Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy miłosny dla Twojego znaku zodiaku: co czeka Cię w miłości?

Miłosny horoskop tygodniowy na 12–18.04.2021

Redakcja VIVA! 12 kwietnia 2021 07:45
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy miłosny na 12–18.04.2021 nie przepowiada kłopotów uczuciowych, jednak Gwiazdy ostrzegają, że wydarzenia nadchodzących dni będą zależne od zdolności znaków zodiaku do kompromisów. Ewentualne nieporozumienia mogą doprowadzić do niespodziewanych decyzji osobistych.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Osoby spod znaku Barana nie powinny podejmować żadnych decyzji pod wpływem emocji. Bez względu na okoliczności, nie działaj pochopnie – utrata tego, co masz, może zaboleć. Postaraj się odnaleźć sposób na kompromis, a w Twoim związku znów zapanuje harmonia.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu miłosnym. Spokojna atmosfera w pozytywny sposób wpłynie nie tylko na Twój nastrój, ale i na komunikację z ukochaną osobą. Wykorzystaj ten czas na rozmowy o przyszłości waszej relacji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop ostrzega, że osoby spod znaku Bliźniąt mogą paść ofiarami własnych emocji. Nie podejmuj więc decyzji pod wpływem chwili i nie poddawaj się chwilowym pragnieniom. Im bardziej będziesz rozważna, tym lepiej dla Twojego związku. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na nową znajomość.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy na 12–18 kwietnia 2021 roku

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Jak podpowiada horoskop na nadchodzący tydzień, nie będziesz narzekać na rozwój wydarzeń w sprawach osobistych. Prawdopodobnie znajdziesz sposób na kompromis, przez co bliska osoba zapomni o kłótniach, a atmosfera w relacji miłosnej znacząco się poprawi. Nie wymuszaj jednak niczego na siłę.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Osoby spod znaku Lwa powinny panować nad emocjami. Pamiętaj, że nawet drobne nieporozumienie może doprowadzić do poważnej kłótni z drugą połówką, a konsekwencje tego sporu mogą być bolesne. Gwiazdy zapewniają jednak, że szczera rozmowa okaże się najlepszym sposobem na odzyskanie harmonii w związku.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Sprawy uczuciowe ie będą Twoim priorytetem w tym tygodniu, jednak horoskop podpowiada, że bliska osoba może wymagać czegoś zupełnie odwrotnego. Postaraj się nie okazywać braku zainteresowania, jeśli nie chcesz sprowokować poważnej kłótni. Samotne Panny muszą uważać na nieszczere deklaracje miłosne.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Nie będzie to łatwy tydzień dla osób spod znaku Wagi. Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre przedstawicielki znaku podejmą trudną, lecz słuszną decyzję o rozstaniu... Inne będą walczyć o uczucie, jakie pielęgnowały przez ostatnie lata. W przypadku wątpliwości – zaufaj intuicji. Ona Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Początek tygodnia może zaskoczyć te Skorpiony, które od dawna są w stałych związkach. Niewykluczone, że bliska osoba poprosi Cię o coś, na co zupełnie nie jesteś gotowa. Niezbyt spokojna atmosfera tych dni wpłynie na Twoją relację miłosną, dlatego bądź gotowa na ewentualne nieporozumienia.

ZOBACZ TEŻ: Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Sprawdź, co podpowiada horoskop partnerski

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przepowiada zmian w życiu tych Strzelców, które od dawna są w stałych związkach, ale samotne przedstawicielki znaku mogą liczyć na kilka niespodzianek. To dobry moment na nowe znajomości, a jedna z nich może okazać się tą właściwą.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca zaczną zastanawiać się nad przyszłością u boku drugiej połówki. Najbliższe dni ujawnią, czy Twoja relacja ma szansę na kolejny etap rozwoju. Pomimo niespokojnej atmosfery tygodnia, nie kieruj się emocjami – im bardziej będziesz rozważna w sprawach miłosnych, tym więcej zyskasz.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu osobistym. Nie oznacza to jednak, że nie powinnaś się starać. Zastanów się, w jaki sposób możesz wpłynąć na rozwój swojej relacji, a już wkrótce zauważysz znaczną poprawę.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Nie będziesz narzekać na rozwój spraw osobistych, jeśli zdecydujesz się na kompromis. Gwiazdy ostrzegają, że ukochana osoba może wymagać od Ciebie więcej, niż możesz jej ofiarować, ale szczera rozmowa pozwoli rozwiązać ten problem. Samotne Ryby będą miały szansę na ciekawą znajomość. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Jak wiele tajemnic kryją horoskopy? Dowiesz się, sięgając po jedną z tych książek o astrologii:

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.