Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na początek lipca. Jakie niespodzianki przygotowały Gwiazdy?

Tygodniowy horoskop na 28.06–4.07.2021

Redakcja VIVA! 28 czerwca 2021 07:50
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy na 28.06–4.07.2021 ostrzega, że znaki zodiaku mogą ulegać negatywnym emocjom. Opinie otoczenia będą dla nich trudne do zrozumienia, a nieporozumienia mogą wpłynąć na komunikację z innymi. Gwiazdy zalecają rozwagę we wszystkim, co będzie się działo.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Przed Tobą trudny i pracowity tydzień. Gwiazdy nie wykluczają, że będziesz musiała pogodzić się z porażką – niektóre z Twoich projektów nie znajdą uznania, a inne okażą się zbyt trudne do zrealizowania. Nie jest to jednak powód do smutku, a każde potknięcie warto potraktować jako nowe doświadczenie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Osoby spod znaku Byka powinny skoncentrować się na najpilniejszych zadaniach. Im szybciej pozbędziesz się zaległości, tym pewniejsze jest, że w nowym miesiącu będziesz mogła zrealizować swój plan. Horoskop podpowiada, że to doskonały czas na zamknięcie pewnych etapów, także w życiu osobistym.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Jak przewidują Gwiazdy, możesz otrzymać ciekawą propozycję współpracy. Zanim zrobisz pierwszy krok w kierunku ewentualnych zmian, zastanów się, czy jesteś na nie gotowa – nadmierny pośpiech może wpędzić Cię w nieprzewidziane kłopoty. Zaufaj intuicji, a nie popełnisz błędu.

ZOBACZ: Horoskop weekendowy: w jaki sposób znaki zodiaku okazują... miłość?

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Bez względu na okoliczności, nie pozwól, aby ktokolwiek zmieniał Twoje plany. Im bardziej będziesz pewna tego, co robisz, tym większe Twoje szanse na sukces. Horoskop nie wyklucza również udanych inwestycji finansowych, szczególnie w nieruchomości. Uważaj jedynie na nowe znajomości.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa mogą liczyć na spokojny tydzień. Twoje sprawy zaczną układać się pomyślnie, a komunikacja z bliskimi ulegnie znaczącej poprawie. Tak miła atmosfera nadchodzących dni z pewnością wpłynie na Twój nastrój i zmobilizuje Cię do dalszych osiągnięć.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Zgodnie z podpowiedzią horoskopu, najbliższe dni nie będą dla Ciebie łatwe. Nie unikniesz przeszkód na drodze do celu, ale nie powinnaś rezygnować z tego, co sobie założyłaś. Trudności znikną, jeśli poprosisz o wsparcie – bliskie osoby na pewno Ci nie odmówią.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Osoby spod znaku Wagi powinny popracować nad pewnością siebie. To doskonały moment na analizę tego, co dokonałaś do tej pory – oceń siebie w szczery sposób, a zauważysz, jak wiele osiągnęłaś. Horoskop nie przewiduje kłopotów w Twoim życiu, ale ostrzega, że nie jest to czas na inwestycje finansowe.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Nie będziesz narzekać na swój nastrój, ale nie oznacza to, że nie powinnaś o siebie zadbać. Poświęć więcej czasu swojemu zdrowiu, aby nie przejmować się nim w przyszłości.

ZOBACZ: Książę Harry: pantoflarz czy... spryciarz? Znak zodiaku Sussexa wiele mówi o jego charakterze

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Niespodziewane spotkanie może zmotywować Cię do życiowej rewolucji. Jak podpowiada horoskop na początek nowego miesiąca, prawdopodobnie wybierzesz słuszny kierunek zmian – zaufaj swojej intuicji, a nie podpowiedziom otoczenia. Im więcej zachowasz dla siebie, tym lepiej na tym wyjdziesz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie przewidują znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Koziorożca. Spokojna atmosfera najbliższych dni wpłynie na Twoje samopoczucie – pozytywne nastawienie i wiara we własne możliwości na pewno wpłyną na Twoją pracę, przez co możesz otrzymać interesującą propozycję związaną z karierą.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Nie popełnisz błędu, jeśli pozostaniesz wierna sobie. Nie ulegaj presji otoczenia – zmiana planów lub celu mogą przynieść odwrotny skutek. Jak podpowiadają Gwiazdy, zaufaj własnym umiejętnościom, a osiągniesz to, czego pragniesz. Wsparcie najbliższych będzie dla Ciebie najlepszą motywacją.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Jak przepowiada horoskop na pierwsze dni lipca, osoby spod znaku Ryb osiągną w tym tygodniu sukces. Jeśli w ostatnim czasie pracowałaś nad rozwojem zawodowym, być może otrzymasz awans lub ciekawą ofertę współpracy. A jeśli to sprawy osobiste są dla Ciebie priorytetem – czas na nowy etap Twojej relacji. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Te książki spodobają się wszystkim wielbicielkom astrologii:

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.