Sprawdź w naszym horoskopie!

Redakcja VIVA! 12 czerwca 2021 06:50

Miłość można okazywać na wiele różnych sposobów, jednak nie zawsze łatwo jest zrozumieć, czy to jest naprawdę zakochanie, czy tylko zauroczenie lub zainteresowanie. Jak rozszyfrować sygnały, które dają nam inne osoby i uniknąć przykrej pomyłki? Oczywiście, każda historia miłosna jest wyjątkowa, ale pewne wskazówki Gwiazd mogą się przydać...

ZOBACZ: Horoskop miłosny. Jak ułoży się życie uczuciowe znaków zodiaku w czerwcu?

Zajrzyj do naszego horoskopu i sprawdź, w jaki sposób znaki zodiaku okazują miłość! 

1/12
Horoskop Baran
Copyright @Stock.Adobe.com
1/12

BARAN (21.03 – 19.04)

Ognisty Baran okazuje swoją miłość w dość prosty sposób – zasypuje wybraną osobę komplementami i całym sobą udowadnia, jak bardzo ją podziwia. Kiedy Baran jest naprawdę zakochany, miłość inspiruje go do niezwykłych czynów.

2/12
Horoskop Byk
Copyright @Stock.Adobe.com
2/12

BYK (20.04 – 20.05)

Zakochany Byk chce podzielić się tą wiadomością z niemal całym światem! A na pewno opowie o miłości najbliższym – milczenie w ogóle nie jest w jego stylu. Więc jeśli podejrzewasz, że to właśnie Byk jest w tobie zakochany, porozmawiaj z jego przyjaciółmi...

3/12
Horoskop Bliźnięta
Copyright @Stock.Adobe.com
3/12

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Podwójna natura Bliźniąt może wprawiać w zakłopotanie. Jednak jeśli zauważysz, że Bliźniak otacza Cię troską i umieszcza Twoje szczęście ponad swoim – pozbądź się wątpliwości. Osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku jest w Tobie zakochana po uszy!

4/12
Horoskop Rak
Copyright @Stock.Adobe.com
4/12

RAK (22.06 – 22.07)

Rak jest niezwykle towarzyskim znakiem zodiaku – uwielbia rozmawiać, dobrze się bawić i ma doskonały kontakt z innymi ludźmi. Jeśli więc zauważysz, że Rak jest zawstydzony w Twojej obecności i nie może znaleźć odpowiednich słów, to wiedz, że bardzo (bardzo!) Cię lubi.

5/12
Horoskop Lew
Copyright @Stock.Adobe.com
5/12

LEW (23.07 – 22.08)

Jeśli w towarzystwie Lwa czujesz się jak w domu, jesteś zrelaksowana i radosna, mamy dobrą wiadomość! To może być oznaka, że Lew za Tobą szaleje. Przedstawiciele tego znaku zodiaku zrobią wszystko, co możliwe, aby ukochana osoba była najszczęśliwsza na świecie.

6/12
Horoskop Panna
Copyright @Stock.Adobe.com
6/12

PANNA (23.08 – 22.09)

Panna jest nieco skomplikowanym znakiem zodiaku. Kiedy jest zakochana, udaje... że jest zupełnie inaczej! Jednak nie jest to powód do smutku – prędzej czy później Panna pokona siebie i udowodni, że ma wobec Ciebie poważne zamiary.

7/12
Horoskop Waga
Copyright @Stock.Adobe.com
7/12

WAGA (23.09 – 22.10)

Ten znak zodiaku jest mistrzem uwodzenia! Kiedy Waga kogoś lubi, umiejętnie wykorzystuje swój urok. I chociaż wydaje się, że jest bardzo pewna siebie, zawsze zwleka z wyznaniem swoich uczuć. Doceń technikę uwodzenia i odwzajemnij zainteresowanie, aby Waga była pewna, że ​​zmierza w dobrym kierunku.

8/12
Horoskop Skorpion
Copyright @Stock.Adobe.com
8/12

SKORPION (23.10 – 21.11)

Zakochany Skorpion całkowicie zanurza się w bliskiej osobie. Zadaje wiele bardzo osobistych pytań, chcąc poznać obiekt westchnień tak dokładnie, jak to tylko możliwe. Niewykluczone, że poczujesz się jakbyś trafiła na rozmowę kwalifikacyjną...

9/12
Horoskop Strzelec
Copyright @Stock.Adobe.com
9/12

STRZELEC (22.11 – 21.12)

Strzelec ma bardzo specyficzny obraz świata, patrzy na niego przez pryzmat jakiegoś nieopisanego poczucia humoru. Ten znak zodiaku uwielbia się śmiać, również z ukochanej osoby. Więc jeśli jesteś obiektem żartów Strzelca, jest to poważny sygnał!

10/12
Horoskop Koziorożec
Copyright @Stock.Adobe.com
10/12

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)

Jeśli chodzi o Koziorożca, nigdy nie jest jasne, czy jest zakochany. Jedyną rzeczą, która może to sugerować, jest to, jak naturalnie Koziorożec zaczyna się denerwować na widok ukochanej osoby. Ten znak zodiaku nie zawsze potrafi się otworzyć, dlatego warto przejąć inicjatywę.

11/12
Horoskop Wodnik
Copyright @Stock.Adobe.com
11/12

WODNIK (20.01 – 18.02)

Wodnik jest dość kapryśnym znakiem zodiaku i stara się trzymać wszystkich na dystans. Więc jeśli wyróżni Cię w jakikolwiek możliwy sposób – przykładowo, odwoła spotkanie z przyjaciółmi, aby spędzić czas z Tobą – prawdopodobnie stara się okazać zauroczenie.

12/12
Horoskop Ryby
Copyright @Stock.Adobe.com
12/12

RYBY (19.02 – 20.03)

Ryby są przyzwyczajone do wyrażania swoich emocji poprzez sztukę, ale kiedy się zakochują, to nie wystarczy. Dlatego ten znak zodiaku w dość otwarty sposób okazuje miłość – po prostu nie przestaje myśleć o ukochanej osobie i ciągle jej to udowadnia!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.