Horoskop tygodniowy
Fot. STOCK.ADOBE
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na kolejne dni kwietnia. Co czeka znaki zodiaku?

Tygodniowy horoskop na 19–25.04.2021

Redakcja VIVA! 18 kwietnia 2021 06:45
Horoskop tygodniowy
Fot. STOCK.ADOBE

Horoskop tygodniowy na 19–25.04.2021 ostrzega, że nie jest to dobry czas na decyzje, które wymagają sporych zmian. Znaki zodiaku mogą być w tym tygodniu zbyt emocjonalne, co może doprowadzić do wielu błędów. Jak podpowiadają Gwiazdy, warto skoncentrować się na sprawach bieżących.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana mogą narzekać na gorsze samopoczucie, co odbije się na ich komunikacji z otoczeniem. Skutki ewentualnych sporów nie będą jednak dla Ciebie krzywdzące, o ile powstrzymasz emocje. Nie zmuszaj się do rzeczy, na które nie masz ochoty i nie wymuszaj niczego na innych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Pomimo dość spokojnej atmosfery nadchodzących dni, możesz odczuwać lekki niepokój związany z planami na przyszłość. Pamiętaj jednak, że na ostateczne decyzje przyjdzie jeszcze czas, dlatego w Twoim życiu może wiele się zmienić. Niektóre Byki odniosą sukces finansowy.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Nie będziesz narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli zajmiesz się swoim zdrowiem. Przemęczenie nie wpłynie dobrze na Twoje samopoczucie, a brak motywacji może pozbawić Cię ciekawych projektów. Zadbaj o odpowiedni odpoczynek, a energia powróci szybciej, niż się spodziewasz.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy miłosny na 19–25 kwietnia 2021 roku

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Horoskop na nadchodzące dni nie przewiduje większych zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i miłosnym. Wszystko zacznie się układać zgodnie z Twoim palnem, jednak nie zapominaj, aby nie wymagać od siebie zbyt wiele – doceń to, co już masz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa muszą przygotować się na dość trudne dni. Nagromadzone negatywne emocje wpłyną na Twoje relacje z otoczeniem. Prawdopodobnie nie unikniesz przykrych kłótni, jednak nie obawiaj się konsekwencji. Gwiazdy przewidują, że już pod koniec tygodnia harmonia powróci do Twojego życia.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Przedstawicielki znaku Panny nie będą narzekać na brak energii. Nowe projekty i idee, ciekawe propozycje współpracy i wizja awansu na pewno zmotywują Cię do ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy. Pomimo dość trudnego tygodnia dla innych, dla Ciebie może to być szansa na sukces. Nie zmarnuj podpowiedzi losu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Nie popełnisz błędu, jeśli nie będziesz słuchać opinii otoczenia. Horoskop na najbliższe dni nie wyklucza jednak, że kłótnia o słuszność Twojego działania może uświadomić Ci, kto tak naprawdę stoi po Twojej stronie. Wyciągnij odpowiednie wnioski, a wszystko zacznie się układać.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Gwiazdy nie przepowiadają Skorpionom większych kłopotów, jednak ostrzegają, że okazywanie emocji nie jest wskazane. Bądź szczególnie uważna podczas rozmów biznesowych – tylko rozsądne podejście zapewni Ci otrzymanie oferty, na którą czekasz od dawna.

ZOBACZ TEŻ: Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Sprawdź, co podpowiada horoskop partnerski

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca powinny skoncentrować się na sprawach rodzinnych i domowych. Jak wskazuje horoskop, nadchodzący tydzień to doskonały moment na nadrobienie zaległości. Im szybciej się tym zajmiesz, tym lepsza będzie Twoja relacja z najbliższymi.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Nie będziesz narzekać na sprawy finansowe, ale powinnaś zadbać o zdrowie. Przemęczenie nie wpłynie dobrze na Twoją zdolność do pracy, co może doprowadzić do przykrych konsekwencji. W tym tygodniu to Twoje samopoczucie powinno być Twoim priorytetem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Gwiazdy nie przepowiadają większych zmian w życiu osób spod znaku Wodnika. Chwilowa stagnacja może Cię zaniepokoić, jednak wykorzystaj ten czas na przemyślenia o przyszłości. Decyzje tego tygodnia mogą mieć ogromny wpływ na wszystko, co będzie działo się do końca roku.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb czeka dość spokojny, ale pracowity tydzień. Jeśli odpowiedzialnie podejdziesz do swoich obowiązków, szybko pozbędziesz się kłopotów finansowych. Gwiazdy nie wykluczają też ciekawej propozycji rozwoju, jednak z decyzją powinnaś poczekać do przyszłego tygodnia. 

Horoskop tygodniowy
Fot. STOCK.ADOBE

Interesuje Cię astrologia? Oto książki, które mogą Ci się przydać:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.