Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na kolejne dni sierpnia. Co czeka Twój znak zodiaku?

Tygodniowy horoskop na 16–22.08.2021

Redakcja VIVA! 16 sierpnia 2021 07:54
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 16–22.08.2021 przepowiada dość spokojny i przyjemny tydzień. Niektóre znaki zodiaku skoncentrują się na sprawach rodzinnych i własnym samopoczuciu, inne na karierze i samorozwoju. Spokojna atmosfera pozytywnie wpłynie na komunikację z otoczeniem.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Barany nie będą narzekać na wydarzenia nadchodzącego tygodnia. Jeśli w ostatnim czasie uparcie dążyłaś do celu, prawdopodobnie teraz będziesz mogła świętować zwycięstwo, co z pewnością zmotywuje Cię do dalszego działania. Zaufaj swojej intuicji, jeśli zależy Ci na jeszcze większym sukcesie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Nie wpadniesz w kłopoty, jeśli nie ulegniesz emocjom. Pamiętaj, że im będziesz rozważna w tym tygodniu, tym większe będą Twoje szanse na sukces, zarówno w sprawach zawodowych, jak i osobistych. Horoskop nie wyklucza także udanych inwestycji finansowych, ale w tym przypadku musisz zachować ostrożność.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt nie będą narzekać na wydarzenia najbliższych dni, jeśli zadbają o siebie. Jak podpowiadają Gwiazdy, nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Skoncentruj się na swoim samopoczuciu i zastanów się nad tym, czego pragniesz, a już wkrótce będziesz mogła zrealizować marzenia.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop miłosny na sierpień dla każdego znaku zodiaku

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Horoskop na kolejne dni sierpnia nie wyklucza, że otrzymasz ciekawą propozycję współpracy, która skłoni Cię do poważnych zmian w życiu zawodowym. Nie odrzucaj propozycji, ale też nie podejmuj decyzji pod wpływem emocji – przemyśl, czy na pewno jesteś gotowa. Jeśli tak, koniecznie zaryzykuj.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Niektóre osoby spod znaku Lwa zapragną zmian, ale inne zaczną pracować nad doskonaleniem tego, co już osiągnęły. Jak podpowiadają Gwiazdy, bez względu na twój wybór, nadchodzący tydzień to doskonały czas na planowanie przyszłości. Ustal cele i trzymaj się planu, a szybko osiągniesz wymarzony cel.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Horoskop na nadchodzące dni ostrzega, że nie będziesz mogła zapanować nad swoimi emocjami, przez co nie powinnaś wdawać się w spory z otoczeniem, także z bliskimi osobami. Poważna kłótnia może zaskoczyć Cię nieprzyjemnymi konsekwencjami, a nieporozumienia zawodowe wpłyną na Twoją karierę.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Przed Tobą przyjemny, spokojny, ale też owocny tydzień. Jak przewiduje horoskop na kolejne dni sierpnia, prawdopodobnie pokonasz problem, który od dawna nie daje Ci spokoju, dzięki czemu zaangażujesz się w nowy, bardzo ciekawy projekt. Uwierz w swoje możliwości, a na sukces nie będziesz musiała długo czekać.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona nie powinny ulegać wpływom otoczenia, ale uważnie posłuchać intuicji. Niewykluczone, że w ten sposób unikniesz kilku błędów, których konsekwencje mogłyby Cię przerosnąć. Gwiazdy ostrzegają również, że najbliższe dni nie są właściwym momentem na inwestycje finansowe.

ZOBACZ: W jaki sposób znaki zodiaku okazują... miłość? Sprawdź w naszym horoskopie!

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Z pewnością nie będziesz narzekać na rozwój sytuacji. Nadchodzący tydzień przyniesie pozytywne wieści, na które czekasz od dawna. Prawdopodobnie osiągniesz także swój cel, co pozytywnie wpłynie na rozwój Twojej kariery. Pomimo sukcesu, nie zatrzymuj się – Gwiazdy podpowiadają, że jeszcze wiele przed Tobą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca powinny skoncentrować się na swoim samopoczuciu. Jeśli wydaje Ci się, że nie jesteś w najlepszej formie, koniecznie zadbaj o odpowiedni odpoczynek – nie marnuj energii na rzeczy i osoby, które nie są tego warte. Los szykuje dla Ciebie kilka przyjemnych niespodzianek.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Jak podpowiadają Gwiazdy, nie będziesz narzekać na wydarzenia nadchodzących dni, jeśli zapanujesz nad emocjami – zarówno negatywnymi, jak i pozytywnymi. Postaraj się zachować równowagę we wszystkim, co robisz, a nie popełnisz błędu. Uważaj także na niepewne transakcje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Przed Tobą pracowity, ale satysfakcjonujący tydzień. Pomimo trudności, jakie pojawią się na Twojej drodze, z pewnością pozbędziesz się kilku problemów, które stały na przeszkodzie ku rozwojowi Twojej kariery. Nie nadużywaj jednak cierpliwości bliskich Ci osób – nie wszyscy będą życzliwi. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.