Meghan Markle - jaki ma znak zodiaku?
Fot. Chris Jackson/Getty Images / STOCK.ADOBE
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Nie lubi mediów bo... nie cierpi krytyki? Znak zodiaku Meghan wiele mówi o jej charakterze

Astrolodzy przeanalizowali zachowanie Meghan i jej związek z Harrym

Ksenia Krasko 8 maja 2021 15:55
Meghan Markle - jaki ma znak zodiaku?
Fot. Chris Jackson/Getty Images / STOCK.ADOBE

Astrologia nie jest pewnym wyznacznikiem naszego życia i tego, co się w nim wydarzy, jednak znaki zodiaku mają określone cechy charakteru, z którymi utożsamiamy konkretne osoby. Dotyczy to również brytyjskiej rodziny królewskiej – Elżbieta II jest Bykiem, osobą praktyczną i niezawodną, ​​co udowodniła wielokrotnie w trakcie swoich rządów. Księżna Kate jest typowym pracowitym Koziorożcem, a książę William jako Rak ceni odpowiedzialność. Książę Harry, czyli Panna, jest życzliwy i poszukuje w życiu stabilności, a Meghan Markle, zodiakalna Lwica, jest zdeterminowana i pełna pasji. Czy ognisty znak zodiaku ma wpływ na zachowanie i charakter księżnej Sussex? Oto, co mówią o niej astrolodzy.

Meghan Markle znak zodiaku

Meghan Markle jest zodiakalnym Lwem, i niektóre cechy znaku są u niej szczególnie uwydatnione. Według astrologii, Lwy to osoby kreatywne, a także hojne i serdeczne wobec tych, którzy okazują im swój zachwyt. Wynika to z faktu, że Lwy lubią znajdować się w centrum uwagi. Zależy im również, aby otoczenie zauważyło i w odpowiedni sposób doceniło to wszystko, czym się zajmują.

ZOBACZ: Oprah Winfrey została zaskoczona przez Meghan podczas wywiadu: „Naprawdę w to idziesz?”

Ścieżka życiowa księżnej Sussex nie może być sprzeczna z jej ambicjami. W jakimś sensie pociąga ją sława – według astrologów, uznanie tłumów sprawia, że czuje się lepiej. Zawodowo angażuje się w projekty, które mają wpływ na jej rozwój. Jest również urodzoną liderką i chce być inspiracją dla innych.

Zgodnie z charakterystyką znaku, Lwy doskonale odnajdują się we wszystkim, co związane jest ze sztuką czy występowaniem publicznym. Meghan nie jest wyjątkiem, o czym świadczy jej kariera aktorska. Astrolodzy twierdzą też, że „walka” o miłość publiczności może być głównym powodem rzekomego konfliktu księżnej Sussex i księżnej Kate. Meghan po prostu nie lubi konkurencji, a Kate jest lubiana przez Brytyjczyków.

Charakter Meghan Markle
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Horoskop Meghan Markle - znak zodiaku Lew

Niektóre cechy charakteru księżnej Sussex mogą zaskakiwać. Z jednej strony zależy jej na popularności, ale z drugiej – Meghan w każdy możliwy sposób okazuje, że męczy ją nadmierne zainteresowanie mediów. Jak twierdzą astrolodzy, analizujący charakter żony Harry’ego, księżna z natury jest introwertyczką, dlatego bycie w centrum uwagi jest dla niej jedynie obowiązkiem, który wynika ze ścieżki kariery, jaką wybrała.

Niechęć do mediów może mieć jednak inne wytłumaczenie. Od kiedy Meghan dołączyła do royalsów, jest nieustannie krytykowana, szczególnie za działania sprzeczne z zasadami królewskiego protokołu. Wiele razy sugerowała, że doniesienia tabloidów mają dramatyczny wpływ na jej samoocenę i podkreślała, jak źle się z tym czuje. Warto jednak pamiętać, że Lwy są szczególnie wrażliwe na krytykę. Stąd domysły astrologów, że Meghan nie może znieść faktu, że media burzą „idealny” obraz, jaki sama dla siebie stworzyła.

ZOBACZ: Tak księżna Meghan łamała królewski protokół. Oto 9 zdjęć, które mówią same za siebie

Meghan nie ma większej kontroli nad tym, co i niej piszą i mówią, ale jako liderka ma swoje potrzeby. Uważa się, że kieruje życiem księcia Harry’ego i wskazuje mu „słuszną” drogę. Podobno właśnie dlatego porzucił obowiązki monarchy, a w wywiadzie z Oprah Winfrey przyznał, że poczuł ulgę, gdy z nich zrezygnował.

Charakter księżnej Meghan według horoskopu
Fot. Karwai Tang/WireImage

Dopasowanie znaków zodiaku Meghan i Harry’ego

Analizując relację Meghan i Harry’ego, a raczej to, co o niej piszą, można zadać sobie pytanie, czy księżna Sussex naprawdę kocha męża? Historia ich znajomości przypomina bajkę, jednak wciąż pojawiają się opinie, że Meghan wszystko sobie zaplanowała. Wiedziała, za kogo wychodzi za mąż i jak wiele dzięki temu zyska.

Para poznała się w lipcu 2016 roku, na randce zorganizowanej przez ich wspólną znajomą. Już trzy tygodnie później Meghan towarzyszyła księciu w afrykańskiej podróży. Przez kilka dni byli tylko we dwoje, ciesząc się prywatnością. W jednym z wywiadów Harry wspominał: „Niewiele o niej wiedziałem, ona niewiele wiedziała o mnie. Mogliśmy zacząć od początku. Bardzo dużo zrozumieliśmy już po pierwszych dwóch randkach”.

ZOBACZ: Księżna Meghan od początku manipuluje księciem Harrym? Te zdjęcia mówią same za siebie...

Harry zakochał się w aktorce od pierwszego wejrzenia i to uczucie trwa. Zależy mu na żywych emocjach, a im lepiej układa się ich związek, tym bardziej książę jest spokojny. Meghan patrzy na małżeństwo w bardziej praktyczny sposób: ceni stabilność i niezawodność. Chce być pewna partnera, a Harry jest tym mężczyzną, który nigdy jej nie zawiedzie. Udowodnił to, kiedy opuścił dom ojca i zrzekł się przywilejów.

Meghan i Harry - co o ich związku mówią ich znaki zodiaku?
Fot. Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage

Związek Meghan i księcia Harry’ego a ich znaki zodiaku

Astrolodzy niejednokrotnie analizowali związek Meghan i Harry’ego, a ich wnioski są dość ciekawe. Wnuk Elżbiety II jest z natury bardzo nieśmiały, dlatego nie cieszy się rozgłosem, jaki zapewniają mu media od chwili narodzin. Nie zależy mu na pozytywnej opinii publicznej, ale na tym, aby akceptowali go najbliżsi. Być może nie zaznał tego w kręgu członków monarchii, i dlatego postanowił żyć własnym życiem...

Według Gwiazd, Harry szukał partnerki, która nie bałaby się przejąć inicjatywy – a Meghan jest właśnie taka. Horoskop pary wskazuje, ze ich związek przetrwa wiele dzięki umiejętności prowadzenia dialogu. Nie kłócą się, ale negocjują i szukają rozwiązań, które zadowolą obie strony. W sprawach zawodowych także zachowują się jak zespół. Nawet bez królewskich przywilejów wykorzystują swoje umiejętności, a dodatkowo Meghan wspiera męża i inspiruje go do nowych osiągnięć, wskazując mu właściwy kierunek.

ZOBACZ: Meghan i Harry po raz drugi zostaną rodzicami! Kiedy Meghan urodzi? Media mają teorię

Astrolodzy są pewni, że Meghan ma pozytywny wpływ na męża, ponieważ przy niej jest zdecydowanie bardziej pewny siebie. Ostrzegają jednak, że księżna Sussex może całkowicie go stłumić. Jeśli w pewnym momencie książę będzie miał dość jej dominacji, bez chwili zastanowienia podejmie decyzję o rozstaniu. To też wynika z charakterystyki znaku zodiaku Harry’ego, czyli Panny, ale to już zupełnie inna historia... 

Źródło: Tatler, Vanity Fair, Cosmopolitan, Hello Magazine, People

Dlaczego Meghan miała złą relację z rodziną królewską?
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?