Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy miłosny dla Twojego znaku zodiaku: sprawdź, jak rozpoczniesz nowy miesiąc!

Tygodniowy horoskop miłosny na 1–7.03.2021

Redakcja VIVA! 1 marca 2021 07:48
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy miłosny na 1–7.03.2021 przepowiada dość spokojny czas, jeśli chodzi o wydarzenia w życiu osobistym. Gwiazdy nie przewidują, aby znaki zodiaku miały decydować się na poważne zmiany, ale nie wykluczają kilku niespodzianek...

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Jak podpowiada horoskop, w nadchodzącym tygodniu musisz uzbroić się w cierpliwość. Krytyka ukochanej osoby może zaboleć, jednak warto przemyśleć, czy nie powinnaś bardziej zaangażować się w rozwój relacji miłosnej. Samotne Barany nie będą narzekać na brak zainteresowania.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Pomimo nieco napiętej atmosfery w związku, nie powinnaś obawiać się przykrych konsekwencji. Drobne nieporozumienia znikną, jeśli odnajdziesz sposób na kompromis. Nie wymagaj od bliskiej osoby więcej, niż może Ci zaoferować, a harmonia powróci do Twojej relacji miłosnej.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop miłosny na najbliższe dni nie przewiduje znaczących zmian w życiu osób spod znaku Bliźniąt, ale tylko tych, które są w stałych związkach. Samotne przedstawicielki znaku na pewno nie ominą romantyczne niespodzianki, a zaskakując wyznanie może zapoczątkować równie zaskakującą znajomość...

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy na 1–7 marca 2021

ZOBACZ TEŻ: 2021 rokiem zmian? Przepowiednia chińskiego horoskopu

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Horoskop na najbliższe dni przepowiada Ci dość spokojny tydzień, pomimo faktu, że rozwój relacji miłosnej nie będzie Twoim priorytetem. Chwilowa stagnacja nie oznacza jednak, że nie powinnaś zadbać o potrzeby bliskiej osoby – wręcz przeciwnie, poświęć jej więcej uwagi, a sprawy osobiste zaczną się układać.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na kłopoty miłosne, jeśli popracują nad utrzymaniem równowagi między życiem prywatnym i zawodowym. Twoje wycofanie nie wpłynie dobrze na związek z drugą połówką, a niewielkie nieporozumienia mogą doprowadzić do poważnej kłótni i przykrych konsekwencji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to dobry moment na planowanie i wprowadzanie zmian w życiu osobistym. Nie wymuszaj niczego na siłę, ponieważ ostatecznie możesz popełnić duży błąd i stracić osobę, na której Ci zależy. Także samotne Panny powinny chwilowo powstrzymać się od wyznawania swoich uczuć.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Romantyczna atmosfera nadchodzącego tygodnia może skłonić Cię do podjęcia pewnych decyzji, które na pewno wpłyną na Twoją przyszłość. Szczera rozmowa z drugą połówką pozwoli zrozumieć, czy znajdujecie się na tym samym etapie związku.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Nie będzie to łatwy tydzień dla niektórych Skorpionów. Aby zachować harmonię w swojej relacji miłosnej, będziesz musiała ustąpić i zastosować się do zasad, jakie sama wprowadziłaś jakiś czas temu. Gwiazdy nie przewidują jednak większych kłopotów osobistych.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca powinny w tym tygodniu kierować się tylko tym, co podpowiada im intuicja. Bez względu na okoliczności, nie pozwól aby ktokolwiek wtrącał się w Twoje prywatne sprawy, inaczej nie unikniesz bolesnych błędów. Samotne przedstawicielki znaku powinny uważać na nowe znajomości.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przewiduje żadnych zmian w Twoim życiu osobistym. Nie będziesz martwić się o swój związek, ale jednocześnie nie będziesz mogła wpłynąć na jego rozwój. Gwiazdy podpowiadają, że ten czas warto wykorzystać na poprawę komunikacji z ukochaną osobą.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Gwiazdy nie przepowiadają Ci kłopotów miłosnych, ale nie oznacza to, że powinnaś odpuścić i zrezygnować z pracy nad rozwojem swojego związku. Im bardziej zaangażujesz się w analizę obecnej relacji, tym lepszy wynik uzyskasz już wkrótce. Bliska osoba może zaskoczyć Cię ciekawą propozycją.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb nie będą narzekać na wydarzenia w życiu osobistym. Sprawy miłosne zaczną się układać, a ewentualne nieporozumienia znikną. Także samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na szczerą rozmowę o swoich uczuciach i potrzebach. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.