Książę Harry i księżna Meghan złożyli hołd księżnej Dianie
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry ujawnili płeć drugiego dziecka w wywiadzie z Oprah. Chłopiec czy dziewczynka?

Spełniło się ich największe marzenie!

Gabriela Czernecka 8 marca 2021 05:27
Książę Harry i księżna Meghan złożyli hołd księżnej Dianie
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Meghan i Harry w wywiadzie z Oprah zdradzili, jak wyglądało ich życie w rodzinie królewskiej. Para zdobyła się na kilka mocnych i szczerych wyznań. Księżna powiedziała m.in., że ma dziś już poprawne relacje z Kate, choć początki nie były łatwe (Kate doprowadziła ją do płaczu), za to zawsze świetnie dogadywała się z królową. Małżeństwo Sussex zdradziło m.in. płeć swojego drugiego dziecka! Poznajcie szczegóły! 

Płeć drugiego dziecka Meghan i Harry'ego - dziewczynka

Cały świat oszalał na punkcie wiadomości, jaką książę Harry i księżna Meghan przekazali światu 14 lutego. Małżeństwo niebawem po raz drugi zostanie rodzicami. Odkąd Meghan i Harry ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka, para częściej pojawia się publicznie. Pierwsze wystąpienie od czasu ogłoszenia ciąży odbyło się w ramach wspólnego wywiadu w domu w Santa Barbara w ramach wydarzenia Spotify Stream On, później fani mogli podziwiać Harry’ego w programie Jamesa Cordena, w którym książę opowiedział m.in. jak dziś wygląda jego życie, dlaczego zdecydował się opuścić Wielką Brytanię i co myśli o serialu The Crown

Teraz wszyscy z niecierpliwością czekali na emisję wywiadu pary z Oprah Winfrey. Internauci zwrócili uwagę, że podczas wywiadu w ramach wydarzenia Spotify Stream On, Meghan zdecydowała się na złote dodatki do jasnej sukienki, ale na jej palcu lśnił pierścionek  z różowym kamieniem wart około 5000 złotych. Pojawiły się wówczas doniesienia, że to delikatna sugestia księżnej, że tym razem spodziewa się córeczki. I wygląda na to, że były prawdziwe! 

Meghan i Harry spodziewają się dziewczynki

Książę Harry i księżna Megan potwierdzili płeć drugiego dziecka w wywiadzie z Oprah. „To dziewczyna”, przyznał książę Harry. Drugie dziecko pary przyjdzie na świat latem tego roku i książę ponownie zasugerował że wraz z Meghan nie będą już mieć więcej dzieci. Kiedy Ophrah Winfrey zapytała go o jego pierwszą reakcję, gdy dowiedział się, że będzie miał dziewczynkę książę Harry odpowiedział: „To po prostu niesamowite, jestem ogromnie wdzięczny. Żeby mieć chłopca, a później dziewczynkę, czego chcieć więcej? Teraz mamy naszą rodzinę, jest nas czworo i nasze dwa psy. Jest wspaniale”, powiedział Harry.

Jak na razie imię drugiego dziecka Meghan i Harry'ego nie jest znane. Pozostaje nam serdecznie pogratulować przyszłym rodzicom!  

Meghan i Harry odchodzą z rodziny królewskij
Fot. Getty Images
Harry i Meghan w wywiadzie z Oprah
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.