Meghan Markle, książę Harry
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Meghan Markle na pierwszym wywiadzie od ogłoszenia ciąży zachwyca w luksusowej sukni!

Kosztuje prawie 13 tys. zł!

Paulina Filipowicz 23 lutego 2021 13:31
Meghan Markle, książę Harry
Fot. Getty Images

Meghan Markle i książę Harry w zeszłym tygodniu ujawnili, iż spodziewają się drugiego dziecka! Wiadomość o powiększeniu rodziny królewskiej została wysłana w świat wraz z czarno-białą fotografią przedstawiającą zakochanych rodziców. "Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem” - powiedział w rozmowie z BBC rzecznik pary. Od tamtej pory świat z niecierpliwością oczekuje kolejnych dobrych wieści od szczęśliwych przyszłych rodziców dwójki dzieci! Dlatego ogromnym zainteresowaniem cieszy się wczorajsze wystąpienie Meghan Markle i księcia Harrego, gdzie para pokazała się po raz pierwszy od ogłoszenia nowiny o ciąży!

Meghan Markle na pierwszym wystąpieniu od ogłoszenia ciąży zachwyciła w luksusowej kreacji

Meghan Markle i książe Harry wczoraj pojawili się po raz pierwszy, odkąd ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. W poniedziałek podczas wydarzenia Spotify Stream On para udzieliła wspólnego wywiadu w swoim domu w Santa Barbara.

Największą uwagę przyciągnęła oczywiście Meghan Markle, która już wkrótce będzie mamą dwójki dzieci! Żona księcia miała na sobie sukienkę z autorstwa domu mody Oscar de la Renta. Kreacja w jasnych odcieniach pokryta była aplikacjami w cytryny. Być może był to tylko zbieg okoliczności (ale tego nigdy nie wiadomo z rodziną królewską), lecz strój Meghan Markle mógł nieść za sobą ukryte przesłanie.

Meghan Markle w drogiej sukience
Fot. East News

Fani rodziny królewskiej z pewnością pamiętają, że żona księcia Harryego lubi niekonwencjonalne rozwiązania, co jest częstym powodem konfliktów z resztą rodu... Na uroczystości ślubnej Meghan i księcia nawet tort nie był tradycyjny, lecz o smaku... cytryn! Być może najnowsza suknia Markle miała właśnie przypominać o tym wyjątkowym momencie z życia pary.

Okazuje się, że sukienka w cytryny kosztowała 3,5 tys. dolarów, czyli prawie 13 tys. złotych! Już nie możemy doczekać się kolejnych ciążowych stylizacji Meghan! Najbliższa okazja przydarzy się już 11 marca, kiedy para wystąpi w wywiadzie w programie u Oprah Winfrey.  

Meghan Markle w luksusowej kreacji
Fot. East News

Meghan Markle na pierwszym wystąpieniu od ogłoszenia ciąży
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…