Księżna Meghan w drugiej ciąży
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Meghan Markle spełni swoje marzenie? Ukochana Harry'ego chce urodzić w domu

Córeczka pary przyjdzie na świat w luksusowej posiadłości

Olga Figaszewska 31 marca 2021 09:10
Księżna Meghan w drugiej ciąży
Fot. Getty Images

Księżna Meghan i książę Harry wkrótce powitają na świecie swoje drugie dziecko. Córeczka pary przyjdzie na świat latem. Jak podają zagraniczne media, Meghan bierze pod uwagę poród w domu. Tak samo miało być w przypadku pierwszej ciąży. Czy tym razem spełni swoje marzenie? 

Meghan Markle planuje poród domowy

Podobne plany księżna Sussex miała przed narodzinami Archiego. Harry i Meghan zakładali, że ich synek przyjdzie na świat w posiadłości Frogmore Cottage. Jednak w trosce o zdrowie mamy i dziecka lekarze zadecydowali o przewiezieniu księżnej Sussex do prywatnego szpitala w Londynie.

„Wiem, że krążyły pogłoski o porodzie domowym, i na początku z pewnością był on brany pod uwagę, ale już od kilku miesięcy Meg wiedziała, że jej dziecko przyjdzie na świat w szpitalu. Zależało jej tylko na tym, żeby urodzić w możliwie najbezpieczniejszy sposób”, ujawniali autorzy książki Chcemy być wolni Carolyn Durand i Omid Scobie.

O tym, że książęca para powita swoje dziecko w szpitalu w Portland wiedzieli tylko nieliczni. Księżna mogła liczyć na opiekę jednej z najlepszych w Portland lekarek o specjalności ginekolog położnik.  

Zobacz też: Dlaczego księżna Meghan nie rodziła w prywatnym skrzydle szpitala? Powód wyszedł na jaw!

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle urodzi w prywatnej posiadłości?

Podobno teraz Harry i Meghan chcieliby, żeby ich córeczka przyszła na świat w domu. Czy to się uda? „Plan Meghan polegał na porodzie domowym z Archiem, ale wiesz, co mówią o najlepiej ułożonych planach... Ma piękny dom w Kalifornii, to wspaniałe miejsce na narodziny jej córeczki”, zdradził informator serwisu Page Six.

Rok temu małżonkowie zakupili za prawie 15 mln dolarów rezydencję w Montecito. Prawdopodobie to tutaj przyjdzie na świat ich córeczka. Harry i Meghan są wyjątkowo spokojni, ponieważ niedaleko posiadłości znajduje się prywatny szpital. Zdaja sobie sprawę, że w razie komplikacji będą mogli liczyć na natychmiastową pomoc. 

Jak podał informator serwisu, Meghan po porodzie planuje urlop macierzyński. „Teraz są osobami prywatnymi i nie muszą przestrzegać królewskiego protokołu”, podano.  

Książęca para Sussex z synkiem, Archiem 

Księżna Meghan, książę Harry, książę Archie
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.