Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na pierwszy tydzień maja. Co czeka Twój znak zodiaku?

Tygodniowy horoskop na 3–9.05.2021

Redakcja VIVA! 2 maja 2021 06:45
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy na 3–9.05.2021 przepowiada znakom zodiaku dość spokojny czas. Nadchodzące dni upłyną w pozytywnej atmosferze, a większość zaległych kłopotów zniknie. Gwiazdy podpowiadają również, że jest to doskonały moment na odważne decyzje zawodowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Horoskop na nadchodzący tydzień zachęca osoby spod znaku Barana do eksperymentów. Nadszedł czas na realizację pomysłów, na które wcześniej nie miałaś czasu. Pamiętaj jedynie, że szybciej osiągniesz swój cel, jeśli zwrócisz się po pomoc do osób, którym ufasz. Los będzie Ci sprzyjał we wszystkim, za co się weźmiesz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Pozytywna atmosfera tego tygodnia skłoni Cię do zaskakujących decyzji. Intuicja podpowie, czy robisz dobry wybór, ale jak przewiduje horoskop, jeśli będziesz trzymać się ustalonego planu, na pewno nie popełnisz błędu. Także w sprawach finansowych możesz liczyć na lepszy czas.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt powinny skoncentrować się na wszystkim, co związane jest z ich rozwojem osobistym. Nowe umiejętności przybliżą Cię do upragnionego celu zawodowego, dlatego nie zaniedbuj nauki nowych rzeczy. Im więcej czasu temu poświęcisz, tym lepszy będzie rezultat.

ZOBACZ: HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY NA 3–9 MAJA 2021 ROKU

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Prawdopodobnie otrzymasz w tym tygodniu wiadomość, która w ciekawy sposób wpłynie na Twoją karierę. Pamiętaj jednak, aby nie reagować zbyt emocjonalnie – zachowaj zdrowy rozsądek, a nie będziesz narzekać na kłopoty. Niespodziewana premia finansowa pozwoli Ci spełnić jedno z marzeń.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Przed Tobą dość spokojny, a jednocześnie pracowity czas. Jak podpowiadają Gwiazdy, w tym tygodniu powinnaś skoncentrować się na wszystkich zaległościach, a nowy miesiąc nie przyniesie nowych kłopotów. Im większą odpowiedzialnością się wykażesz, tym więcej zyskasz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny mogą liczyć na wyjątkowo udany początek miesiąca, szczególnie w kwestii spraw finansowych. Pamiętaj jednak, że niespodziewany przypływ gotówki nie powinien powstrzymać Cię przed dalszą pracą – jeszcze wiele możesz osiągnąć, a los będzie Ci w tym sprzyjał.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Wykorzystaj ten czas na uporządkowanie pewnych spraw, które nie pozwalają Ci ruszyć do przodu z projektem, na którym Ci zależy. Powstrzymaj się również od niezaplanowanych wydatków.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Gwiazdy nie wróżą Skorpionom kłopotów, ale ostrzegają, że nie jest to dobry czas na poważne decyzje. Nie obiecuj rzeczy, których nie jesteś w stanie zrobić, a unikniesz przykrych konsekwencji. Powstrzymaj się również od niepewnych transakcji finansowych.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop na wiosnę 2021: sprawdź, jakie niespodzianki skrywają nadchodzące miesiące

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop na najbliższe dni przepowiada osobom spod znaku Strzelca dość spokojny czas. Jednocześnie nie będziesz się nudzić, ponieważ odkryjesz nową pasję. Nie zaniedbuj samorozwoju, a szybko osiągniesz cel zawodowy, do którego dążysz już od jakiegoś czasu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Koziorożce nie będą narzekać na wydarzenia najbliższych dni, jeśli poświęcą więcej uwagi sprawom rodzinnym i domowym. Postaraj się nadrobić wszystkie zaległości związane z życiem prywatnym, a nie będziesz musiała martwić się o konsekwencje. Bliska osoba okaże Ci wsparcie, jeśli tylko poprosisz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Jak przepowiadają Gwiazdy, nadszedł czas na sukces. Doceń nabyte w ostatnim czasie nowe umiejętności i wykorzystaj je w praktyce, a szybko osiągniesz upragniony cel. Pamiętaj jedynie, aby nie zatrzymywać się w połowie drogi – przed Tobą jeśli sporo pracy.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia, jeśli nie będą kierować się emocjami. Nie podejmuj żadnych decyzji pod wpływem chwili i nie składaj obietnic, a nie wpadniesz w kłopoty. Nie jest to również dobry czas na inwestycje finansowe. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Jeśli interesuje Cię astrologia, sięgnij po jedną z tych książek:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.