Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i książę Harry wybrali już imię dla dziecka?!

Wygadał się książę Karol...

Olga Figaszewska 24 listopada 2018 09:56
Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Odkąd brytyjska rodzina królewska oficjalni potwierdziła, że księżna Meghan i książę Harry spodziewają się pierwszego dziecka, media na całym świecie śledzą każdy ich krok. Wiadomo, że księżna Meghan urodzi wiosną 2019 roku. Ale wszystkich nurtuje czy na świat przyjdzie chłopiec, czy dziewczynka, a także jakie imię nadadzą mu przyszli rodzice... W zakładach bukmacherskich już trwają zakłady! Wydawało się, że te informacje do końca zostaną owiane tajemnicą! Tymczasem książę Karol zdradził już wszystko!

Książę Karol zdradził imię dziecka Meghan i Harry’ego?!

Podobno książę Karol nie może doczekać się narodzin kolejnego wnuka bądź wnuczki. W jednej z ostatnich wypowiedzi następca tronu zdradził imię dziecka księżnej Meghan i księcia Harry’ego! Jak donosi Hello, książę Karol miał powiedzieć: „Nawiasem mówiąc, panie i panowie, mój syn Harry mówił mi, że podczas niedawnej podróży po Australii, on i jego żona dostawali wiele propozycji dotyczących imienia dla ich dziecka. Biorą pod uwagę Kylie i Shane”.

Czy książęca para ponownie złamie zasady królewskiej tradycji? W końcu rodzina królewska unika tych nowoczesnych i oryginalnych imion. Dotychczas nadając imiona swoim potomkom, musieli liczyć się z wypełnianiem skomplikowanych zasad protokołu.

To dotyczyło księżnej Kate i księcia Williama, którzy w pierwszej kolejności zawsze dzielili się swoim wyborem z królową Elżbietą II. Jest też wskazane, by wybierać chrześcijańskie imię z tradycją, a także imiona przodków – te same imiona pojawiają się w rodzinie królewskiej co kilka pokoleń.

Ale w tym przypadku, nie obowiązują one Meghan i Harry’ego! Książę jest daleko w kolejce do tronu. Jak informowały wcześniej zagraniczne media, przyszli rodzice nie będą musieli z nikim konsultować swojego wyboru. 

Fot. Tim Rooke/REX/Shutterstock/ East News

Książę Harry i Meghan Markle, Dzień pamięci
Fot. AP/East News

urodziny księcia Karola, książę Karol, księżna Kate, książę William, książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.