Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na kolejne dni lipca. Co czeka znaki zodiaku w tym tygodniu?

Tygodniowy horoskop na 5–11.07.2021

Redakcja VIVA! 5 lipca 2021 07:50
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy na 5–11.07.2021 przepowiada wiele zmian, zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych. Niektóre znaki zodiaku podejmą nietypowe dla nich decyzje – Gwiazdy podpowiadają jednak, że nie należy obawiać się nowości.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Zgodnie z przepowiednią horoskopu na nadchodzące dni, osoby spod znaku Barana powinny zaryzykować w sprawach, które wydają im się z góry przegrane. Gwiazdy nie wykluczają, że osiągniesz sukces, którego się nie spodziewasz. Nie obawiaj się nowych wyzwań i nie rezygnuj z propozycji zawodowych, jeśli takie otrzymasz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Przed Tobą bardzo spokojny i przyjemny tydzień. Twoje sprawy zaczną układać się pomyślnie – zarówno te związane z rozwojem Twojej kariery, jak i prywatne. Nie trać jednak czujności i nie pozwól, aby ktokolwiek ingerował w Twoje plany na najbliższą przyszłość. Nieprzemyślana zmiana może wpędzić Cię w kłopoty.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Nie będziesz narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli nie ulegniesz presji otoczenia. Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś składać żadnych obietnic, jeśli nie jesteś pewna, czy uda Ci się z nich wywiązać. Nadmierna pewność siebie może obrócić się przeciwko Tobie – bliska osoba nie będzie wyrozumiała.

ZOBACZ TEŻ: Sprawdź miłosne dopasowanie znaków według horoskopu chińskiego

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Przed Tobą pracowity, ale satysfakcjonujący tydzień. Jak podpowiada horoskop, to najlepszy moment na wszelkie działania, związane z rozwojem Twojej kariery – im bardziej zaangażujesz się w naukę nowych dla Ciebie rzeczy, tym lepiej na tym wyjdziesz. Uważaj również na nieprzemyślane transakcje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Niektóre osoby spod znaku Lwa zapragną zmian, inne będą cieszyć się tym, co już osiągnęły. Bez względu na Twój wybór, nie rezygnuj z ustalonego celu. Gwiazdy podpowiadają, że działania podjęte w tym tygodniu będą miały wielki wpływ na Twoją najbliższą przyszłość.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu. Sprawy zawodowe nie będą układać się dokładnie tak, jakbyś tego chciała, ale nie będzie to miało wpływu na Twoją karierę. Skup się na relacjach z najbliższymi, a zyskasz niezastąpione wsparcie w najtrudniejszych momentach.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Zgodnie z przepowiednią horoskopu na najbliższe dni, osoby spod znaku Wagi powinny przygotować się na wiele niespodzianek. Gwiazdy nie określają, czy wszystkie będą przyjemne, ale zapewniają, że nie będziesz zawiedziona tym, co zacznie dziać się w Twoim życiu. Unikaj jednak nadmiernych emocji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Nie popełnisz błędu, jeśli nie będziesz zgadzać się na wszystko, co zaproponują Ci inni. Zastanów się, które z wyzwań są dla Ciebie najciekawsze – trafny wybór opłaci się w niedalekiej przyszłości. Niektóre Skorpiony zaczną zastanawiać się nad zmianami w życiu osobistym, jednak nie jest to dobry czas na takie decyzje.

ZOBACZ TEŻ: W jaki sposób znaki zodiaku okazują... miłość?

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop na nadchodzące dni ostrzega, że Strzelce muszą zachować ostrożność we wszystkim, co robią i mówią. Nieprzemyślane obietnice mogą wpędzić Cię w kłopoty, także finansowe. Powstrzymaj się od budowania planów i chwilowo nie zgadzaj się na nowe wyzwania zawodowe, a wszystko ułoży się pomyślnie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie znajdziesz się w centrum uwagi, jednak nie będziesz z tego powodu zadowolona. Bez względu na okoliczności nie daj się ponieść emocjom – negatywne nastawienie może odbić się na Twojej komunikacji z najbliższymi. Postaraj się zachować spokój i równowagę, a kłopoty Cię ominą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny przygotować się na tydzień pełen niespodzianek. Gwiazdy przewidują, że wydarzenia nadchodzących dni będą dla Ciebie ważną wskazówką, jeśli chodzi o planowanie przyszłości i podejmowanie pewnych decyzji. Nie rezygnuj ze swojego celu, a na pewno osiągniesz sukces.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Przed Tobą spokojny, ale satysfakcjonujący tydzień. Prawdopodobnie nadrobisz zaległości, co pozwoli Ci na zaangażowanie się w zupełnie nowe, znacznie ciekawsze projekty. Odważnie prezentuj swoje pomysły – im bardziej będziesz pewna siebie i swoich możliwości, tym więcej zyskasz. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?