Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na nadchodzący tydzień. Sprawdź przepowiednię dla swojego znaku zodiaku

Tygodniowy horoskop na 10–16.05.2021

Redakcja VIVA! 9 maja 2021 06:45
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy na 10–16.05.2021 przepowiada, że nadchodzą dość aktywne dni. Znaki zodiaku znajdą sposoby na rozwiązanie męczących problemów i nie będą narzekać na gorszy nastrój. Niektóre znaki zaczną również zastanawiać się na swoją przyszłością.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Gwiazdy ostrzegają, że osoby spod znaku Barana mogą kierować się emocjami, co nie wpłynie dobrze na ich sprawy zawodowe i osobiste. Postaraj się więc zachować równowagę i nie działaj pod wpływem chwili, a unikniesz poważnych kłopotów. Uważaj również na porady otoczenia.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Przed Tobą dość udany i radosny tydzień. Jak wskazuje horoskop na nadchodzące dni, będziesz mogła cieszyć się z osiągnięć zawodowych, które w zaskakujący sposób wpłyną na rozwój Twojej kariery. Jeśli od dawna pracujesz nad spełnieniem pewnych marzeń, w tym tygodniu będziesz mogła je zrealizować.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Pomimo dość napiętego początku tygodnia, wszystko ułoży się lepiej, niż się spodziewasz. Wystarczy odrobina samozaparcia, a poradzisz sobie z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. Gwiazdy podpowiadają, że nadchodzi doskonały moment na planowanie przyszłości.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Horoskop na najbliższe dni nie przewiduje kłopotów w Twoim życiu, a wręcz zachęca do odważnych działań. To dobry czas na realizację projektów, które wcześniej wydawały Ci się zbyt śmiałe. Jedyna podpowiedź Gwiazd: nie ufaj osobom postronnym, jeśli nie chcesz wpaść w poważne kłopoty.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Prawdopodobnie otrzymasz ciekawą propozycję zawodową, która zmotywuje Cię do podjęcia decyzji. Jak przewiduje horoskop tygodniowy, nie popełnisz błędu bez względu na ostateczną odpowiedź, dlatego jeśli już od jakiegoś czasu masz wrażenie, że potrzebujesz zmian – zacznij działać.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny nie będą narzekać na wydarzenia tego tygodnia. Nieporozumienia, spory, kłopoty finansowe – to wszystko pozostanie jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem. Gwiazdy nie wykluczają także, że otrzymasz ciekawą wiadomość, która wpłynie na Twoją przyszłość.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Nie będzie to łatwy tydzień dla niektórych przedstawicielek znaku Wagi. Nie unikniesz sporów i kłótni, które mogą mieć negatywny wpływ na Twoją komunikację z otoczeniam. Pamiętaj więc, żeby bez względu na wszystko, panować nad emocjami – nawet jedna nieudana opinia może wpędzić Cię w kłopoty.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Gwiazdy przepowiadają, że osoby spod znaku Skorpiona poczują się w tym tygodniu spełnione, zarówno w sprawach zawodowych, jak i osobistych. Nie zmieniaj taktyki, a osiągniesz upragniony sukces. Nie jest to jednak dobry czas na inwestycje finansowe.

ZOBACZ TAKŻE: CO PRZYNOSI SZCZĘŚCIE ZNAKOM ZODIAKU?

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Jeśli uważasz się za osobę kreatywną, nadchodzący tydzień będzie dla Ciebie szczególnie udany. Będziesz miała szansę na zrealizowanie ważnych dla Ciebie projektów, a otoczenie doceni Twoje umiejętności. Jak podpowiadają Gwiazdy, im bardziej zaangażujesz się w rozwój osobisty, tym lepiej na tym wyjdziesz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Pomimo dość trudnego początku tygodnia, nie powinnaś rezygnować z obranego celu. Wykaż się odwagą i rozwagą, a kłopoty znikną. Popracuj jedynie nad komunikacją z bliskimi Ci osobami, jeśli nie chcesz stracić kontaktu z kimś, na kim naprawdę Ci zależy.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny uważać na własne emocje. Negatywne myślenie odbije się na Twoim podejściu do spraw zawodowych, co może wpędzić Cię w kłopoty. Postaraj się zachować równowagę, a nie stracisz szansy na rozwój kariery.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu. Niewykluczone jednak, ze otrzymasz kuszącą ofertę zawodową. Zanim podejmiesz decyzję o ewentualnym nowym zatrudnieniu, zastanów się, czy na pewno chcesz się tym zajmować. Intuicja Cię nie zawiedzie. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Jeśli interesujesz się astrologią, sięgnij po jeden z tych gadżetów:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.