Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na nadchodzące dni: sprawdź, co przepowiadają Gwiazdy

Tygodniowy horoskop na 1–7.02.2021

Redakcja VIVA! 31 stycznia 2021 19:04
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy na 1–7 lutego 2021 roku przepowiada znakom zodiaku dość spokojny, ale pracowity tydzień. Gwiazdy nie wykluczają, że będzie to czas decyzji, na które wcześniej brakowało czasu. Nie warto jednak ryzykować, jeśli chodzi o finanse.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Prawdopodobnie skoncentrujesz się w tym tygodniu na rozwoju swojej kariery zawodowej. Zanim zaczniesz się zastanawiać, czy obrałaś słuszny kierunek zmian, postaraj się przeanalizować, jak wiele osiągnęłaś w ostatnim czasie. Niewykluczone, że wpadniesz na nowy pomysł, który zapewni Ci sukces.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Niektóre osoby spod znaku Byka mogą narzekać na nadmiar emocji, szczególnie tych negatywnych. Twój nastrój pogorszy się, jeśli nie zadbasz o siebie – zastanów się, czy nie potrzebujesz chwili samotności. Bez względu na opinię otoczenia, nie zmuszaj się do rzeczy, na które nie masz ochoty.

Zobacz też: 2021 będzie rokiem zmian. Sprawdź przepowiednię chińskiego horoskopu

Zobacz też: Co przyniesie nowy rok? Sprawdź horoskop numerologiczny na 2021!

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop tygodniowy przepowiada Bliźniętom udane dni. W końcu zrozumiesz, jak bardzo rozwinęłaś się zawodowo w ostatnim czasie, co zmotywuje Cię do dalszych działań w kierunku wymarzonej kariery. Być może otrzymasz ciekawą propozycję współpracy, jednak Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to dobry moment na takie decyzje.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Przed Tobą bardzo spokojne, a nawet nieco nudne dni. Horoskop nie przepowiada żadnych zmian w Twoim życiu, ani zawodowym, ani osobistym. Z tego powodu skoncentruj się na sobie i swoim samopoczuciu – im lepiej zadbasz o odpoczynek, tym więcej energii zyskasz, a w przyszłym tygodniu może Ci się ona przydać.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Wydarzenia nadchodzącego tygodnia będą zależne wyłącznie od Ciebie. Bądź skupiona na tym, co robisz, a nie popełnisz błędu, który mógłby Cię sporo kosztować. Uważaj również na słowa – bezpodstawna krytyka nie wpłynie dobrze na Twoją relację z bliską osobą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Nieoczekiwana informacja może zmotywować Cię do podjęcia dość ryzykownej, ale słusznej decyzji. Nie polegaj jednak na opinii otoczenia, jeśli zależy Ci na szybkim sukcesie. Los będzie Ci sprzyjał we wszystkim, co związane jest z karierą i finansami – wykorzystaj ten czas.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi nie będą narzekać na nadchodzące dni, jeśli nie będą angażować się w konflikty. Nawet jeśli ktoś bliski poprosi Cię o wsparcie, odmów, ponieważ nieprzemyślane działania wpędzą Cię w kłopoty. Niektóre przedstawicielki znaku będą miały szczególne powodzenie w miłości.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Przed Tobą bardzo spokojny tydzień. Najbliższe dni nie zaskoczą Cię niczym wyjątkowym, ale nie będziesz narzekać na chwilową stagnację. Jak podpowiada horoskop, warto wykorzystać ten czas na zaplanowanie dalszych działań, które pozwolą Ci przybliżyć się do upragnionego sukcesu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Przedstawicielki znaku Strzelca muszą być szczególnie ostrożne, jeśli chodzi o dzielenie się z innymi swoimi pomysłami. Niestety, Gwiazdy nie wykluczają, że ktoś będzie chciał wykorzystać Twoje projekty, abyś pozostała z niczym. Nie bądź zbyt ufna, a kłopoty Cię ominą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Pomimo spokojnej atmosfery nadchodzącego tygodnia, postaraj się nie zapominać o tym, co najważniejsze. Nie odkładaj podstawowych obowiązków na później, jeśli nie chcesz zmagać się z konsekwencjami, które wynikną w późniejszym czasie. Gwiazdy przepowiadają niektórym Koziorożcom powodzenie w sprawach finansowych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Przed Tobą dość trudny tydzień, jeśli chodzi o decyzje osobiste. Prawdopodobnie zapragniesz wielkich zmian w swoim życiu, jednak nie będziesz wiedziała, od czego zacząć. Horoskop podpowiada, że powinnaś zaufać intuicji, a już wkrótce zrozumiesz, w jakim kierunku powinnaś podążać.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Niektóre osoby spod znaku Ryb mogą narzekać na przemęczenie. Jeśli wydaje Ci się, że możesz cierpieć przez nadmiar obowiązków, zastanów się, czy z czegoś możesz zrezygnować – nie uda Ci się zrealizować wszystkich planów, jeśli nie będziesz miała energii i motywacji. Najbliżsi okażą Ci wsparcie, jeśli tylko poprosisz o pomoc. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.