Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na najbliższe dni: sprawdź, jakie niespodzianki kryje przepowiednia

Tygodniowy horoskop na 8–14.03.2021

Redakcja VIVA! 7 marca 2021 06:44
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Horoskop tygodniowy na 8–14.03.2021 ostrzega znaki zodiaku, że podjęte pod wpływem emocji decyzje mogą prowadzić do nieprzewidywalnych konsekwencji. Gwiazdy podpowiadają, że teraz należy wykazać się zwiększoną rozwagą, we wszystkich sprawach codziennych.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana będą miały szansę na kilka niewielkich, ale pozytywnych zmian. Jak przewiduje horoskop, w tym tygodniu prawdopodobnie pokonasz przeszkody, które stały na Twojej drodze do sukcesu, zarówno w sprawach zawodowych, jak i finansowych. Uważaj jedynie na propozycje szybkiego zarobku.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Nie będziesz narzekać na wydarzenia nadchodzących dni, jeśli pozwolisz sobie pomóc. Nie odrzucaj osób, które mogą podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem – ich wsparcie okaże się niezbędne. Zgodnie z tym, co podpowiadają Gwiazdy, w tym tygodniu powinnaś też popracować nad komunikacją z najbliższymi.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Nie będziesz zmagać się z trudnościami, jeśli zaufasz swojej intuicji. Pomimo kuszących ofert współpracy, nie zgadzaj się na żadną z nich, dopóki nie uznasz, że na pewno tego chcesz. Rozwój Twojej kariery może chwilowo stanąć w miejscu, ale rozważne podejście uchroni Cię od wielu błędów.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy miłosny na 8–14 marca 2021

ZOBACZ TEŻ: 2021 to rok zmian. Sprawdź przepowiednię chińskiego horoskopu

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka nie będą mogły liczyć na znaczące zmiany w swoim życiu, ale Gwiazdy nie wykluczają niespodzianek. Przede wszystkim odzyskasz motywację do działania, dzięki czemu zaangażujesz się w zupełnie nowy projekt. Pamiętaj, że jego powodzenie będzie zależne jedynie od Twoich umiejętności.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Horoskop na nadchodzący tydzień ostrzega, że nie powinnaś kierować się emocjami. Im bardziej będziesz na nich polegać, tym większe prawdopodobieństwo, że wpadniesz w kłopoty. Postaraj się również unikać wszelkich konfliktów z otoczeniem – pozornie niewielka kłótnia może mieć ogromne konsekwencje.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny nie będą narzekać na wydarzenia tego tygodnia, jeśli nie będą kierować się tym, co proponuje otoczenie. Nie słuchaj osób postronnych i nie zmieniaj swoich planów, a nie będziesz musiała mierzyć się z konsekwencjami. Także w sprawach miłosnych warto polegać na intuicji.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Przed Tobą tydzień pełen wyzwań, zarówno zawodowych, jak i osobistych. Jak przepowiadają Gwiazdy, te dni będą doskonałym momentem na początek czegoś nowego, na zaangażowanie się w zupełnie świeży projekt, który będzie miał szansę na powodzenie. Uwierz w siebie i swoje możliwości, a wszystko się ułoży.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Pomimo dość nerwowego początku tygodnia, nie będziesz narzekać na najbliższe dni. Postaraj się jednak tak zorganizować sobie czas, abyś nie miała żadnych zaległości – nadmiar obowiązków może pozbawić Cię szansy na nowe projekty, które znacznie wzmocnią Twoją pozycję zawodową.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje większych zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Wszystko będzie układać się zgodnie z wcześniej ustalonym planem, dlatego nie zmieniaj niczego na ostatnią chwilę. Jedynie w sprawach finansowych należy zachować ostrożność.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to najlepszy czas na decyzje związane z przyszłością. Nie zmienisz wiele, a negatywne emocje mogą Cię przytłoczyć. Skoncentruj się na umiejętnościach, które powinnaś podszkolić – im bardziej zajmiesz się swoim rozwojem osobistym, tym lepiej się poczujesz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie powinny ryzykować. Nawet jeśli zaplanowałaś spore zmiany w swoim życiu, w tym tygodniu poniesiesz porażkę. Nie jest to jednak zła wiadomość – jak przewidują Gwiazdy, rozważne podejście pozwoli Ci uniknąć wielu kłopotów, których się nie spodziewałaś.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop na nadchodzące dni podpowiada, że powinnaś skoncentrować się na rozwiązywaniu problemów z przeszłości. To doskonały moment na pozbycie się ze swojego życia kłopotów, które powstrzymują Twój rozwój osobisty i zawodowy. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego nie zmarnuj swojej szansy. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…