Meghan Markle w ciąży. Kiedy urodzi?
Fot. Toby Melville - Pool/Getty Images / Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry po raz drugi zostaną rodzicami! Kiedy Meghan urodzi? Media mają teorię

Oto wszystko, co wiemy o drugim dziecku pary Sussex

Ksenia Krasko 30 kwietnia 2021 20:35
Meghan Markle w ciąży. Kiedy urodzi?
Fot. Toby Melville - Pool/Getty Images / Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

Na te nowiny czekali wszyscy wielbiciele małżeństwa Sussex! Dokładnie 14 lutego zakochani ogłosili, że ich rodzina się powiększy. Ta data miała szczególne znaczenie, ponieważ w Walentynki, ale w 1984 roku, świat dowiedział się, że księżna Diana i książę Karol ponownie zostaną rodzicami, a po siedmiu miesiącach powitali na świecie Harry’ego. O pierwszej ciąży Meghan Markle mówili wszyscy, ale wydaje się, że druga budzi jeszcze więcej emocji. Zapewne ma to związek z tym, że młodzi royalsi ponad rok temu wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii do USA, a w tym roku oficjalnie zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków.

Meghan Markle w drugiej ciąży. Kiedy urodzi?

Meghan i Harry szóstego maja 2019 roku po raz pierwszy zostali rodzicami, kiedy powitali na świecie synka Archiego. Drugie dziecko pary prawdopodobnie urodzi się jeszcze wiosną lub na początku lata, czego dowodem mają być najnowsze zdjęcia paparazzi, na których widać, że Meghan jest w zaawansowanej ciąży.

ZOBACZ: Ciężarna Meghan na spacerze z Archiem. Te zdjęcia to jawny przytyk do Kate

Jak donosi Page6, księżna Sussex zdecydowała się na poród domowy. Podobno marzyła o tym podczas pierwszej ciąży, jednak dziecko nie urodziło się w zaplanowanym terminie. „Wtedy lekarze poradzili jej, aby udała się do szpitala. Zgodziła się, bo wszystko, o co wtedy dbała, to dobre samopoczucie syna. Teraz ma piękny dom w Kalifornii i to świetne miejsce na narodziny córki”, mówi osoba z kręgu znajomych pary.

ZOBACZ: Meghan Markle spełni marzenie? Ukochana Harry’ego chce urodzić w domu

Kiedy księżna Meghan urodzi drugie dziecko? Zdjęcie z 2019 roku

Meghan Markle - kiedy urodzi?
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Meghan Markle spodziewa się drugiego dziecka. Zdjęcie z 2019 roku

Księżna Meghan - kiedy termin porodu?
Fot. Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

Drugie dziecko Meghan i Harry’ego - płeć i imię

Teraz, kiedy Meghan i Harry nie są już starszymi członkami rodziny królewskiej, mogą swobodnie mówić o swoim życiu prywatnym. Windsorowie nie ujawniają płci dzieci, dopóki się nie urodzą, ale para już nie musi przestrzegać tej zasady. Dlatego w wywiadzie z Oprah Winfrey ogłosili, że Archie będzie miał siostrzyczkę. „Posiadanie dziecka – jednego lub dwóch – jest cudowne. Szczególnie jeśli najpierw masz chłopca, a potem dziewczynkę”, stwierdził Harry podczas rozmowy.

Bukmacherzy i media natychmiast zaczęli obstawiać, jakie imię wybierze para dla córki. Według brytyjskich tabloidów, najczęściej wybierane są imiona Aleksandra lub Diana. Nie jest zaskakujące, że Meghan i Harry prawdopodobnie i w tym przypadku nie będą kierować się tradycją, ale wybiorą bardziej nowoczesne imię.

ZOBACZ: Meghan i Harry nie wybrali imienia dla drugiego dziecka. Mają ważny powód

Córka Meghan i Harry’ego. Kiedy się urodzi?

Drugie dziecko pary będzie miało podwójne obywatelstwo – brytyjskie i amerykańskie. Fakt, że Meghan i Harry zrzekli się tytułów, rezygnując z obowiązków królewskich, nie wyklucza ich dzieci z kolejki do tronu. Archie jest teraz na siódmej pozycji, a jego siostra zajmie ósmą. Książę Sussex jest szósty – pierwszy jest książę Karol, drugi książę William, a kolejne miejsca zajmują jego dzieci, czyli George, Charlotte i Louisie.

Co ciekawe, małżonkowie prawdopodobnie nie będą mieli więcej dzieci. Już dawno sugerowali, że większa ilość potomków to znaczna szkoda dla środowiska, które starają się chronić na różne sposoby. 

Meghan i Harry z synem Archiem, 2019 rok

Meghan i Harry po raz drugi zostaną rodzicami
Fot. Toby Melville - Pool/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?