Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy miłosny szykuje niespodzianki. Sprawdź, co czeka Twój znak zodiaku!

Tygodniowy horoskop miłosny na 15-21.02.2021

Redakcja VIVA! 15 lutego 2021 08:47
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy miłosny na 15–21.02.2021 nie obiecuje znakom zodiaku łatwych dni. Gwiazdy nie wykluczają poważnych kłótni i nieporozumień, jednak zniechęcają do podejmowania decyzji pod wpływem emocji.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Tygodniowy horoskop miłosny ostrzega osoby spod znaku Barana, że nie powinny ulegać emocjom. Nie unikniesz kłopotów w związku, ale postaraj się zachować równowagę i nie obwiniaj drugiej połówki. Jeśli odnajdziesz sposób na kompromis, sprawy miłosne znów zaczną się układać.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Prawdopodobnie zapragniesz zmian w Twoim życiu osobistym, jednak Gwiazdy nie ukrywają, że nie jest to odpowiedni moment na takie decyzje. Błędna interpretacja zachowania bliskiej osoby może zniechęcić Cię do walki o związek, ale nie reaguj zbyt pochopnie. Niewykluczone, że jedna rozmowa przywróci harmonię.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt nie będą narzekać na kłopoty miłosne, jeśli zaufają intuicji. Nie prowokuj w tym tygodniu żadnych kłótni i nie wymagaj, aby ktoś bliski udowadniał zaangażowanie w relację – im bardziej będziesz nalegać, tym gorzej dla Ciebie. Skoncentruj się na swoich pragnieniach, a zrozumiesz, czego tak naprawdę chcesz.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy na 15-21 lutego 2021

ZOBACZ TEŻ: Horoskop miłosny na 2021 rok! Co czeka Twój znak zodiaku?

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Horoskop miłosny na najbliższy tydzień nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu osobistym. Choć nadchodzące dni upłyną w dość spokojnej atmosferze, nie powinnaś wdawać się w żadne spory. Pamiętaj, że nawet drobna sprzeczka może negatywnie wpłynąć na komunikację z ukochaną osobą.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Jak przewidują Gwiazdy, w tym tygodniu nie unikniesz rozmowy o przyszłości Twojej relacji. Niestety, bliska osoba może nieprzyjemnie Cię zaskoczyć swoim podejściem do rozwoju związku, dlatego horoskop nie wyklucza trudnych decyzji. Cokolwiek postanowisz, kieruj się wyłącznie swoim szczęściem.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Panny nie mogą liczyć na znaczące zmiany w życiu osobistym, ale nie będą się też nudzić. Niespodziewane wyznanie miłosne może skłonić Cię do pewnych postanowień, niezależnie od tego, czy jesteś w stałym związku, czy dopiero poszukujesz drugiej połówki. W tym tygodniu los na pewno Cię zaskoczy.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Zgodnie z przepowiednią horoskopu miłosnego, nadchodzące dni upłyną w cudownej atmosferze. Bliska osoba zatroszczy się o twoje samopoczucie, a romantyczna niespodzianka poprawi Ci humor. Zastanów się, w jaki sposób możesz się odwdzięczyć, a harmonia na dobre zagości w Twoim związku.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona powinny skoncentrować się na przyszłości. Jak podpowiadają Gwiazdy, nie chodzi jednak o podejmowanie decyzji, ale o planowanie. Zastanów się, co chciałabyś zmienić w swojej relacji miłosnej i porozmawiaj o tym z kimś bliskim. Rezultat tej rozmowy pozytywnie Cię zaskoczy.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Tygodniowy horoskop miłosny ostrzega, że nadchodzące dni mogą być dla Ciebie wyjątkowo trudne. Nie unikniesz kłótni, a konsekwencje nieprzyjemnych sporów mogą doprowadzić do ostateczności. Jeśli uznasz, że to jedyny słuszny kierunek zmian, nie rezygnuj. Zadbaj przed wszystkim o siebie i swoje samopoczucie.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Pomimo romantycznej atmosfery tygodnia, nie powinnaś tracić czujności. Ukochana osoba może poczuć się urażona brakiem uwagi, a nieprzyjemne komentarze nie wpłyną dobrze na Twoją relację miłosną. Nie będziesz musiała przez to przechodzić, jeśli skoncentrujesz się na potrzebach drugiej połówki.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień przepowiada, że ie będziesz narzekać na wydarzenia w swoim życiu osobistym, jeśli nie poddasz się emocjom. Pomimo nieporozumień i niedopowiedzeń, postaraj się nie reagować zbyt wybuchowo, a nie doprowadzisz do poważnej kłótni z kimś, na kim naprawdę Ci zależy.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb mogą liczyć na przyjemne chwile, jeśli chodzi o sprawy miłosne. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy nie – nie będziesz narzekać na nudę i brak zaproszeń na spotkania. Jedyne ostrzeżenie Gwiazd: nie ufaj zbyt wylewnym zapewnieniom o uczuciach. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?