Harry i Meghan w wywiadzie z Oprah
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Oprah Winfey została zaskoczona przez Meghan podczas wywiadu: „Naprawdę w to idziesz?”

Dziennikarka ujawniła wcześniej nieznane kulisy spotkania z Sussexami

Rafał Kowalski 26 kwietnia 2021 06:54
Harry i Meghan w wywiadzie z Oprah
Fot. Getty Images

Już 1,5 miesiąca minęło od czasu emisji przełomowego dla brytyjskiej rodziny królewskiej wywiadu. Mowa o spotkaniu Meghan i Harry’ego z Oprah Winfrey. Podczas ponad godzinnego wywiadu Sussexowie zdradzili wiele sekretów ich bliskich. Jeden z nich zadziwił nawet samą prowadzącą rozmowę.

Oprah Winfrey o emocjach po wywiadzie z Sussexami

Wczoraj Oprah Winfrey była gościem Nancy O'Dell w programie TalkShopLive. Podczas łączenia na żywo amerykańska dziennikarka przekonywała, że postawa Meghan i Harry’ego zaskoczyła nawet ją. Mimo że gwiazda telewizji zna parę prywatnie, to nie spodziewała się, że rodzice Archiego będą tak szczerzy oraz że przed kamerami padną konkretne oskarżenia.

A te faktycznie miały miejsce. Mowa o słowach Meghan, która skarżyła się, że wśród członków rodziny męża są osoby, których pytania zadawane podczas ciąży Markle miały wydźwięk rasistowski. „Co? Naprawdę w to idziesz? Poszła na całość!”, myślała Oprah Winfrey, gdy księżna Sussex wypowiadała jedne z najmocniejszych zdań w całym wywiadzie.

Jak po prawie 2 miesiącach całą rozmowę ocenia prowadząca? „Nie miałam pojęcia, że ​ten ​wywiad wywrze tak wielki wpływ, jaki wywarł i wciąż wywiera. Naszą wspólną intencją była prawda. Oni chcieli móc opowiedzieć swoją historię i zrobić to w taki sposób, by pozostać wiernymi prawdzie”, mówiła pełna emocji w programie TalkShopLive. „Powodem, dla którego był to tak mocny wywiad, jest to, że oni byli otwarci, pokazali swoją wrażliwość i mówili prawdę”, dodała.

Oprah podczas występu w TalkShopLive

Oprah Winfrey o wywiadzie z Meghan
Fot. The Nancy O’Dell Channel / tal/Ferrari Press/East News

Co Meghan mówiła Oprah o rodzinie Harry’ego? Wątek rasizmu

Przypomnijmy, o jakich słowach Meghan Markle wspominała wczoraj Oprah Winfrey. W trakcie rozmowy emitowanej przez CBS mieszkająca dziś w Stanach 39-latka przyznała, że rodzina męża miała mieć wiele obaw, co do koloru skóry Archiego Harrisona Mountbatten-Windsora - bo tak brzmią pełne imiona i nazwiska malca. To właśnie jego rasa była – zdaniem Amerykanki - ostatecznym powodem, dla którego jeszcze przed narodzinami odebrano mu tytuły królewskie.

„Było kilka obaw i dyskusji na temat, jak ciemna może być skóra Archiego, kiedy już pojawi się na świecie. To było dla nich bardzo niewygodne”, przyznała mama 1,5 rocznego chłopca. Z kolei sam Harry wspominał trudną rozmowę, jaką miał przeprowadzić z jednym ze swoich krewnych. „Pamiętam, że to było dla mnie niezręczne. Byłem zszokowany. Nawet teraz nie czuję się komfortowo, by się tym podzielić”, mówił Oprah Winfrey książę Sussex, który miał usłyszeć pytanie „Jak będą wyglądać twoje dzieci?".

Mamy nadzieję, że kolejne miesiące przyniosą zamknięcie tematu tej trudnej dla wszystkich stron rozmowy o życiu w rodzinie królewskiej. 

ZOBACZ TEŻ: Książę William skomentował wywiad Harry'ego i Meghan z Oprah. Padły mocne, ale krótkie słowa

Meghan u Oprah
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.