Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy miłosny dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka!

Miłosny horoskop tygodniowy na 8–14.03.2021

Redakcja VIVA! 8 marca 2021 07:47
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy miłosny na 8–14.03.2021 nie przewiduje większych kłopotów w życiu osobistym znaków zodiaku. Niektóre z nich zdecydują się na kolejny etap rozwoju w obecnych związkach, inne – na trudne, lecz słuszne rozstanie. Co przewidują Gwiazdy?

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Na początku tygodnia poczujesz się wyjątkowo atrakcyjna, przez co zyskasz pewność siebie i nie będziesz narzekać na złe samopoczucie. Taki nastrój sprzyjać będzie wszelkim rozmowom o przyszłości Twojej relacji miłosnej, ponieważ ukochana osoba nie będzie mogła Ci odmówić. Nie przesadzaj jednak z wymaganiami.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Byki będą w tym tygodniu odważne. Samotne przedstawicielki znaku przestaną obawiać się swoich uczuć, a te, które są w stałych związkach – własnych pragnień. Gwiazdy nie wykluczają, że podejmiesz kilka decyzji, które będą miały zaskakujący wpływ na Twoją relację miłosną. Posłuchaj intuicji, a nie popełnisz błędu.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop miłosny na najbliższe dni nie przepowiada Bliźniętom znaczących zmian w życiu osobistym. Na pewno nie jest to dobry moment na rozwój związku, ponieważ Twoje emocje mogą Cię zawieść. Nie skupiaj się na tym, czego chwilowo nie możesz mieć, ale korzystaj z tego, co dzieje się tu i teraz.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy na 8–14 marca 2021

ZOBACZ TEŻ: Horoskop miłosny na 2021 rok: co czeka Twój znak zodiaku?

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Osoby spod znaku Raka mogą narzekać na nadmiar negatywnych emocji. Pomimo dość napiętej atmosfery w związku, nie unikaj szczerych rozmów i sporów. Prawdopodobnie będziesz miała szansę na analizę tego, co działo się w Twojej relacji i wyciągnięcie słusznych wniosków. Singielki nie powinny oczekiwać zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Nie będziesz narzekać na kłopoty miłosne, jeśli zdasz sobie sprawę, że bliska osoba potrzebuje Twojej uwagi i czułości. Im więcej czasu jej poświęcisz, tym lepiej zacznie układać się Twoja relacja, a nieporozumienia będą jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem. Kompromis to Twój główny klucz do odzyskania harmonii.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Miłosna przepowiednia na najbliższe dni nie przepowiada Pannom wielkich zmian. Nie wymuszaj niczego na siłę, ponieważ Twoje starania pójdą w tym tygodniu na marne. Skoncentruj się na tym, czego oczekujesz w przyszłości i postaraj się zrobić pierwszy krok w tym kierunku. Już wkrótce los się do Ciebie uśmiechnie.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Zaufaj swojej intuicji, a nadchodzący tydzień pozytywnie Cię zaskoczy. Nie polegaj na poradach otoczenia, ponieważ niektóre z nich mogą okazać się błędne, a Ty stracisz szansę na harmonię w związku. Gwiazdy podpowiadają, że najlepiej sprawdzi się szczera rozmowa z bliską osobą, także w przypadku singielek.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Przed Tobą bardzo spokojny tydzień, jeśli chodzi o wydarzenia miłosne. Wykorzystaj te dni na przemyślenia i analizę tego, co dzieje się w Twojej relacji. Horoskop nie wyklucza, że wyciągniesz zaskakujące, ale słuszne wnioski, które będą wpływ na Twoją przyszłość. Nie obawiaj się swoich emocji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Jak przewiduje horoskop miłosny, Strzelce nie będą narzekać na nudę. W tym tygodniu cieszyć się będziesz wyjątkowo romantyczną atmosferą, a ukochana osoba udowodni, jak bardzo jej zależy. Aby podtrzymać tak doskonały nastrój, postaraj się jej odwdzięczyć. Nie pożałujesz, jeśli całkowicie zaangażujesz się w relację.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie zaczniesz zastanawiać się nad tym, czy Twój związek wymaga rozwoju. Zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje, porozmawiaj z ukochaną osobą – niewykluczone, że razem podejmiecie najlepszą dla waszej relacji decyzję. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na ciekawą znajomość.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu osobistym. Nie oznacza to jednak, że będziesz się nudzić – bliska osoba może zaskoczyć Cię wyznaniem, które wpłynie na Twoje postrzeganie rzeczywistości. Nie podejmuj decyzji pod wpływem emocji, a nie popełnisz błędu.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Ryby muszą przygotować się na rewolucję w sprawach miłosnych. Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre przedstawicielki znaku zaczną poważnie zastanawiać się nad kolejnym etapem związku, a inne pomyślą o powiększeniu rodziny. Nie decyduj samodzielnie – druga połówka Ci tego nie wybaczy. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…