Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy miłosny na najbliższe dni. Co czeka Twój znak zodiaku w miłości?

Tygodniowy horoskop miłosny na 10–16.05.2021

Redakcja VIVA! 10 maja 2021 08:45
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy miłosny na 10–16.05.2021 nie będzie łatwy dla niektórych znaków zodiaku. Zgodnie z przepowiednią Gwiazd, w stałych związkach nie zabraknie nieporozumień i kłótni. Odpowiednie wnioski po szczerych rozmowach pozwolą jednak uniknąć konsekwencji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Przed Tobą dość trudny i napięty tydzień pod względem miłosnym. W Twoim związku nie zabraknie sporów, ale odpowiednia komunikacja uchroni Cię przed konsekwencjami. Odrobina samotności doskonale wpłynie nie tylko na Twój rozwój osobisty, ale i na Twoje życie ogólnie.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących zmian w życiu osobistym osób spod znaku Byka. Spokojna atmosfera sprzyjać będzie słusznym przemyśleniom. Jeśli zależy Ci na rozwoju Twojej relacji, postaraj się popracować nad równowagą życiową.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy ostrzegają, że w tym tygodniu nawet drobna kłótnia może doprowadzić do poważnej awantury. Skutki tego sporu mogą być dla Ciebie wyjątkowo bolesne, dlatego zastanów się, czy warto upierać się przy swoim. Samotne przedstawicielki znaku powinny uważać na przypadkowe znajomości.

ZOBACZ TEŻ: HOROSKOP TYGODNIOWY NA 10–16 MAJA 2021 ROKU

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Nie popełnisz błędu, jeśli chwilowo bardziej zaangażujesz się w rozwiązywanie problemów ukochanej osoby. Twoje wsparcie okaże się niezastąpioną motywacją, dlatego nie żałuj czasu na szczere rozmowy i omawianie planów. Im bardziej okażesz swoje zainteresowanie, tym silniejsza będzie Twoja relacja.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Zgodnie z przepowiednią horoskopu miłosnego, osoby spod znaku Lwa muszą odpocząć. Nadmiar emocji nie wpłynie dobrze na Twoje życie, a ewentualne błędy zniszczą wszystko, co do tej pory osiągnęłaś. W tym tygodniu powinnaś więc zadbać o siebie i postawić na chwile samotności.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Pomimo dość trudnego początku tygodnia, już wkrótce odczujesz prawdziwą ulgę. Gwiazdy nie wykluczają, że będziesz musiała dokonać wyboru, który wpłynie na Twoją przyszłość. Bez względu na opinię otoczenia i okoliczności, kieruj się intuicją. Tylko dzięki temu osiągniesz szczęście.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Szczera rozmowa z ukochaną osobą może zmienić Twoje spojrzenie na wszystko, co obecnie dzieje się w Twoim życiu. Gwiazdy nie wykluczają więc zmian, na które wcześniej byś się nie odważyła. Pamiętaj jedynie, aby przypadkowo nie skrzywdzić osoby, na której naprawdę Ci zależy.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Im bardziej będziesz spokojna, tym więcej zyskasz. Bez względu na okoliczności, postaraj się zapanować nad emocjami, a już pod koniec tego tygodnia odzyskasz dobry nastrój, ale harmonia powróci do Twojej relacji miłosnej. Samotne Skorpiony będą miały szansę na ciekawą znajomość.

ZOBACZ TAKŻE: CO PRZYNOSI SZCZĘŚCIE ZNAKOM ZODIAKU?

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca powinny być szczególnie uważne podczas rozmów z otoczeniem. Nie wszyscy życzą Ci dobrze, dlatego nieproszone porady lepiej zignorować. Nieprzemyślane oskarżenia i komentarze, rzucone w kierunku bliskiej osoby, doprowadzą do nieprzyjemnych konsekwencji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Przedstawicielki znaku w stałych związkach nie będą narzekać na wydarzenia najbliższych dni – spokojna i romantyczna atmosfera w pozytywny sposób wpłynie na rozwój ich relacji. Samotne Koziorożce również nie będą skarżyć się na nudę – niespodziewane spotkanie może odmienić ich życia.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Prawdopodobnie niemal całkowicie skoncentrujesz się na rozwoju swojej kariery, przez co trudno Ci będzie zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Zastanów się jednak, co jest dla Ciebie priorytetem. Jeśli zależy Ci na drugiej połówce, postaraj się o zmiany.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Gwiazdy ostrzegają, że w tym tygodniu powinnaś zwrócić wyjątkowo dużą uwagę na to, co mówisz i robisz w obecności ukochanej osoby. Błędy, które doprowadziły do zakończenia poprzedniego związku, mogą się powtórzyć, co zniszczy obecną relację. Postaraj się zapanować nad emocjami, a wszystko się ułoży. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Te książki wprowadzą Cię w niezwykły świat astrologii:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.