Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na nadchodzące dni: sprawdź, co czeka Twój znak zodiaku

Horoskop tygodniowy na 15–21.03.2021

Redakcja VIVA! 15 marca 2021 07:29
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy na 15–21.03.2021 przewiduje, że znaki zodiaku zaczną zastanawiać się nad zupełnie nowymi wyzwaniami. Niektóre z nich pozostaną przy tym, co już mają, ale inne zdecydują się na spore zmiany życiowe. Gwiazdy podpowiadają, że warto zaryzykować.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzących dni, jeśli nie pozwolą otoczeniu ingerować w ich plany. Nie zmieniaj postanowień i nie rezygnuj z wybranego celu, a już wkrótce poznasz smak sukcesu. Także w sprawach miłosnych warto wykazać się większą stanowczością.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Gwiazdy nie wykluczają, że w tym tygodniu zauważysz nowe perspektywy rozwoju zawodowego. Pomimo pewnych trudności, nie rezygnuj z walki o siebie – im więcej czasu poświęcisz na doskonalenie wcześniej zdobytych umiejętności, tym większa będzie Twoja szansa na osiągnięcie upragnionego rezultatu. 

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Jak podpowiada horoskop na najbliższe dni, w tym tygodniu powinnaś zadbać o swoje samopoczucie. Nie bierz na siebie zbyt wiele, ponieważ nadmiar obowiązków może Cię przytłoczyć. Zastanów się, na czym tak naprawdę Ci zależy i opracuj plan działania, a nie będziesz narzekać na przepracowanie.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy miłosny na 15–21 maca 2021

ZOBACZ TEŻ: Przepowiednia chińskiego horoskopu na 2021 rok

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Nadchodzące dni nie zaskoczą Cię niczym szczególnym, jednak Gwiazdy ostrzegają, że powinnaś zwrócić większą uwagę na to, co mówisz. Nieprzemyślana krytyka kogoś bliskiego może doprowadzić do kłótni, a jej konsekwencje nie będą dla Ciebie przyjemne. Wykaż się rozwagą, a kłopoty Cię ominą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Prawdopodobnie osiągniesz w tym tygodniu upragniony sukces zawodowy. Jeśli odpowiednio pokierujesz swoimi myślami, bez przeszkód zrealizujesz najnowsze projekty. Uważaj jedynie na nieprzemyślane wydatki i niepewne transakcje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Przed Tobą dość udany tydzień, szczególnie jeśli w ostatnim czasie zastanawiałaś się nad zmianami w życiu zawodowym. Horoskop nie wyklucza, że właśnie teraz podejmiesz decyzję, która określi Twoją przyszłość. Nie obawiaj się odważnych postanowień – im szybciej zadbasz o swoją karierę, tym lepiej dla Ciebie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Pomimo pewnych trudności na początku tygodnia, nie rezygnuj ze swoich planów. Jeśli nie poddasz się emocjom i negatywnym myślom, ewentualne kłopoty szybko znikną, a Ty będziesz mogła zrealizować swój cel. Uwierz w siebie i swoje możliwości, a wszystko ułoży się tak, jakbyś tego chciała.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona powinny być w tym tygodniu wyjątkowo rozważne. Postaraj się nie łączyć spraw osobistych i zawodowych, ponieważ taka mieszanka może wpędzić Cię w niespodziewane kłopoty, które wpłyną na Twoje plany. Zachowaj umiar we wszystkim, a nie będziesz musiała się martwić.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Gwiazdy nie przepowiadają znaczących wydarzeń w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i miłosnym. Tak spokojna atmosfera nadchodzących dni sprzyjać będzie przemyśleniom, dlatego horoskop nie wyklucza, że podejmiesz kilka ciekawych decyzji. Zanim zrobisz ostateczny kok, poproś o poradę kogoś, komu ufasz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Koziorożce nie będą narzekać na najbliższe dni, jeśli odrzucą negatywne myśli. Pomimo dość napiętego początku tygodnia, prawdopodobnie uda Ci się odnaleźć odpowiedni sposób na pozbycie się ewentualnych przeszkód. Nie ulegaj nadmiernym emocjom, a wszystko ułoży się zgodnie z Twoim planem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Gwiazdy podpowiadają, że w tym tygodniu powinnaś skoncentrować się na rozwoju zawodowym. Zastanów się, jakie umiejętności możesz podszkolić – im bardziej zaangażujesz się w swoją karierę, tym większa szansa na sukces. W sprawach finansowych warto zachować rozsądek.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb mogą liczyć na dość spokojny tydzień. Jak przepowiada horoskop na najbliższe dni, chwilowo nie wydarzy się nic, co mogłoby zaburzyć harmonię w Twoim życiu. Pomimo to, nie trać czujności – niespodziewana wizyta kogoś z przeszłości może sprowokować nieprzyjemne wspomnienia. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…