Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na ostatnie dni sierpnia. Przepowiednia dla każdego znaku zodiaku

Tygodniowy horoskop dla każdego znaku zodiaku

Redakcja VIVA! 23 sierpnia 2021 07:47
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Horoskop na ostatnie dni sierpnia 2021 roku nie przewiduje znaczących zmian w życiu większości znaków zodiaku. Gwiazdy zalecają jednak ostrożność we wszystkich sprawach, jakkolwiek związanych z finansami. Brak rozwagi może być doprowadzić do kłótni z najbliższymi.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Przed Tobą bardzo spokojny, a nawet dość leniwy tydzień. Nie będziesz narzekać na wydarzenia ostatnich dni sierpnia – sprawy służbowe i prywatne zaczną układać się po Twojej myśli, a ewentualne kłopoty znikną i nie będą już powodem do niepokoju. Unikaj jedynie niepewnych inwestycji, szczególnie w nieruchomości.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Osoby spod znaku Byka zapragną zmian, jednak horoskop na najbliższe dni ostrzega, że nie jest to dobry moment na podejmowanie poważnych decyzji. Nadmierna emocjonalność może wpędzić Cię w kłopoty, a konsekwencji nieprzemyślanych działań mogą nieprzyjemnie zaskoczyć. Wykaż się cierpliwością.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Koniec miesiąca nie będzie łatwy, a nowe obowiązki mogą Cię przytłoczyć. Pomimo to, nie odrzucaj jednak nowych projektów – takie poświęcenie zdecydowanie opłaci się w przyszłości. Gwiazdy nie ukrywają, że ten tydzień będzie sprawdzianem dla Twojej wytrzymałości, ale im lepiej sobie poradzisz, tym więcej zyskasz.

ZOBACZ: Horoskop miłosny na sierpień. Jak ułoży się Twoje życie osobiste?

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Przed Tobą bardzo spokojny tydzień. Horoskop nie przewiduje znaczących zdarzeń w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Przyjemna atmosfera wpłynie na Twój nastrój, odzyskasz energię i motywację do działania. W sprawach finansowych należy zachować ostrożność, o ile nie chcesz wpaść w długi.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Prawdopodobnie będziesz musiała popracować nad tym, co dzieje się w Twoich relacjach z bliskimi. Dawne spory powrócą, a nowe nieporozumienia mogą jedynie pogłębić konflikt. Nie poddawaj się emocjom i nie okazuj irytacji, a komunikacja stanie się łatwiejsza. Postaraj się odzyskać równowagę.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Gwiazdy nie przewidują istotnych zmian w życiu Panien, ale ostrzegają, że nie jest to czas na wypoczynek. Skoncentruj się przede wszystkim na swojej karierze – im więcej zainwestujesz w samą siebie, tym więcej zyskasz w najbliższej przyszłości. Zadbaj również o swoje samopoczucie, aby nie stracić motywacji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi mogą liczyć na dość przyjemny tydzień. Horoskop na nadchodzące dni zapewnia, że zauważysz znaczną poprawę sytuacji nie tylko w pracy, ale i w sprawach osobistych. Niewykluczone też, że odniesiesz niewielki sukces finansowy – inwestycja z przeszłości przyniesie nieoczekiwany zysk.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Prawdopodobnie będziesz zdeterminowana, aby zrealizować plan, który ustaliłaś jakiś czas temu. Gwiazdy nie przewidują niepowodzenia, ale ostrzegają, że nadmierna pewność siebie może sprowadzić na Ciebie kłopoty. Zachowaj rozsądek i nie oczekuj zbyt wiele, a los z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.

POLECAMY: Co przynosi szczęście znakom zodiaku? Poznaj odpowiedź!

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Przed Tobą pracowity i nerwowy czas. Nie będziesz jednak narzekać – obowiązki skłonią Cię do słusznej decyzji o rozwoju osobistym, a nowe znajomości wskażą odpowiedni kierunek zmian. Horoskop na ostatnie dni sierpnia podpowiada, że właśnie teraz powinnaś rozważyć rewolucję w sprawach zawodowych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Niektóre osoby spod znaku Koziorożca zapragną zmian, a inne skoncentrują się na dopracowaniu tego, co już osiągnęły. Bez względu na to, w jakiej grupie się znajdziesz, z pewnością nie dokonasz błędnego wyboru. Unikaj jedynie niepewnych inwestycji i nie poddawaj się naciskom otoczenia.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Jak wskazuje horoskop na nadchodzące dni, koniec sierpnia będzie dla Ciebie nowym początkiem. Zmiany zawodowe, nowe znajomości, ciekawe propozycje współpracy, interesujące inwestycje – to wszystko może Cię nieco przytłoczyć, ale podejmij odpowiednią decyzję. Zaufaj intuicji, ona Cię na pewno nie zawiedzie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Gwiazdy przepowiadają wspaniały tydzień dla tych osób spod znaku Ryb, które z pełną odpowiedzialnością podeszły do rozwoju swojej kariery. Prawdopodobnie otrzymasz wyjątkową propozycję współpracy, która może zmienić Twoje życie na lepsze. W przypadku wątpliwości, poproś o poradę kogoś, komu ufasz. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Interesuje Cię astrologia? Aby pogłębić wiedzę, sięgnij po jedną z tych książek:

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.