Księżna Meghan w drugiej ciąży
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan Markle ma już prezent dla córki. To naprawdę wyjątkowa pamiątka!

Marzenie księżnej w końcu się spełnia!

Gabriela Czernecka 12 marca 2021 07:38
Księżna Meghan w drugiej ciąży
Fot. Getty Images

Już latem na świecie pojawi się drugie dziecko Meghan i Harry’ego. Książę już jakiś czas temu zapowiadał, że chciałby mieć dwójkę dzieci. Wygląda na to, że jego marzenie właśnie się spełnia. Co więcej, para niedawno poinformowała, że urodzi im się dziewczynka. Okazuje się, że Meghan podobnie jak mąż, marzyła o córce i przygotowała nawet pierwszy prezent. Sama opowiedziała o nim w jednym z wywiadów. Poznajcie szczegóły! 

Księżna Meghan urodzi córkę. Ma już dla niej prezent

W walentynki księżna Meghan i książę Harry podzielili się z fanami radosną nowiną. Rodzina pary niebawem znów się powiększy. Początkowo płeć dziecka i termin porodu Meghan nie był znany i nikt nie przypuszczał, że para zdecyduje się podzielić tą wiadomością z fanami. Małżeństwo postanowiło jednak zrobić wyjątek i podczas rozmowy z Oprah Winfrey zdradzili, że tym razem spodziewają się dziewczynki, która przyjdzie na świat już latem tego roku. Para nie kryła zadowolenia i przyznała, że ich syn Archie już nie może się doczekać siostry.

Media przypominają teraz, że przed laty Meghan przyznała, że jeśli kiedykolwiek zostanie mamą córeczki przekaże jej wyjątkowy prezent. O czym mowa?  Chodzi o niezwykle kosztowną pamiątkę, która ma dla niej wyjątkowe znaczenie.

„Zawsze marzyłam o zegarku Cartier French Tank. Kiedy dowiedziałam się, że serial Suits wystartuje z trzecim sezonem – co w tamtym czasie wydawało mi się kamieniem milowym – totalnie oszalałam i kupiłam wersję dwukolorową. Ma on wygrawerowany na odwrocie dedykację: „Do M.M. Od M.M. ” i pewnego dnia planuję dać go mojej córce. To właśnie sprawia, że jest wyjątkowy”, przyznała w rozmowie z dziennikarzem magazynu Hello! w 2015 roku. Sześć lat później marzenie Meghan o córce właśnie się spełnia. Wiedzieliście o tym? 

Meghan zegarek Cartier dla córki
Fot. Getty Images

Księżna Meghan córka
Fot. Getty Images

Księżna Meghan ciąża
Fot. Getty Images

Księżna Meghan choć często w kwestii ubioru łamała bądź naruszała królewski protokół, była ceniona za poczucie stylu i wniesienie do garderoby rodziny królewskiej odrobiny nowoczesności. Oto sukienki w stylu Meghan: 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…