnuj z tego, co chciałaś zrobić, ponieważ Gwiazdy podpowiadają, że początek marca to dobry moment na takie decyzje, jak zmiana pracy lub przeprowadzka.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop tygodniowy ostrzega, że możesz narzekać na brak energii. Nadmiar obowiązków służbowych może Cię nieco przytłoczyć, jednak to doświadczenie przyda Ci się w najbliższej przyszłości. Gwiazdy nie przewidują kłopotów finansowych i osobistych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca skoncentrują się w tym tygodniu na życiu rodzinnym. Praca nad komunikacją z najbliższymi przyniesie niespodziewane efekty, związane także z Twoim rozwojem osobistym. Powstrzymaj się jedynie od nadmiernej krytyki otoczenia, jeśli nie chcesz doprowadzić do poważnej kłótni.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Przed Tobą dość pracowity, ale jednocześnie satysfakcjonujący tydzień. Jeśli ostatnio zaangażowałaś się w nowy projekt, prawdopodobnie dostrzeżesz pozytywny rezultat swoich działań. Jak przewiduje horoskop na najbliższe dni, będziesz miała również szansę na sukces finansowy.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny szczególnie uważać na to, co mówią. Twoje słowa nie będą odebrane tak, jakbyś tego chciała, dlatego zastanów się, czy na pewno jest to odpowiedni moment na rozmowy o przyszłości. Na nowe wyzwania przyjdzie jeszcze czas.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop tygodniowy nie wyklucza pozytywnych zmian w Twoim życiu. Nie oczekuj jednak zbyt wiele od samej siebie – naciesz się tym, co już osiągnęłaś. Niektóre przedstawicielki znaku mogą wpaść w kłopoty finansowe, dlatego warto powstrzymać się od większych wydatków i inwestycji. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…