księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Rodzina królewska jednoczy się w Dzień Pamięci. Książęta Harry i William zażegnali spór?

Braciom towarzyszyły żony, księżna Meghan i księżna Kate

Ksenia Krasko 9 listopada 2019 21:34
księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej z zaniepokojeniem śledzą narastający konflikt pomiędzy księciem Harrym i księciem Williamem. Złośliwi twierdzą, że to Meghan Markle odpowiedzialna jest za tak złą relację braci. Rodzina królewska po raz pierwszy od dawna pojawiła się na oficjalnym wydarzeniu razem. I wygląda na to, że royalsi wciąż nie mogą dojść do porozumienia...

Książę Harry i książę William po konflikcie

Królowa Elżbieta II, książęta Harry i William z żonami, książę Karol z Camillą Parker Bowles, a także inni członkowie rodziny królewskiej wzięli udział w Dniu Pamięci. W Wielkiej Brytanii jest to święto, upamiętniające koniec I Wojny Światowej. Brytyjczycy oddają w tym dniu należny szacunek tym, którzy zginęli w walce.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Pałacu Buckingham, rodzina królewska zgromadziła się w Royal Albert Hall. Ostatnio widziano ich razem na urodzinach królowej podczas parady Trooping the Color. Szczególną sensację wywołują książęta Sussex i Cambridge, których relacja zdecydowanie się ochłodziła.

Księżna Meghan i książę Harry

Kate Middleton, księżna Kate, Royal Albert Hall, listopad 2019
Fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

Księżna Kate i książę William

Kate Middleton, księżna Kate, Royal Albert Hall, listopad 2019
Fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

Domniemany konflikt budzi jeszcze większe zainteresowanie ze względu na film dokumentalny Harry & Meghan: An African Journey, w którym książę Harry szczerze ujawnił, że on i jego brat William nie potrafią się porozumieć. „Jesteśmy braćmi, i zawsze będziemy braćmi. Oczywiście, teraz kroczymy różnymi ścieżkami, jednak zawsze będę przy nim i wiem, że on zawsze będzie przy mnie. Nie widujemy się tak często jak wcześniej, ponieważ oboje jesteśmy zajęci, ale bardzo go kocham”, wyznał na nagraniu.

W marcu Meghan i Harry oficjalnie rozstali się z Kate i Williamem, tworząc dwa osobne biura w Pałacu Kensington. Książę i księżna Sussex przeprowadzili się z Londynu do Frogmore Cottage, założyli własny profil na Instagramie i odcięli się od wspólnych działań charytatywnych, aby pomagać innym na własną rękę.

Księżna Meghan, księżna Kate, książę Harry i książę William spędzą razem większą część weekendu. Eksperci już zwrócili uwagę na pierwsze zdjęcia, podsumowujące wizytę rodziny królewskiej w Royal Albert Hall. Widać na nich, że starszy brat wraz z żoną siedzą obok królowej, a małżeństwa Sussex... nawet nie nie widać na fotografii. To może jedynie potwierdzać fakt, że wciąż nie doszli do porozumienia. 

Rodzina królewska Royal Albert Hall

Rodzina królewska, Royal Albert Hall, listopad 2019
Fot. Associated Press/East News

Królowa Elżbieta II

Kate Middleton, księżna Kate, Royal Albert Hall, listopad 2019
Fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.