księżna Meghan drugie dziecko
Fot. Dan Istitene - Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Meghan i Harry nie wybrali imienia dla drugiego dziecka. Mają ważny powód

Bukmacherzy zaczęli już obstawiać, jakie wybiorą imię!

Gabriela Czernecka 24 kwietnia 2021 20:45
księżna Meghan drugie dziecko
Fot. Dan Istitene - Pool/Getty Images

Księżna Meghan i książę Harry niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. Niedawno paparazzi przyłapali Meghan na spacerze z dwuletnim synem Archiem i nie dało się nie zauważyć, że poród zbliża się wielkimi krokami. Okazuje się, że małżeństwo nie ma jeszcze wybranego imienia dla córeczki. Dlaczego? Mają ku temu ważny powód!

Meghan i Harry nie wybrali imienia dla drugiego dziecka

Niebawem rodzina książęcej pary Sussex znów się powiększy, bowiem małżeństwo spodziewa się drugiego dziecka. Informacja została potwierdzona przez przyjaciela pary, który wykonał im pamiątkowe zdjęcie. Fotografia została umieszczona na Instagramie fotografa. Chwilę później wiadomość potwierdził także rzecznik pary: „Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka”, podało BBC. 

Zobacz:  Meghan Markle ma już prezent dla córki. To naprawdę wyjątkowa pamiątka!

Początkowo płeć dziecka Meghan i Harry'ego nie była znana. Para zdecydowała się ujawnić tę informację w wywiadzie z Oprah Winfrey. Okazało się, że Meghan spodziewa się dziewczynki, a przewiduje się, że urodzi się na wiosnę. Najnowsze zdjęcia, jakie zrobiono Meghan podczas spaceru z synem Archiem ujawniają, że księżna jest już w zaawansowanej ciąży i powoli odlicza dni do porodu.

Już jakiś czas temu media podawały, że  bukmacherzy nie mają wątpliwości, że bez względu na płeć drugiego dziecka Meghan i Harry nazwą je na część matki księcia, Diany Spencer. „Ci co obstawiają najwyraźniej są przekonani, że drugie dziecko Meghan i Harry’ego niezależnie od płci zostanie nazwane po matce Harry’ego, imiona Diana i Spencer są tego dowodem, bowiem są obecnie najpopularniejsze w zakładach”, powiedział Alex Apati z Landbrokes w rozmowie z magazynem People.

Zobacz również: Ciąża księżnej Meghan nie cieszy Elżbiety II? Kontrowersje po oświadczeniu Pałacu Buckingham

księżna Meghan, książę Harry drugie dziecko
Fot. Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images

Jak będzie miała na imię córka Meghan i Harry'ego?

Liderem imienia dla dziewczynki było właśnie imię właśnie Diana. Sugerowano także, że gdy Meghan urodzi dziewczynkę nazwie ją Alexandra, Charlie (od imienia Charles, czyli Karol), Isabella, Emily, Marina, a nawet Doria (tak ma na imię mama Meghan). Jakie jeszcze imiona brane są pod uwagę?

Okazuje się, że para jeszcze nie wybrała imienia dla drugiego dziecka. Według informatora jednego z magazynów, książęca para celowo się z tym nie spieszy. Dlaczego? Meghah i Harry'emu szczególnie zależy na tym, by imię ich córki podobnie jak było to w przypadku Archiego, miało określone znaczenie. „Jeszcze się nie zdecydowali. Mają kilka najlepszych imion, ale to jeszcze nic konkretnego. Zarówno ona, jak i Harry są bardzo podekscytowani kolejnym dzieckiem”, wyjawił informator Us Weekly. Przypomnijmy, że imię Archie składa się z dwóch członów: ecran tłumaczone jako „prawdziwy oraz autentyczny” oraz bald czyli śmiały i odważny”.

Przeczytaj także: Meghan i Harry nieprzypadkowoogłosili nowinę o drugim dziecku w Walentynki. To wyjątkowa data!

W przypadku Meghan i Harry’ego w kwestii wyboru imienia dla córki tak naprawdę wszystko jest możliwe. Małżeństwo nie musi w żaden sposób oddawać hołdu czy podtrzymywać królewskie tradycje, bowiem nie są już członkami rodziny Windsorów. Zakres imion dla dziecka w ich przypadku jest więc wręcz nieograniczony...  

księżna Meghan, książę Harry
Fot. Paul Edwards - Pool/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.