Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage
O TYM JEST GŁOŚNO

Książę Harry i księżna Meghan po raz drugi zostaną rodzicami!

W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie

Gabriela Czernecka 14 lutego 2021 20:34
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage

To już oficjalne! Księżna Meghan jest w drugiej ciąży. Marzenie książęcej pary Sussex właśnie się spełnia! Księżna Meghan i książę Harry podzielili się cudowną wiadomością w Walentynki. Para spodziewa się drugiego dziecka. Zakochani pokazali urocze zdjęcie! Poznajcie szczegóły.

Księżna Meghan jest w drugiej ciąży 

Święto miłości dla wielu par jest wyjątkowe. Znani często dzielą się tego dnia z fanami romantycznymi fotografiami. Te Walentynki z pewnością zapamiętają fani brytyjskiej rodziny królewskiej, bowiem właśnie dziś w Walentynki 2021, książęca para Sussex podzieliła się z fanami radosną nowiną. Księżna Meghan jest w ciąży! „Chcielibyśmy potwierdzić, że Archie niedługo będzie starszym bratem. Książę i Księżna Sussex są przeszczęśliwi, że niebawem powitają na świecie swoje drugie dziecko”, głosi krótki komunikat. Jak na razie, żadne szczegóły dotyczący ciąży Meghan nie są znane. 

Książę Harry, księżna Meghan w ciąży
Fot. Getty Images

Księżna Meghan i książę Harry  po raz drugi zostaną rodzicami

Przypomnijmy, że książę Harry i księżna Meghan po raz pierwszy zostali rodzicami 6 maja 2019 roku. Na świat przyszedł wówczas syn, Archie Harrison Moutbatten-Windsor. Kilka dni po narodzinach potomka, para udzieliła krótkiego wywiadu, w którym opowiedziała jak odnajduje się w nowej roli. „To było kilka niezwykłych dni. Jest uroczy. I bardzo spokojny”, powiedziała księżna Meghan,  na co książę Harry dodał ze śmiechem: „Nie mam pojęcia, po kim on to ma!”. Książęca para Sussex nie chciała, by ich synek otrzymał tytuły szlacheckie, dlatego Archie nie jest ani hrabią ani księciem. Jak podawała wówczas korespondentka The Sun, Emily Andrews, para faktycznie wybrała takie imiona, jakie najbardziej im się podobały: „Powiedzieli, że podobało im się symboliczne znaczenie - odważny i autentyczny jako Archie i 'syn Harry’ego' jako Harrison. Archie to imię pochodzenia niemieckiego, skrócona forma imienia Archibald”, wyjawiła na Twitterze. Według Evening Standard, imię Archie jest w rzeczywistości bardzo popularnym imieniem dla dzieci w Wielkiej Brytanii i znajduje się w 20 najczęściej wybieranych. 

Księżna Meghan syn
Fot. Getty Images

Kilka miesięcy po narodzinach syna życie książęcej pary drastycznie uległo zmianie. Para wraz z początkiem 2020 roku zdecydowała się zrezygnować z pełnienia królewskich obowiązków. Małżeństwo wyprowadziło się z Wielkiej Brytanii, zamieszkało w Stanach Zjednoczonych i ograniczyło swoje publiczne wystąpienia. Rzadko mamy okazję widzieć ich przed kamerami, a Meghan i Harry tak naprawdę robią wyjątek tylko, jeśli mają okazję opowiedzieć o działalności jakiejś fundacji lub organizacji charytatywnej z jaką współpracują. Małżeństwo wciąż cieszy się ogromną popularnością, a media nieustannie śledzą każdy ich krok. Choć wydawałoby się, że w końcu wiodą życie, o jakim marzyli, to w minionym roku przydarzyło im się przykre wydarzenie. Księżna Meghan poroniła. Wiedziałam, że trzymając w ramionach moje pierworodne dziecko, właśnie straciłam drugie”, wyznała dla New York Times.

Tak Meghan i Harry ogłosili ciążę - zdjęcie Meghan w drugiej ciąży

Parze nie było łatwo pogodzić się ze stratą dziecka. Książęca para Sussex ma za sobą bardzo ciężkie chwile. „Poczucie bólu i straty nękają nas przez 2020 rok”, pisała Meghan w artykule. Na szczęście ich historia ma szczęśliwe zakończenie, bowiem księżna Meghan i książę Harry niebawem znów zostaną rodzicami. Para ogłosiła radosną nowinę w Walentynki, publikując fotografię, którą wykonał przyjaciel pary, Misan Harriman. Fotograf był m.in. gościem na ich ślubie.

Kiedy księżna Meghan urodzi?

Nie da się nie zauważyć, że zdjęcie Meghan w drugiej ciąży idealnie wpisuje się w album innych zdjęć książęcej pary. Małżeństwo powiem zwykle ważne wydarzenia w swoim życiu upamiętniają czarno-białymi fotografiami. Na razie nie wiadomo, czy księżna Meghan urodzi chłopca czy dziewczynkę. Jak podaje BBC, księżna Meghan urodzi drugie dziecko we wrześniu, ale informacja nie została jeszcze potwierdzona przez książęcą parę. Pozostaje nam życzyć przyszłej mamie dużo zdrowia i... z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje!  

Harry i Meghan po raz drugi rodzicami
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.