Harry, książę Harry, znak zodiaku
Fot. ADOBE.STOCK / Samir Hussein/WireImage
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry: pantoflarz czy... spryciarz? Znak zodiaku Sussexa wiele mówi o jego charakterze

Tak astrologowie oceniają zachowanie Harry’ego

Ksenia Krasko 29 maja 2021 17:55
Harry, książę Harry, znak zodiaku
Fot. ADOBE.STOCK / Samir Hussein/WireImage

Horoskopy nie zawsze się sprawdzają, ale istnieją takie cechy charakteru, które „przypisane” są konkretnym znakom zodiaku. Astrologowie zauważają, że taka charakterystyka odnosi się także do członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Na przykład królowa Elżbieta II jest Bykiem, a więc osobą praktyczną i niezawodną, ​​co udowodniła na swoim stanowisku. Księżna Kate jest pracowitym Koziorożcem, a książę William, zodiakalny Rak, przywiązuje dużą wagę do takich cech, jak odpowiedzialność i lojalność. Meghan Markle to typowa Lwica – zdeterminowana i żądna uwagi. Książę Harry natomiast jest Panną, i zgodnie z charakterystyką jego znaku, najbardziej zależy mu na stabilności. Czy tylko? Oto, co o Harrym mówi astrologia.

Książę Harry - znak zodiaku

Jak wskazuje ogólny horoskop, osoby spod znaku Panny mają praktyczne podejście do życia i rozwinięty zmysł analityczny. Panny są nad wyraz ostrożne, a wszystko, co robią, musi być zaplanowane i szczegółowo przemyślane. Ten znak zodiaku lubi porządek i systematyczność, ceni prostotę i unika wszelkich zawirowań w swoim życiu. Według astrologów, Panny są także bardzo odpowiedzialne, a w związku z tym nie należy oczekiwać, że będą oddawać się „szaleństwom młodości”. I w tym przypadku książę Sussex jest wyjątkiem.

Kiedy był nastolatkiem, wyróżniał się większą swobodą ducha, niż sugerują cechy jego znaku. Imprezował, nie stronił od alkoholu, miał kłopoty z narkotykami i wdawał się w bójki z paparazzi. Niezliczone romanse i skandaliczne fotografie na pierwszych stronach gazet sprawiały, że królowa Elżbieta II paliła się ze wstydu, a książę Karol podejmował trudne decyzje, jak jednodniowy odwyk dla młodszego syna. Prawdopodobnie Harry w taki sposób próbował poradzić sobie ze śmiercią mamy, księżnej Diany. Z jego wspomnień wiemy już, że prosił rodzinę o pomoc, jednak podobno jej nie otrzymał...

Co ciekawe, według ogólnej charakterystyki znaku, Panny nie lubią nadmiernej uwagi i starają się nie robić niczego, co mogłoby stawiać je w centrum zainteresowania. Zachowanie Harry’ego teraz – czyli udzielanie wywiadów, ujawnianie szczegółów swojego życia czy kontrowersyjne wspomnienia – zdecydowanie przeczą takim postanowieniom. Niewykluczone więc, że na pewne zachowania Sussexa ma wpływ jego żona Meghan.

ZOBACZ: Nie lubi mediów bo... nie cierpi krytyki? Znak zodiaku Meghan wiele mówi o jej charakterze

Znak zodiaku księcia Harry’ego. Kim jest wg horoskopu?
Fot. John Phillips/Getty Images

Książę Harry - znak zodiaku Panna. Charakterystyka

Jak wskazuje przyjęta charakterystyka znaku zodiaku, Panny to osoby niezwykle pracowite. Często nie zwracają uwagi na zysk, ale na efekt końcowy. Mężczyźni-Panny okazują twardy charakter, jeśli zdarzają im się negocjacje, ale w sprawach, które wymagają pomocy innym, są łagodni i chętni do współpracy. Według astrologów, zaangażowanie księcia Harry’ego w akcje charytatywne może być tego najlepszym dowodem.

Osoby spod znaku Panny preferują powściągliwy styl życia, nawet jeśli zarabiają fortunę. Nie obnoszą się ze swoim bogactwem, nie zależy im na nowinkach modowych i technologicznych. Być może dlatego książę Harry tak często pojawia się w rzeczach, które ma od lat. Poruszenie w sieci wywołały na przykład stare buty, które miał na sobie podczas wywiadu z Oprah Winfrey, i za które skrytykowali go internauci – a raczej Meghan, zarzucając jej „egoizm” i komentując, że nie zajmuje się mężem i nie dba o jego wygląd. Krytyka nie jest słuszna, ponieważ księżna Sussex prawdopodobnie nie miała w tej sprawie nic do powiedzenia...

Zobacz też: Ekspert od mowy ciała obnaża całą prawdę o wywiadzie Meghan i Harry’ego

Mężczyźni spod znaku Panny są wymagający. Wymagają zarówno od siebie, jak i od innych. Zgodnie z opinią astrologów, książę Harry jest nieprzeciętnie inteligentny, kieruje się logiką i podejmuje bardzo przemyślane decyzje. Niezwykle trudno jest przekonać go do zmiany zdania, dlatego zdarzają się nieporozumienia.

Panny nie lubią skandali i konfliktów rodzinnych, ale wydaje się, że książę Sussex znów jest „wyjątkiem od reguły”. Jego wyznania sprowokowały spór z najbliższymi, nawet jeśli nie miał nic złego na myśli i chciał po prostu chciał podzielić się ze światem swoją historią. To udowadnia, jak bardzo jest inny od starszego brata, poukładanego księcia Williama, który nie pozwala sobie na otwarte rozmowy z mediami nie tylko dlatego, że będzie królem, ale także dlatego, że jego charakter nie pozwala mu na publiczne „pranie brudów”.

ZOBACZ: Robert Lacey o konflikcie Harry’ego i Williama: „Rozejm tak szybko nie nastąpi. Być może nawet nigdy”

Charakter księcia Harry’ego
Fot. Patrick van Katwijk/Getty Images

Harry i Meghan - dopasowanie znaków zodiaku

Zgodnie z charakterystyką znaku, mężczyźni-Panny nie lubią publicznie okazywać swoich uczuć. Ważniejsze są dla nich czyny niż słowa, co udowadniają na każdym kroku. Dość wcześnie zaczynają marzyć o rodzinie, a kiedy już ją zakładają, są poważnymi i odpowiedzialnymi ojcami oraz mężami. Książę Sussex zachowuje się właśnie tak – walczy z mediami, nie pozwala krytykować jego ukochanej i podejmuje decyzje, które mogą zaszkodzić jemu, ale nie rodzinie, którą sam stworzył.

Jak mówią astrologowie, księżna Meghan nie odnalazła się w świecie, w którym musi grać drugie skrzypce. Jest zodiakalną Lwicą, dlatego pragnie powszechnej uwagi. Nie toleruje zakazów i nakazów, więc nie chciała przestrzegać zasad, narzuconych przez rodzinę królewską. Książę Harry dostrzegł w takim zachowaniu żony szansę na odzyskanie wolności – być może dlatego z chęcią przystał na jej warunki i opuścił dwór.

Jeśli chodzi o związek Harry’ego z Meghan, tu astrologowie mają różne opinie. Według jednych, księżna Sussex ma duży wpływ na małżonka i wymaga, aby był posłuszny i postępował według jej wskazówek. Zdaje się, że Harry zgadza się na wszystko, ale czy na pewno? Zgodnie z charakterystyką znaku zodiaku, Panny często odcinają się od osób i rzeczy, które są dla niech szczególnie niewygodne. Jeśli więc wnuk królowej Elżbiety II będzie miał dość rządzenia żony – odejdzie bez chwili wahania.

ZOBACZ: Księżna Meghan od początku manipuluje księciem Harrym? Te zdjęcia mówią same za siebie

Silny charakter żony może irytować Harry’ego, dlatego astrologowie nie wykluczają, że książę będzie chciał zmienić jej zachowanie. Jeśli Meghan oprze się jego prośbom, a zapewne tak właśnie będzie, dojdzie do walki, w której zwycięzca może być tylko jeden... 

Cosmopolitan, Hello Magazine, Elle

Harry i Meghan - jaka jest ich relacja według astrologii?
Fot. Yui Mok - WPA Pool/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…