Reakcja Elżbiety II na ciążę księżnej Meghan
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ciąża księżnej Meghan nie cieszy Elżbiety II? Kontrowersje po oświadczeniu Pałacu Buckingham

Internauci twierdzą, że reakcja królowej jest „bezduszna”

Ksenia Krasko 16 lutego 2021 12:48
Reakcja Elżbiety II na ciążę księżnej Meghan
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Jak dowiedzieliśmy się w niedzielę wieczorem, rodzina Meghan i Harry’ego wkrótce się powiększy. Według dziennika The Telegraph, księżna Sussex jest w piątym miesiącu ciąży, co oznacza, że drugie dziecko pary urodzi się pod koniec lata. Podczas gdy media i portale internetowe nie ustają w gratulacjach, wydaje się, że Pałac Buckingham w bardzo zachowawczy sposób zareagował na tę nowinę. Fani mają na ten temat kilka teorii, a jedna z nich głosi, że królowa nie jest zadowolona takim rozwojem sytuacji.

Reakcja Elżbiety II na drugą ciążę księżnej Meghan

O ciąży księżnej Meghan jako pierwszy poinformował magazyn People. „Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i Księżna Sussex są przeszczęśliwi, że niebawem powitają na świecie swoje drugie dziecko”, przekazano w oficjalnym komunikacie. Sieć natychmiast obiegło też przepiękne zdjęcie pary.

Pałac Buckingham tego samego wieczoru wydał oświadczenie, wystosowane w imieniu brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak napisano, Elżbieta II, książę Filip, książę Karol i reszta rodziny są „zachwyceni” wiadomością i życzą Meghan i Harry’emu „wszystkiego dobrego”. Internauci są zaskoczeni tak chłodną reakcją, która według nich ma dowodzić, że królowa wcale nie cieszy się z faktu, że Meghan jest w drugiej ciąży.

Jak piszą w sieci, tak zachowawczy komentarz Pałacu, w tak ważnym momencie, jest nie tylko „bezduszny”, ale wręcz „niegrzeczny”. Komentujący są również zawiedzeni postawą księcia Karola, ojca księcia Harry’ego. Nie podoba im się, że nie wystosował osobnych gratulacji, chociaż będzie to jego piąty wnuk.

Być może chodzi jednak o to, że członkowie rodziny królewskiej wiedzieli o wszystkim wcześniej. Jak donosi Harper’s Bazaar, Sussexowie podzielili się z nimi radosną nowiną jeszcze przed wydaniem oświadczenia dla mediów. 

Źródło: Harper’s Bazaar, Plejada

Królowa Elżbieta II nie cieszy się z drugiej ciąży księżnej Meghan?

Reakcja Elżbiety II na ciążę księżnej Meghan
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Księżna Meghan i książę Harry wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami

Reakcja Elżbiety II na ciążę księżnej Meghan
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.