Księżna Meghan, fryzura Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Nikt Ci nie współczuje. Wiedziałaś, co Cię czeka!” Księżna Sussex znów w ogniu krytyki 

Media... celowo piszą źle o Meghan?!

Gabriela Czernecka 24 października 2019 07:44
Księżna Meghan, fryzura Meghan
Fot. Getty Images

Film dokumentalny Harry & Meghan: An African Journey, który został wyemitowany przez brytyjską telewizję ITV, wstrząsnął opinią publiczną. Księżna Meghan zdecydowała się na bardzo szczery wywiad, w których ujawniła, jak wiele trudności musi codziennie pokonywać. Zapytana oto, w jaki sposób radzi sobie ze stałą uwagą opinii publicznej, brakiem prywatności i regularnymi plotkami w tabloidach, księżna przyznała, że jej codzienność nie jest łatwa. Jej poruszające przemówienie spotkało się z aprobatą fanów i ogromnym zrozumieniem. Niestety wygląda na to, że nie wszyscy współczują księżnej. Prezenterka Wendy Williams mówi wprost, że Meghan zasłużyła na takie traktowanie...

Księżna Meghan znów w ogniu krytyki

„Nigdy nie myślałam, że to będzie łatwe, ale myślałam, że będzie sprawiedliwe”, mówiła Meghan kilka dni temu w poruszającym wideo. „I jest to coś, z czym naprawdę trudno się pogodzić. Gdyby wszystko było uczciwe, gdybym zrobiła coś złego, jako pierwsza bym przeprosiła. Ale kiedy ludzie zarzucają mi rzeczy, które absolutnie nie mają miejsca, i pomimo wyjaśnienia, że to nieprawda, nadal to robią – nie znam nikogo na świecie, dla kogo byłoby to normalne”, dodała.

Przed nadmierną atencją mediów uprzedzali księżną przyjaciele, ale wówczas Meghan sądziła, że to, o czym mówią nie ma racji bytu: „Mówili: ‚Jesteśmy pewni, że on [książę Harry – przyp. red.] jest cudowny, ale nie powinnaś tego robić, ponieważ brytyjskie tabloidy zrujnują ci życie’. Ale jestem bardzo naiwna, jestem Amerykanką i nie spotkałam się wcześniej z czymś takim. Odpowiedziałam im: ‚O czym wy mówicie? To nie ma sensu! Nie piszą o mnie w tabloidach’. Więc tak... to było trudne”, ujawnia księżna. Po emisji filmu Harry & Meghan: An African Journey, internauci w social mediach wyrazili poparcie wobec jej postawy. 

Poruszające przemówienie księżnej spotkało się z tak wielką aprobatą fanów i ogromnym zrozumieniem, że w sieci pojawiły się tysiące oznaczeń #WeLoveYouMeghan(kochamy cię, Meghan), mające na celu okazać księżnej wsparcie. Niestety wygląda na to, że nie wszyscy współczują księżnej. Prezenterka Wendy Williams mówi wprost, że Meghan zasłużyła na takie traktowanie: „Lubię ich, naprawdę ich lubię, ale ona? Ehh.. Coś w niej jest nie tak. Meghan nie bądź zaskoczona, że paparazzi są wszędzie, skoro jesteś członkinią rodziny królewskiej. Nie śledzili cię, gdy byłaś w serialu The Suits, bo nie wiedzieliśmy, kim jesteś. Oczywiście z wyjątkiem sytuacji, gdy przyjechałaś tu, by pracować u Wendy (w programie Wendy Williams -przyp. red.) i chciałaś być jedną z naszych modelek na wybiegu”, mówi Wendy Williams.

Prezenterka zasugerowała, by Meghan i Harry skoro nie będą w przyszłości królem i królową „powinni podzielić czas miedzy Stany, Anglię i chatę w Afryce”. Jej wypowiedź nie spodobała się internautom, którzy swoje niezadowolenie wyrazili w komentarzach w social mediach. Niektóre dotyczące Meghan i zachowania mediów wobec jej osoby są naprawdę zaskakujące. Na Twitterze pojawiły się wpisy mówiące, że niektóre brytyjskie pisma i telewizje specjalnie szukają takich gości, którzy negatywnie mogliby wypowiedzieć się na temat księżnej.  

Meghan już jakiś czas temu wyraziła nadzieję, że społeczeństwo kiedyś zrozumie, jak szczęśliwe jest ich małżeństwo i skupi się na tym. „Mam nadzieję, że ludzie zobaczą w nas zakochaną parę, ponieważ ja nie identyfikuję się z nikim innym niż ta osoba, którą zawsze byłam. To po prostu ja, jestem Meghan, poślubiłam tę niesamowitą osobę [księcia Harry’ego – przyp. red.], i dla mnie to tylko część naszej historii miłosnej”, podsumowała księżna Sussex. Z pewnością Meghan nie jest łatwo znosić masę nieprzychylnych komentarzy, ale jak sama mówi, w najtrudniejszych chwilach ma na kogo liczyć. Książę Harry i Archie pomagają jej przez wszystko przejść: „Dobrze, że mam moje dziecko i męża, są najlepsi”.  

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…