Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Horoskop tygodniowy na ostatnie dni lutego. Czym zaskoczą Cię Gwiazdy?

Tygodniowy horoskop na 22–28.02.2021

Redakcja VIVA! 21 lutego 2021 06:45
Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Horoskop tygodniowy na 21–28.02.2021 przepowiada dość pracowite, ale jednocześnie satysfakcjonujące dni. Niektóre znaki zodiaku zdecydują się na rozwój, zarówno zawodowy, jak i prywatny. Inne skoncentrują się na tym, co już osiągnęły.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BARAN

Jak podpowiadają Gwiazdy, nie będziesz narzekać na wydarzenia nadchodzących dni, jeśli będziesz działać rozsądnie i bez pośpiechu. Horoskop zapewnia, że to doskonały moment na podjęcie rozważnych decyzji, które zagwarantują Ci powodzenie w przyszłości. Jedynie sprawy finansowe mogą stanąć w miejscu.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BYK

Prawdopodobnie wszystko zacznie się układać zgodnie z ustalonym przez Ciebie planem, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Nie oznacza to jednak, że powinnaś odpuścić, a wręcz przeciwnie – nadszedł czas na nowe projekty. Im bardziej teraz zaangażujesz się w swój rozwój, tym szybciej osiągniesz cel.

HOROSKOP TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na nadchodzące dni nie przewiduje znaczących zmian w życiu osób spod znaku Bliźniąt. Nie trać jednak kolejnego tygodnia na rozważania o przyszłości, ale zacznij działać. Początek nowego miesiąca może zmotywować Cię do nowych wyzwań, na jakie wcześniej byś się nie odważyła. Nie przegap szansy od losu.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop tygodniowy miłosny na 22–28 lutego 2021

ZOBACZ TEŻ: Horoskop numerologiczny 2021: sprawdź, co o Tobie mówi!

HOROSKOP TYGODNIOWY: RAK

Gwiazdy przepowiadają Ci spokojny, całkiem radosny tydzień. Horoskop nie wyklucza, że spełnisz jedno ze swoich marzeń, o ile wcześniej zrobiłaś wszystko, co możliwe, aby je osiągnąć. Uważaj jedynie na emocje, także pozytywne, ponieważ ich nadmiar może przytłoczyć bliską osobę, co doprowadzi do nieporozumień.

HOROSKOP TYGODNIOWY: LEW

Osoby spod znaku Lwa na pewno nie będą narzekać na nudę. Koniec lutego będzie dla Ciebie pracowity, ale bardzo zyskowny. Nie zaniedbuj obowiązków i wykaż się większą odpowiedzialnością, a zauważysz, jak szybko osiągasz cele. Twoja pozycja wzrośnie, a Twoje umiejętności zostaną docenione we właściwy sposób.

HOROSKOP TYGODNIOWY: PANNA

Horoskop tygodniowy podpowiada, że powinnaś poświęcić więcej czasu na pracę nad komunikacją, tak w sprawach służbowych, jak i osobistych. Im lepsza będzie Twoja relacja z otoczeniem, tym więcej dla siebie zyskasz, nie tylko materialnie. Gwiazdy przewidują również mały sukces finansowy.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WAGA

Przed Tobą dość spokojny koniec miesiąca. W tym tygodniu nie będziesz musiała robić niczego ponad swoje możliwości, dlatego skoncentruj się na odpoczynku. Zadbaj przede wszystkim o swoje samopoczucie psychiczne, aby nowe wyzwania nie zaskoczyły Cię w najmniej odpowiednim momencie.

HOROSKOP TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop tygodniowy nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Skorpiona. Nie jest to najlepszy moment na zmiany, dlatego nie próbuj ich wymusić. Gwiazdy podpowiadają jednak, że powinnaś popracować nad rozwojem swojej relacji miłosnej.

HOROSKOP TYGODNIOWY: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca mogą liczyć na udany koniec miesiąca. Krótkie podsumowanie lutego zapewni Ci satysfakcję, ponieważ zauważysz, jak bardzo ruszyłaś do przodu. Możesz być pewna, że nadchodzące dni przyniosą jeszcze więcej możliwości rozwoju, zarówno osobistego, jak i zawodowego.

HOROSKOP TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie skoncentrujesz się w tym tygodniu na wielkich porządkach, nie tylko w domu, ale i w życiu. Zastanów się, co nie odpowiada Ci najbardziej, a później bez żalu z tego zrezygnuj. Gwiazdy obiecują, że takie oczyszczenie atmosfery w pozytywny sposób wpłynie na wszystko, co robisz.

HOROSKOP TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie będą narzekać na kłopoty, jeśli będą kierować się tym, co podpowiada im niezawodna intuicja. Nawet jeśli będziesz musiała podjąć decyzję, której tak naprawdę się obawiasz, możesz być pewna, że nie popełnisz błędu. Los będzie Ci sprzyjał, w każdym aspekcie życia.

HOROSKOP TYGODNIOWY: RYBY

Przed Tobą dość emocjonalny koniec miesiąca. Nadchodzący tydzień może być nieco przytłaczający, szczególnie pod względem obowiązków, ale nie rezygnuj nawet z tych najtrudniejszych. Powstrzymaj się jedynie od wszelkich sporów i kłótni, aby nie doprowadzić do przykrych konsekwencji. 

Horoskop tygodniowy
Fot. stock.adobe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?