Książę Harry i księżna Meghan złożyli hołd księżnej Dianie
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry nieprzypadkowo ogłosili nowinę o drugim dziecku w Walentynki. To wyjątkowa data!

Para złożyła hołd księżnej Dianie

Ksenia Krasko 15 lutego 2021 07:51
Książę Harry i księżna Meghan złożyli hołd księżnej Dianie
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Fani Meghan i Harry’ego od dawna czekali na tak wspaniałą wiadomość! Rzecznik pary przekazał wczoraj mediom, że małżeństwo wkrótce powita na świecie swoje drugie dziecko. Jak dotąd nieznane są szczegóły, jak płeć czy planowany termin porodu, ale w sieci zawrzało. Pałac Buckingham wystosował już oficjalne oświadczenie na polecenie królowej Elżbiety II, a internauci zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. Okazuje się, że data ogłoszenia radosnej nowiny – Walentynki – nie jest przypadkowa.

Meghan i Harry oddali hołd Dianie, ogłaszając ciąże w Walentynki

O powiększeniu rodziny księżnej Meghan i księcia Harry’ego poinformowano w niedzielę wieczorem. „Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i Księżna Sussex są przeszczęśliwi, że niebawem powitają na świecie swoje drugie dziecko”, przekazano w komunikacie, opublikowanym na łamach People.

Internauci zwracają uwagę, że Meghan i Harry nieprzypadkowo wybrali taką, a nie inną datę na ogłoszenie radosnej nowiny. Jak twierdzą, złożyli w ten sposób hołd księżnej Dianie. Okazuje się bowiem, że dokładnie 37 lat temu, w 1984 roku, Lady Di ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, czyli właśnie Harry’ego.

Pałac Buckingham komentuje ciążę księżnej Meghan

Na radosne wieści zareagował również Pałac Buckingham. W specjalnym oświadczeniu, wystosowanym w imieniu brytyjskiej rodziny królewskiej, zaznaczono, że królowa Elżbieta II wraz z mężem, księciem Filipem, ojcem Harry’ego – księciem Karolem, a także resztą rodziny „są zachwyceni wiadomością, że książę Harry i księżna Meghan spodziewają się drugiego dziecka i życzą im wszystkiego dobrego”.

Na początku zeszłego roku Meghan i Harry ogłosili, że rezygnują z pełnienia obowiązków królewskich, po czym wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Ta decyzja nie wpłynęła jednak na pozycje Harry’ego i jego potomków w kolejce do brytyjskiego tronu. Książę znajduje się na szóstym miejscu, Archie na siódmym, a drugie dziecko pary zajmie ósme. 

Źródło: People, TVN24

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.