Horoskop tygodniowy
Fot. STOCK.ADOBE
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na nadchodzące dni maja. Co czeka Twój znak zodiaku? Sprawdź!

Tygodniowy horoskop na 17–23.05.2021

Redakcja VIVA! 17 maja 2021 07:45
Horoskop tygodniowy
Fot. STOCK.ADOBE

Horoskop tygodniowy na 17–23.05.2021 przepowiada znakom zodiaku sukcesy finansowe. W związku z tym, Gwiazdy namawiają do rozsądnych inwestycji. Niektóre znaki zapragną zmian, przede wszystkim w życiu zawodowym. Nadchodzące dni będą sprzyjać takim decyzjom.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Jak przewiduje horoskop, możesz liczyć na udany tydzień. Prawdopodobnie otrzymasz ciekawą propozycję zawodową, która pozwoli Ci odnieść sukces finansowy. To wszystko zmotywuje Cię do dalszego działania. Także w sprawach prywatnych wszystko zacznie układać się tak, jak sobie tego życzysz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Nie będziesz narzekać na nadchodzące dni, jeśli uda Ci się zachować równowagę. Postaraj się oddzielić życie zawodowe od prywatnego, aby nie prowokować kłótni z bliską osobą. Im lepiej będziesz zarządzać swoim czasem, tym mniej kłopotów na Ciebie spadnie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt nie mogą liczyć na znaczące wydarzenia w ich życiu, jednak nie będą się nudzić. Niespodziewana wiadomość może zmotywować Cię do pewnych decyzji, na które wcześniej brakowało Ci odwagi. Jedna podpowiedź Gwiazd: popracuj nad komunikacją z najbliższymi.

ZOBACZ: Nie lubi mediów bo... nie cierpi krytyki? Znak zodiaku Meghan wiele mówi o jej charakterze

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Jak przepowiada horoskop na najbliższe dni, los będzie Ci sprzyjał właściwie we wszystkim. Pochwały, miłe słowa i podziw dla Twoich umiejętności dodadzą Ci motywacji, a nowe cele będą ciekawym wyzwaniem. To także doskonały moment na inwestycje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie powinny obawiać się zmian. Horoskop nie wyklucza, że otrzymasz propozycję zawodową, która wskaże Ci słuszny kierunek dalszego rozwoju. Nie zaniedbuj tej sfery swojego życia, a już wkrótce przekonasz się, jak wiele zyskałaś.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Przed Tobą bardzo spokojny, a jednocześnie pracowity tydzień. Nowe wyzwania dodadzą Ci jednak energii, dlatego nie rezygnuj z rzeczy, które wydają Ci się za trudne. Im więcej z siebie dasz, tym więcej zyskasz. W sprawach finansowych warto zachować rozsądek.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop na nadchodzący tydzień ostrzega, że osoby spod znaku Wagi nie powinny kierować się emocjami. Pozornie niewielka kłótnia może doprowadzić do poważnego konfliktu z kimś, na kim Ci zależy. Popracuj nad komunikacją z otoczeniem, a kłopoty Cię ominą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Pomimo napiętego początku tygodnia, bliżej weekendu zdasz sobie sprawę, że osiągnęłaś sukces. Gwiazdy nie wykluczają, że odniesiesz zwycięstwo na polu zawodowym, które będzie miało wielki wpływ na Twoją przyszłość. Nie odrzucaj propozycji współpracy z kimś, kogo podziwiasz.

ZOBACZ: Co przynosi szczęście znakom zodiaku? Sprawdź swój horoskop!

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Najbliższe dni upłyną w przyjemnej atmosferze, co dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie. Zadbaj o siebie najlepiej jak potrafisz, a odzyskasz energię do działania.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Nie będziesz narzekać na kłopoty, jeśli nie ulegniesz opiniom otoczenia. Bez względu na okoliczności, nie pozwól, aby ktokolwiek miał wpływ na podejmowane przez Ciebie decyzje. Intuicja Cię nie zawiedzie, ale porady osób trzecich – tak. Uwierz w siebie i swoje umiejętności, a wszystko się ułoży.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

W tym tygodniu zrozumiesz, jak wiele masz możliwości rozwoju. Jak przewidują Gwiazdy, prawdopodobnie odkryjesz w sobie talent, który będzie miał znaczny wpływ na Twoją przyszłość zawodową. Przedstawicielki znaku, którym zależy na zmianach, powinny zrobić pierwszy krok w ich kierunku.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb nie będą narzekać na brak pozytywnego nastroju. Twoje sprawy zaczną się układać tak dobrze, jak nigdy przedtem, co zmotywuje Cię do dalszych sukcesów. Pamiętaj jednak, że nie wszystko musisz robić sama – pomoc zaufanych współpracowników przybliży Cię do upragnionego celu. 

Horoskop tygodniowy
Fot. STOCK.ADOBE

Jeśli interesują Cię horoskopy, astrologia i wszystko, co związane z tym tematem, koniecznie sięgnij po jedną z tych propozycji książkowych:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.