Horoskop: dopasowanie znaków zodiaku
Fot. STOCK.ADOBE
HOROSKOP VIVY!

Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Sprawdź, co podpowiada horoskop partnerski

Dopasowanie miłosne znaków zodiaku

Redakcja VIVA! 3 kwietnia 2021 07:50
Horoskop: dopasowanie znaków zodiaku
Fot. STOCK.ADOBE

Niektórzy twierdzą, że receptą na udany związek jest fakt, jak bardzo zakochani są do siebie dopasowani pod względem astrologii. Takie założenie ma sens, jednak nie należy opierać się wyłącznie na tym. Warto pamiętać, że to cechy charakteru każdej osoby mają największe znaczenie, niezależnie od tego, czy są typowe dla danego znaku zodiaku, czy nie. Niektóre pary łączą podobieństwa, a inne dobierają się na zasadzie przeciwieństw... Sprawdźmy jednak, co na ten temat mówią Gwiazdy. Które ze znaków zodiaków najbardziej pasują do Ciebie? Podpowie nasz horoskop.

HOROSKOP PARTNERSKI: BARAN

Aktywne i energiczne Barany w życiu często kierują się zasadą podobieństw, dlatego najlepiej czują się w towarzystwie przedstawicieli ich żywiołu, czyli ognia. U boku Lwa zyskają na pewności siebie i powalczą o powszechne uznanie, a Strzelec nie pozwoli Baranom się nudzić. Dość uparty przedstawiciel znaku będzie też czuł się komfortowo w towarzystwie Bliźniąt – świetnych rozmówców. Według horoskopu dopasowań miłosnych, do osób spod znaku Barana nie pasują Raki, Wagi i Koziorożce.

HOROSKOP PARTNERSKI: BYK

Osoby spod znaku Byka stawiają na stabilność, dlatego stronią od nadmiernych emocji, dramatów i skandali w związkach. Zależy im na spokojnym, ale bardzo komfortowym życiu, w czym są jednomyślni z przedstawicielami znaku Panny. Temperamentem pasują również do Raków i Ryb – te znaki sprawią, że dość konserwatywne Byki nie będą się nudzić. Gwiazdy nie wróżą powodzenia ich relacjom z Lwami, Skorpionami i Wodnikami.

HOROSKOP PARTNERSKI: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta są zawsze w ruchu i nie cierpią nudy. Idealny związek stworzą z kimś, kto będzie zafascynowany ich ciekawymi pomysłami i otwarty na nowe wyzwania. Jeśli chodzi o kreatywność, zdecydowanie najlepszym towarzyszem Bliźniąt będzie Wodnik. Bliźnięta nie będą również narzekać na rozwój relacji z Baranem lub Lwem, o ile odnajdą sposób na kompromis. Horoskop partnerski zaznacza, że znak nie odnajdzie szczęścia u boku Panien, Strzelców lub Ryb.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop na wiosnę 2021: sprawdź, jakie niespodzianki skrywają nadchodzące miesiące

HOROSKOP PARTNERSKI: RAK

Osoby spod znaku Raka są bardzo emocjonalne i empatyczne. Cenią wartości rodzinne, co jednoczy znak zodiaku z przedstawicielami znaku Byka, dla których poczucie bezpieczeństwa zawsze jest na pierwszym miejscu. Proaktywne Skorpiony zmotywują Raki do nowych osiągnięć, a rozmarzone Ryby nauczą dostrzegać piękno w szczegółach. Ze względu na spore różnice charakterów, do Raków nie pasują Barany, Wagi i Koziorożce.

HOROSKOP PARTNERSKI: LEW

Ogniste Lwy uwielbiają być w centrum uwagi. To pragnienie zaspokoi osoba spod znaku Barana, która poświęci swój wolny czas na podziwianie i komplementowanie Lwa. Strzelec zaskoczy znak zodiaku swoimi pomysłami, towarzyska Waga zaakceptuje potrzebę komunikacji z innymi, a nastawienie Bliźniąt zmotywuje Lwa do nowych wyzwań. Według Gwiazd, Lwy nie odnajdą się u boku Byków, Skorpionów i Wodników.

HOROSKOP PARTNERSKI: PANNA

Osoby spod znaku Panny wyróżniają się uczciwością i rzetelnością, a także chęcią do nauki nowych rzeczy. Być może dlatego oprócz miłości, poszukują ciekawego rozmówcy. Potrzebę samorozwoju zaspokoją u boku oczytanych Koziorożców. Bardziej praktyczne Panny poczują się komfortowo w relacji z rozsądnym Bykiem, a Rak zapewni im zupełnie nowe emocje. Gwiazdy nie wróżą sukcesu relacjom Panien z Bliźniętami, Strzelcami i Rybami.

HOROSKOP PARTNERSKI: WAGA

Należy pamiętać, że osoby spod znaku Wagi bardzo często kochają oczami, dlatego zwracają uwagę na to, aby druga połówka dobrze wyglądała i wiedziała, jak zachowywać się w gronie znajomych. Energiczny Lew z łatwością poradzi sobie z wymaganiami Wagi i rolą idealnego towarzysza, podobnie jak Bliźnięta lub Strzelec. Jak podpowiada horoskop, Wagi nie odnajdą szczęścia u boku Baranów, Raków i Koziorożców.

HOROSKOP PARTNERSKI: SKORPION

Skorpion uznawany jest za najpotężniejszy znak zodiaku, w każdym znaczeniu tego określenia. Być może dlatego marzy o związku z kimś, kto zrównoważy jego niespokojną naturę. Skorpiony poczują się doskonale w towarzystwie spokojnych Ryb lub empatycznych Raków. Dogadają się również z Koziorożcami. Według Gwiazd, nie znajdą wsparcia u przedstawicieli znaków Byka, Lwa i Wodnika.

ZOBACZ TEŻ: 2021 to rok zmian. Sprawdź przepowiednię chińskiego horoskopu

HOROSKOP PARTNERSKI: STRZELEC

Pozytywnie nastawiony Strzelec, zawsze poszukujący przygód, nie stroni od nietypowych pomysłów, które chętnie wprowadza w życie. Poszukuje osoby, która wesprze jego szalone projekty i zmotywuje do dalszego działania. Strzelce mogą liczyć na wsparcie Barana lub Lwa, a Wodnik sprawdzi się nie tylko w miłości, ale i we wspólnym biznesie. Horoskop partnerski stwierdza, że związki Strzelców z Bliźniętami, Pannami lub Rybami raczej skazane są na niepowodzenie.

HOROSKOP PARTNERSKI: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca wyróżniają się praktycznością, a szczególnie zależy im na zachowaniu równowagi między życiem rodzinnym i karierą zawodową. Koziorożce nie tolerują również lenistwa, dlatego najlepsze związki tworzą z osobami, które nie boją się ciężkiej pracy. Gwiazdy przepowiadają sukces relacjom miłosnym Koziorożców z Bykami, Pannami i Skorpionami. Nie będą szczęśliwe u boku Baranów, Raków i Wag.

HOROSKOP PARTNERSKI: WODNIK

Kreatywne Wodniki w nietypowy sposób postrzegają otaczającą rzeczywistość. Mają wiele pomysłów i fantazji, którymi chcą dzielić się ze światem, a dość lekka natura znaku sprzyja komunikacji z innymi. I chociaż Wodnik porozumie się z każdym znakiem zodiaku, to Baran zainspiruje go do urzeczywistnienia idei, a Bliźnięta będą najlepszymi rozmówcami. Gwiazdy nie polecają Wodnikom związków z Bykami, Lwami i Skorpionami.

HOROSKOP PARTNERSKI: RYBY

Nikt nie rozumie nieco melancholijnych osób spod znaku Ryb tak dobrze, jak Raki, które mają podobny temperament. Zmysłowe Skorpiony sprawią, że Ryby otworzą się na zupełnie nowe przygody, a praktyczne Byki i Koziorożce zapewnią im poczucie bezpieczeństwa. Według przepowiedni horoskopu partnerskiego, u boku Bliźniąt, Panien i Strzelców Ryby nie zaznają szczęścia. 

Horoskop: dopasowanie znaków zodiaku
Fot. STOCK.ADOBE

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.