Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop miłosny na sierpień dla każdego znaku zodiaku. Jak ułoży się Twoje życie osobiste?

Miłosna przepowiednia na nowy miesiąc

Redakcja VIVA! 4 sierpnia 2021 06:39
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Horoskop miłosny na sierpień 2021 roku przepowiada wiele niespodzianek, niestety – nie wszystkie będą przyjemne... Niektóre znaki zodiaku skoncentrują się na rozwoju swoich związków, inne zaczną zastanawiać się nad samorozwojem. Gwiazdy nie wykluczają, że będzie to miesiąc trudnych, ale słusznych decyzji.

HOROSKOP MIŁOSNY NA SIERPIEŃ 2021: BARAN

Osoby spod znaku Barana muszą uzbroić się w cierpliwość. Zgodnie z przepowiednią horoskopu, pochopne działania nie rozwiążą Twoich problemów osobistych, a zbyt nagłe decyzje mogą wywołać nowe kłopoty. Zaufaj swojej intuicji i nie wymuszaj niczego na siłę, a już wkrótce atmosfera w Twoim związku się polepszy.

HOROSKOP MIŁOSNY NA SIERPIEŃ 2021: BYK

Przed Tobą miesiąc zmian – bez względu na to, czy jesteś w stałym związku, czy dopiero poszukujesz drugiej połówki. Gwiazdy podpowiadają, że teraz powinnaś postępować tak, jak dla Ciebie jest najlepiej. Nie słuchaj opinii otoczenia i nie ulegaj żadnym wpływom. Tylko samodzielna decyzja pozwoli Ci spokojnie odetchnąć.

HOROSKOP MIŁOSNY NA SIERPIEŃ 2021: BLIŹNIĘTA

Horoskop miłosny nie przewiduje znaczących zmian w życiu osobistym Bliźniąt. Nie oznacza to jednak, że będziesz się nudzić, ponieważ bliska osoba może zaskoczyć Cię nietypową propozycją, która z pewnością wpłynie na rozwój waszego związku. Nie odmawiaj, nawet jeśli uznasz, że nie jest pewna tego pomysłu.

ZOBACZ: Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Sprawdź horoskop partnerski

HOROSKOP MIŁOSNY NA SIERPIEŃ 2021: RAK

Dość napięta atmosfera nadchodzących tygodni może wpłynąć na Twoją komunikację z bliską osobą. Aby nie doprowadzać do kłótni, postaraj się zapanować nad emocjami – nawet drobny spór może zaskoczyć Cię poważnymi konsekwencjami. Pamiętaj również, że kompromis może zmienić wasze życie na lepsze.

HOROSKOP MIŁOSNY NA SIERPIEŃ 2021: LEW

Przed Tobą dość spokojny miesiąc, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Twoja relacja miłosna zacznie rozwijać się w pożądanym kierunku, a bliska osoba udowodni, że zależy jej na waszej wspólnej przyszłości. Samotne Lwice nie powinny wierzyć we wszystko, co słyszą. Intuicja w tym przypadku nie zawiedzie.

HOROSKOP MIŁOSNY NA SIERPIEŃ 2021: PANNA

Nie będziesz narzekać na wydarzenia w swoim życiu osobistym, jeśli nie ulegniesz emocjom, szczególnie tym negatywnym. Trudny początek miesiąca może Cię zniechęcić do pewnych spraw, ale nie jest to czas na przełomowe decyzje. Samotne przedstawicielki znaku Panny będą miały szansę na ciekawą znajomość.

HOROSKOP MIŁOSNY NA SIERPIEŃ 2021: WAGA

Horoskop miłosny na sierpień podpowiada, że powinnaś popracować nad odzyskaniem równowagi. Nie łącz spaw służbowych i prywatnych – bliska osoba może to źle odebrać. W nadchodzącym miesiącu popracuj nad sobą i swoim nastawieniem, a szybko zapomnisz o wszelkich kłopotach miłosnych.

HOROSKOP MIŁOSNY NA SIERPIEŃ 2021: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona prawdopobnie skoncentrują się na odzyskaniu harmonii w związku. Pamiętaj jednak, że nie powinnaś wymagać przestrzegania pewnych zasad, jeśli sama się do nich nie dostosujesz. Singielki nie powinny unikać spotkań ze znajomymi – los szykuje im ciekawą niespodziankę.

ZOBACZ: W jaki sposób znaki zodiaku okazują... miłość?

HOROSKOP MIŁOSNY NA SIERPIEŃ 2021: STRZELEC

Gwiazdy przepowiadają dość chaotyczny miesiąc, jeśli chodzi o Twoje sprawy osobiste. Przed Tobą czas trudnych decyzji... Horoskop miłosny zapewnia jednak, że bez względu na to, co wybierzesz, nie popełnisz błędu. Zaufaj swojej intuicji i nie rób niczego wbrew sobie.

HOROSKOP MIŁOSNY NA SIERPIEŃ 2021: KOZIOROŻEC

Horoskop miłosny na sierpień podpowiada, że gesty będą bardziej wymowne niż wielkie słowa. Jeśli zależy Ci na harmonii w związku, przejmij inicjatywę i wykorzystaj swoją kreatywność. Reakcja ukochanej osoby pozwoli zrozumieć, na jakim etapie związku jesteś – być może będziesz musiała podjąć pewne decyzje.

HOROSKOP MIŁOSNY NA SIERPIEŃ 2021: WODNIK

Pomimo dość spokojnej atmosfery w Twojej relacji, horoskop nie wyklucza, że zapragniesz samotności. Nie ma w tym nic złego, dlatego nie obawiaj się ewentualnych konsekwencji – bliska osoba zrozumie Twoje potrzeby i doceni szczerość. Samotne przedstawicielki znaku powinny uważać na nowe znajomości.

HOROSKOP MIŁOSNY NA SIERPIEŃ 2021: RYBY

Osoby spod znaku Ryb powinny przygotować się na zmiany w życiu osobistym. Początek nowego miesiąca nie będzie łatwy, ale jeśli wykorzystasz swój urok, z pewnością wszystko ułoży się po Twojej myśli. Jedyne ostrzeżenie Gwiazd: nie wymuszaj żadnych obietnic, ponieważ możesz tego pożałować. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.