Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na ostatnie dni lipca. Co czeka Twój znak zodiaku? Sprawdź!

Tygodniowy horoskop na 26.07–01.08.2021

Redakcja VIVA! 26 lipca 2021 07:50
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy na 26.07–01.08.2021 przepowiada znakom zodiaków dość szczególny czas. Gwiazdy przekonują, że nachodzi odpowiedni moment na zmiany – zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Te dni przyniosą wiele pozytywnych emocji wszystkim osobom, które od dawna pracują na swój sukces.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

W tym tygodniu zdecydowanie nie powinnaś okazywać nadmiernej pewności siebie – jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty, zwróć szczególną uwagę na to, co mówisz i robisz. Horoskop nie wyklucza, że odniesiesz sukces w dziedzinach, na których Ci zależy najbardziej, ale pamiętaj, że niezawodna jest jedynie Twoja intuicja.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Najbliższe dni będą dość pracowite, szczególnie dla tych osób spod znaku Byka, które mają zaległości. Nie pozwól, aby ktokolwiek odciągał Twoją uwagę od tego, co najważniejsze – im bardziej przyłożysz się do obowiązków zawodowych, tym więcej zyskasz w przyszłości. Nie okazuj również negatywnych emocji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość spokojny i harmonijny koniec miesiąca. Prawdopodobnie zaczniesz myśleć nad rozwojem kariery i nowych wyzwaniach, które przyniosą Ci spory zysk. Nie podejmuj pochopnych decyzji, ale też nie rezygnuj z niespodziewanych ofert współpracy – jedna z nich może okazać się strzałem w dziesiątkę.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop chiński. Sprawdź miłosne dopasowanie znaków!

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka nie będą narzekać na nadchodzące dni, jeśli nie poddadzą się emocjom. Pomimo dość trudnego początku tygodnia, postaraj się zachować pozytywne nastawienie – nieporozumienia szybko miną, a Ty będziesz na wygranej pozycji. Powstrzymaj się też od nieprzemyślanych wydatków.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Zgodnie z przepowiednią horoskopu, niektóre Lwice zdecydują w tym tygodniu o zmianach, które wpłyną na ich przyszłość. Inne przedstawicielki znaku zaczną pracować nad ulepszeniem tego, co już osiągnęły. Teraz będziesz skłonna do czynów, które wcześniej wydawały Ci się zbyt śmiałe – wykorzystaj ten czas.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Panny nie będą narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli będą działać rozsądnie. Postaraj się zachować równowagę między życiem zawodowym i prywatnym, a nie wpadniesz w kłopoty. Nie jest to również dobry moment na duże inwestycje, na przykład w nieruchomości. Gwiazdy ostrzegają, że ktoś może Cię oszukać.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Przed Tobą dość spokojny, a nawet nieco nudny tydzień. Koniec miesiąca nie zaskoczy Cię niczym nowym, a wręcz przeciwnie – utwierdzi, że podążasz w dobrym kierunku. Nie zmieniaj swoich planów i nie wymuszaj niczego na siłę, a dobra passa będzie trwać. Jedynie finanse mogą być powodem Twojego rozczarowania.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Gwiazdy nie wykluczają, że odniesiesz sukces, którego zupełnie się nie spodziewasz. Nieoczekiwana, ale radosna wiadomość poprawi Ci humor, co pozytywnie wpłynie na Twoje relacje z otoczeniem. Pamiętaj jedynie, aby podziękować tym osobom, które Cię wspierały, aby nie stracić sojuszników w przyszłości.

ZOBACZ TEŻ: W jaki sposób znaki zodiaku okazują... miłość?

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Początek tygodnia nie będzie łatwy, ale jeśli wykażesz się niezłomnością, z pewnością pokonasz wszystkie przeszkody. Pamiętaj również, że Twoje cechy charakteru będą miały spory wpływ na rozwój Twojej kariery. Horoskop podpowiada także, że nadchodzi odpowiedni czas na zakończenie pewnych spraw osobistych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca będą skoncentrowane na tym, co dzieje się w ich życiu prywatnym. Takie podejście naprawi relacje z najbliższymi, ale może negatywnie wpłynąć na Twoje sprawy służbowe. Postaraj się zachować równowagę, a nie będziesz musiała się z niczego tłumaczyć.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Niektóre Wodniki zaczną myśleć nad przyszłością, a inne postanowią rozliczyć się z przeszłością. Najbliższe dni upłyną w spokojnej atmosferze, ale nie powinnaś zapominać, że los szykuje dla Ciebie niespodziankę. Niewykluczone, że będziesz musiała podjąć spontaniczną decyzję, która będzie Cię wiele kosztować.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Pomimo nieprzewidzianych przeszkód na drodze do sukcesu, już pod koniec tego tygodnia poczujesz się jak zwycięzca. Sukces, na który tak długo pracowałaś, jest w zasięgu Twojej ręki – pamiętaj o tym, kiedy po raz kolejny zwątpisz w swoje możliwości. Gwiazdy podpowiadają również, że to dobry czas na inwestycje. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Te książki wprowadzą Cię w niezwykły świat astrologii:

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.