Horoskop miłosny 2021
Fot. adobe.stock
HOROSKOP VIVY!

Gwiazdy przepowiadają romantyczny czas! Sprawdź swój horoskop miłosny na 2021 rok

Co czeka Twój znak zodiaku?

Redakcja VIVA! 1 stycznia 2021 07:51
Horoskop miłosny 2021
Fot. adobe.stock

Jak przewidują Gwiazdy, nadchodzący rok będzie korzystny dla większości znaków zodiaku. Horoskop miłosny na 2021 przepowiada romantyczną atmosferę w tych związkach, które rozwijają się w poważnym kierunku. Także samotne przedstawicielki znaków nie będą narzekać na brak zainteresowania. Jak ułoży się Twoje życie osobiste? Sprawdź przepowiednię dla Twojego znaku.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2021: BARAN

W nadchodzącym roku nie zdołasz powstrzymać temperamentnej natury Twojego znaku zodiaku. Gwiazdy przewidują, że będziesz kierować się emocjami, a Twoje działania będą nieco zbyt impulsywne. W przypadku zajętych przedstawicielek znaku, takie zachowanie sprzyjać będzie namiętności w relacjach miłosnych. Samotne osoby spod znaku Barana skoncentrują się raczej na odnalezieniu kogoś, kto będzie w stanie im dorównać.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2021: BYK

Osoby spod znaku Byka będą dążyć do związku idealnego. Horoskop miłosny na nadchodzący rok przewiduje, że najważniejsze będzie dla Ciebie szczęście rodzinne, poczucie komfortu i harmonia w relacji. To doskonały czas na romantyczne propozycje, jak zakup wspólnej nieruchomości, czy ślub. Samotne Byki będą nieco rozczarowane początkiem nowego roku. Warto jednak pamiętać, że los uwielbia zaskakiwać.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2021: BLIŹNIĘTA

Prawdopodobnie zaczniesz rozmyślać nad tym, czy Twoje życie osobiste nie stanęło w martwym punkcie. Pomimo słusznych rozważań, Gwiazdy przypominają, że powinnaś kierować się wyłącznie intuicją, a nie podpowiedziami innych osób – im bardziej posłuchasz siebie, tym lepiej na tym wyjdziesz. Szczerość wobec samej siebie będzie Twoim romantycznym sukcesem. Singielki spod znaku Bliźniąt będą miały szansę na poważny związek. Jedyne ostrzeżenie horoskopu: nie wymagaj od bliskiej osoby zbyt wiele.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2021: RAK

Horoskop miłosny nie przewiduje większych zmian w Twoim życiu osobistym, ale nie wyklucza, że niektóre przedstawicielki znaku odrzucą niepokojące myśli i zrobią krok do przodu. Jeśli okażesz się w ich gronie, pamiętaj, że powinnaś słuchać przede wszystkim siebie – nieudolne porady otoczenia jedynie pogorszą sytuację w Twojej relacji miłosnej. Ze względu na dość napiętą atmosferę roku, nie jest to dobry czas na decyzje o przyszłości. Również samotne Raki muszą powstrzymać się od zbyt pochopnych postanowień.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2021: LEW

Jak przewidują Gwiazdy, w 2021 roku w pełni otworzysz się na potrzeby ukochanej osoby. Niespodziewana zmiana zachowania pozytywnie wpłynie na Twój związek, a nieoczekiwane wyznanie drugiej połówki prawdopodobnie zmotywuje Cię do myśli o małżeństwie. Jeśli intuicja podpowie Ci, ze postępujesz słusznie, nie wahaj się – to będzie Twój czas! Lwice singielki również nie będą narzekać na nudę w sprawach miłosnych, chociaż horoskop utrzymuje, że na najciekawsze wydarzenia należy poczekać do końca roku.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2021: PANNA

W nadchodzącym roku prawie wszystkie Panny zajmą się swoim życiem osobistym. Prawdopodobnie nie będziesz mogła powstrzymać nagromadzonych emocji, jednak Gwiazdy ostrzegają, że reakcja ukochanej osoby może Cię rozczarować. Jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty, przygotuj się na dwa możliwe scenariusze... Samotne przedstawicielki znaku nie będą szukać miłości na siłę, ale horoskop na 2021 rok podpowiada, że nieoczekiwane wyznanie kogoś bliskiego może wiele zmienić.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2021: WAGA

Zgodnie z przepowiednią horoskopu miłosnego, osoby spod znaku Wagi będą w nadchodzącym roku wyjątkowo odważne. Niewykluczone, że zdecydujesz się na kilka radykalnych zmian w życiu uczuciowym. I chociaż Gwiazdy nie potrafią określić, co dokładnie przyniosą Ci najbliższe miesiące, możesz być pewna, że pod koniec 2021 roku będziesz zadowolona z tego, co się stało. Jeśli chodzi o samotne przedstawicielki znaku, tu horoskop ma tylko jedną podpowiedź: niektóre osoby zasługują na drugą szansę.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2021: SKORPION

Pomimo romantycznej atmosfery nowego roku, miłość nie będzie priorytetem Skorpionów. Wręcz przeciwnie, prawdopodobnie życie rodzinne zacznie Cię nieco nudzić, a niedosyt emocji może sprowokować niepożądane decyzje. Zanim cokolwiek zrobisz, pamiętaj, aby nie zranić osoby, na której naprawdę Ci zależy. Konsekwencje nieprzemyślanych kroków będą dla Ciebie bolesne... Singielki spod znaku Skorpiona nie znajdą w nadchodzącym roku miłości, ale nie będą narzekać na brak zainteresowania.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2021: STRZELEC

Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś umiejętnie wykorzystać możliwości tego roku, jeśli zależy Ci na zbudowaniu mocnej i niezawodnej relacji miłosnej. Przede wszystkim, pamiętaj o pragnieniach ukochanej osoby – im więcej uwagi zwrócisz na jej potrzeby, tym szybciej zrozumiesz, w jakim kierunku zmierza wasz związek. Być może nie jest dobry moment na planowanie przyszłości, ale pod koniec roku nie będziesz zawiedziona. Samotne Strzelce mogą liczyć na romantyczne spotkanie z kimś, kogo znają od dawna.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2021: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca nie będą miały łatwego roku, jeśli chodzi o sprawy miłosne. W Twoim życiu osobistym nie zabraknie intryg i pokus, ale to, czy im się poddasz, zależy jedynie od Ciebie. Bez względu na ostateczną decyzję, Gwiazdy ostrzegają, że powinnaś być szczera nie tylko ze sobą, ale i z bliską osobą. Pomimo tak napiętej atmosfery roku, niektóre samotne przedstawicielki znaku spotkają prawdziwą miłość.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2021: WODNIK

Nadchodzący rok może być niespodziewanym sprawdzianem dla Twoich uczuć. Nadmierna emocjonalność nie będzie sprzyjać rozwojowi relacji miłosnej, ale nie rezygnuj z walki o własne szczęście. Jak podpowiada horoskop, w nadchodzącym roku to Twoje pragnienia powinny być najważniejsze. Zaufaj intuicji i zrób krok naprzód, a zachowanie bliskiej osoby uświadomi Ci, że nie popełniłaś błędu. Singielki spod znaku Wodnika nie będą narzekać na samotność, jednak aż do końca roku nie zdecydują się na stały związek.

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2021: RYBY

Przed Tobą bardzo romantyczne miesiące, pełne prawdziwych uczuć i emocji. Fakt, że jesteś w związku, nie będzie dla Ciebie tak istotny jak świadomość, że spotkałaś swoją bratnią duszę. Z tego powodu większość przedstawicielek znaku nie skoncentruje się na rozwoju związku, ale na czerpaniu przyjemności z tego, co dzieje się „tu i teraz”. Także samotne osoby spod znaku Ryb nie będą poszukiwać miłości na siłę. 

Horoskop miłosny 2021
Fot. adobe.stock

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?