Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy miłosny dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź swoją przepowiednię!

Horoskop miłosny na 1–7.02.2021

Redakcja VIVA! 1 lutego 2021 07:49
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy miłosny na 1–7.02.2021 przepowiada znakom zodiaku nieprzyjemne nieporozumienia uczuciowe. Jak podpowiadają Gwiazdy, najbliższe dni nie będą łatwe pod względem osobistym, zarówno dla tych osób, które są w stałych związkach, jak i dla tych, które poszukują drugiej połówki.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Horoskop tygodniowy miłosny podpowiada, że osoby spod znaku Barana powinny poświęcić więcej uwagi swoim bliskim. Pamiętaj, że kompromis to często jedyny słuszny sposób na pozbycie się kłopotów w relacji. Nie upieraj się przy swoim, a harmonia szybko powróci do Twojego związku.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Gwiazdy przewidują, że w tym tygodniu nie zdołasz powstrzymać negatywnych emocji. Nieporozumienia i nieprzyjemne spory mogą Cię wyprowadzić z równowagi, jednak staraj się nie wyżywać na bliskiej osobie. To dobry czas na zastanowienie się, czego tak naprawdę oczekujesz od związku.

Zobacz też: Horoskop tygodniowy dla znaków zodiaku na 1–7.02.2021

Zobacz też: Horoskop miłosny na 2021 rok. Gwiazdy przepowiadają romantyczny czas!

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Jak przepowiada horoskop miłosny na nadchodzące dni, sprawy uczuciowe nie będą Twoim priorytetem w tym tygodniu. Nie zapominaj jednak o potrzebach drugiej połówki, jeśli nie chcesz doprowadzić do kłótni, a także przykrych konsekwencji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Gwiazdy ostrzegają, że najbliższe dni mogą być nieco trudne dla tych osób spod znaku Raka, które nie są pewne sowich uczuć. Nadmierna emocjonalność może sprowokować Cię do podjęcia decyzji, których w przyszłości będziesz żałować. Z tego powodu nie działaj pochopnie, bez względu na okoliczności.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Gwiazdy nie wykluczają, że ukochana osoba zaskoczy Cię romantyczną niespodzianką. Nie będziesz więc narzekać na samopoczucie, a radosny nastrój nie opuści Cię przez dłuższy czas. Aby w Twojej relacji układało się jeszcze lepiej, zastanów się, w jaki sposób możesz odwdzięczyć się bliskiej osobie.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Tygodniowy horoskop miłosny ostrzega, że nie jest to dobry moment na rozmowy o Twoich uczuciach. Bez względu na to, czy jesteś w związku, czy nie – istnieje ryzyko, że zostaniesz źle zrozumiana, a konsekwencje nieporozumień będą dla Ciebie bolesne. Skoncentruj się na sobie i unikaj kłótni.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi powinny popracować nad sobą. Im bardziej się do tego przyłożysz, tym większa szansa, że druga połówka wybaczy Ci nieodpowiednie zachowanie. Także samotne przedstawicielki znaku muszą panować nad emocjami, szczególnie w towarzystwie krewnych.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Prawdopodobnie podejmiesz w tym tygodniu decyzję, która raz na zawsze odmieni Twoje życie uczuciowe. Gwiazdy nie ujawniają, czy będzie ona słuszna, czy nie, ale zapewniają, że ostatecznie intuicja Cię nie zawiedzie. Nie obawiaj się zmian, bez względu na wszystko.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca nie będą narzekać na sprawy miłosne, jeśli nie będą słuchać porad otoczenia. Pamiętaj, że tylko Ty jesteś w stanie wpłynąć na swoją relację w taki sposób, że zacznie się ona rozwijać w odpowiednim kierunku. Samotne Strzelce czeka przyjemna niespodzianka.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie wykluczają, że w tym tygodniu będziesz narzekać na brak zainteresowania, jeśli chodzi o działania ukochanej osoby. Pamiętaj jednak, że takie zachowanie nie musi być związane z Tobą – zaproponuj wsparcie, a szybko zrozumiesz, na czym stoisz.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Horoskop miłosny przepowiada Ci tydzień pełen wrażeń. Pomimo pokus, jakie niosą za sobą zmiany, nie decyduj się na nic, co mogłoby ostatecznie zniszczyć relację, w którą obecnie się angażujesz. Gwiazdy nie wykluczają, że wkrótce poczujesz się lepiej i spojrzysz na związek w zupełnie inny sposób.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb nie powinny spodziewać się większych zmian w życiu uczuciowym. Bez względu na to, czy jesteś w związku, czy nie – nic nowego się nie wydarzy. Horoskop poleca wykorzystać ten czas na zgromadzenie pozytywnej energii, która już wkrótce na pewno Ci się przyda. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.