Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na ostatnie dni czerwca. Co czeka Twój znak zodiaku?

Tygodniowy horoskop na 21–27.06.2021

Redakcja VIVA! 21 czerwca 2021 07:50
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 21–27.06.2021 przewiduje, że niektóre znaki zodiaku zapragną zmian. Jedne będą koncentrować się na rozwoju zawodowym, a inne zaczną od rewolucji w życiu osobistym. Gwiazdy obiecują, że wszelkie działania w tym kierunku przyniosą zadowalające rezultaty.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Nie popełnisz błędu, jeśli nie poddasz się własnym emocjom. Pomimo niepewności, jaka może towarzyszyć Ci na początku nadchodzącego tygodnia, nie rezygnuj ze swoich planów – im bardziej zaangażujesz się w to, co teraz robisz, tym lepszy wynik uzyskasz. Skoncentruj się na samorozwoju, a wszystko się ułoży.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Zgodnie z przepowiednią Gwiazd, właśnie teraz zaczniesz zastanawiać się nad swoją przyszłością. Pewne obawy nie pozwolą Ci na natychmiastowe działanie, ale zanim zrezygnujesz z niektórych marzeń, zastanów się, czy opinia otoczenia ma dla Ciebie aż tak duże znaczenie. Jeśli nie – nadszedł czas na odważne decyzje.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt będą musiały popracować nad swoimi emocjami. Nadmierny entuzjazm w tym tygodniu się nie sprawdzi, jak i zbyt chłodne podejście do nowych projektów. Postaraj się odnaleźć złoty środek, a odniesiesz sukces w tych sprawach, które jeszcze jakiś czas temu wydawały Ci się przegrane.

ZOBACZ: Horoskop weekendowy: w jaki sposób znaki zodiaku okazują... miłość?

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Horoskop na najbliższe dni nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, jednak Gwiazdy obiecują, że nie będziesz się nudzić. Niespodziewana oferta współpracy może zmotywować Cię do podjęcia pewnych decyzji, związanych z Twoją karierą zawodową. Nie obawiaj się odważnych pomysłów.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Nie popełnisz błędu, jeśli zaufasz swojej intuicji. Nie polegaj na opinii i poradach otoczenia – horoskop nie wyklucza, że ktoś będzie działał na Twoją niekorzyść. Nie unikniesz też kłopotów w sprawach osobistych, ale pamiętaj, że pochopne decyzje mogą doprowadzić do bolesnych konsekwencji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Przed Tobą dość spokojny, ale pracowity tydzień. Nadszedł czas na realizację projektów, które wydawały Ci się zbyt śmiałe – Gwiazdy nie wykluczają, że jeden z nich przyniesie Ci niespodziewanie wysoki zysk. Uważaj na nieprzemyślane inwestycje finansowe, ponieważ istnieje spore ryzyko, że padniesz ofiarą oszustwa.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Jak przepowiada horoskop, osoby spod znaku Wagi nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzących dni. Tak spokojna atmosfera w pozytywny sposób wpłynie na Twoje nastawienie do świata, dlatego skorzystaj z okazji i popracuj nad komunikacją z osobami, na których Ci zależy.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Bez względu na okoliczności, nie pozwól, aby ktokolwiek wyprowadził Cię z równowagi. Pozornie niewielka kłótnia może przerodzić się w poważny konflikt, którego konsekwencje nie będą przyjemne. Wykaż się rozwagą, a pod koniec tygodnia wszystko ułoży się zgodnie z Twoim planem.

ZOBACZ: Horoskop miłosny: jak ułoży się życie uczuciowe znaków zodiaku w czerwcu?

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca powinny panować nad emocjami. Wydarzenia najbliższych dni nie będą łatwe, ale nie jest to powód do wybuchów złości. Gwiazdy podpowiadają, że ewentualne niepowodzenia mogą być wskazówką, jeśli chodzi o Twój rozwój. Zastanów się, czy zmierzasz w dobrym kierunku.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Nie będziesz narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli w ostatnim czasie na poważnie zaangażowałaś się w kwestię swojego rozwoju zawodowego. Nadszedł czas na nowe wyzwania – nie odrzucaj nietypowych pomysłów, nawet jeśli nie jesteś ich pewna. Takie zmiany pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Wykorzystaj spokojną atmosferę ostatnich dni czerwca i zadbaj o swoje zdrowie – im lepiej się sobą zajmiesz, tym więcej energii zyskasz. Uważaj na nadmierne wydatki.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb powinny zawalczyć o siebie. W tym tygodniu intuicja Cię nie zawiedzie, dlatego nie musisz się obawiać, że popełnisz błąd. Bez względu na wszystko, nie zmieniaj swoich planów i nie rezygnuj z wcześniej podjętych decyzji. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Te książki wprowadzą Cię w świat astrologii:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?